Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo konsekwentna subkolekcja :)

Pod jaką nazwa znajdę te zegareczki na olx? :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie są na sprzedaż, część już poszła, znalazłem właśnie ogłoszenie na forum WUS, 400-700$ za sztukę. Były też dwie kieszonki na 3017.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co tu chodzi?

W sklepie:

 

https://www.swiss.com.pl/pl/zegarki/vostok

 

zegarki vostok można kupić w cenie 140zł? To jest nowy mechaniczny zegarek, dla czego one są takie tanie? Ja wiem, że to nie jest jakiś tam Patyk z najwyżej półki ale co by nie było jednak mechanik... hmmm... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku rzeczywiście cena tego zegarka jest promocyjna, najmniej o 100 zł jest tańszy.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczę co jeszcze zostało


- - - - -

 

Zostały jeszcze Amfibie, po 260 zł. Można powiedzieć, że są w cenie promocyjnej około 40 - 60 zł. taniej.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Chciałbym się pochwalić moim znaleziskiem. W piwnicy przypadkiem natknąłem się na zegarek o istnieniu którego dawno już zapomniałem.Kupiłem go w 90-tym albo w 91-szym. Od początku miałem z nim problem bo po prostu stawał. Nosiłem go do naprawy na gwarancji lecz nikt nie mógł sobie z nim poradzić. Po dwóch latach użytkowaniach zrezygnowałem z niego. Przeleżał w czeluściach piwnicznych jakieś 27 lat i być może teraz są ludzie którzy mogliby przywrócić go do życia. W tej chwili na niego patrzę i chodzi ale myslę że nie na długo. Jest to Rakieta produkcji ZSRR. Próbuję wstawić fotkę ale nie wiem czym mam to zrobić bo nie przechodzi żadne zdjęcie. System informuje mnie że zbyt duży rozmiar. Skorzystałem już ze wszystkich urządzeń jakie posiadam w domu, ale żadnego nie mogę ustawić tak by zdjęcie miało poniżej 500kb. Jak myślicie czy warto taki zegarek reaktywować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Chciałbym się pochwalić moim znaleziskiem. W piwnicy przypadkiem natknąłem się na zegarek o istnieniu którego dawno już zapomniałem.Kupiłem go w 90-tym albo w 91-szym. Od początku miałem z nim problem bo po prostu stawał. Nosiłem go do naprawy na gwarancji lecz nikt nie mógł sobie z nim poradzić. Po dwóch latach użytkowaniach zrezygnowałem z niego. Przeleżał w czeluściach piwnicznych jakieś 27 lat i być może teraz są ludzie którzy mogliby przywrócić go do życia. W tej chwili na niego patrzę i chodzi ale myslę że nie na długo. Jest to Rakieta produkcji ZSRR. Próbuję wstawić fotkę ale nie wiem czym mam to zrobić bo nie przechodzi żadne zdjęcie. System informuje mnie że zbyt duży rozmiar. Skorzystałem już ze wszystkich urządzeń jakie posiadam w domu, ale żadnego nie mogę ustawić tak by zdjęcie miało poniżej 500kb. Jak myślicie czy warto taki zegarek reaktywować?

 

Udało mi się w końcu wstawić zdjęcie. Wiem,że to nic wielkiego ale może teraz dowiem sie czy może ma ktoś coś podobnego...

post-103484-0-29777000-1521386303_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zaniosę go do zegarmistrza niech spojrzy czy da się z nim coś zrobić.Przeleżał 27 lat w piwnicy. Nigdy już tam nie trafi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Jeżeli nie był zalany czy zawilgocony to nic nie powinno mu się stać. Podejrzewam że czyszczenie i smarowanie to będzie wszystko co będzie do zrobienia. Potem na rękę i się nią cieszyć. Też mam ten model Rakiety i bardzo go lubię. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zaniosę go do zegarmistrza niech spojrzy czy da się z nim coś zrobić.Przeleżał 27 lat w piwnicy. Nigdy już tam nie trafi. 

 

Ja bez wahania bym go reanimował, to bardzo dobry zegarek, w niezłym stanie, z dużą, przejrzystą tarczą.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oryginale pamiętam był na bransolecie, ale teraz dam do niego czarny pasek. Pochwalę się jak będzie już "po zabiegu"....


Ja bez wahania bym go reanimował, to bardzo dobry zegarek, w niezłym stanie, z dużą, przejrzystą tarczą.

W oryginale był na bransolecie ale teraz dam do niego , myślę,że,czarny pasek. Pochwalę sie jak będzie już "po zabiegu"..

Edytowane przez janusz2264

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.