Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajna Rakieta, jeden z pierwszych radzieckich zegarków, które kupiłem. Duża linia i czytelna tarcza. Polecam samemu wypolerować szkiełko, nie wymieniać, bo widzę, że chyba jeszcze szkło o niskim profilu. Słuszna decyzja odnośnie paska, bransolety niszczą kopertę.

Tak wygląda "odpicowana" i z czarnym paskiem:

https://static.wixstatic.com/media/594bb0_2cb07d5d1cf742b3b957ca4889db04db.jpg/v1/fill/w_394,h_598,al_c,q_90,usm_0.66_1.00_0.01/594bb0_2cb07d5d1cf742b3b957ca4889db04db.jpg

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż lśni ta Rakieta, ja od jakiegoś czasu szukam takiej, ale trafiają mi się ze zniszczoną tarczą, chociaż dla mnie to niekoniecznie musi być ideał jak na tym foto.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna Rakieta, jeden z pierwszych radzieckich zegarków, które kupiłem. Duża linia i czytelna tarcza. Polecam samemu wypolerować szkiełko, nie wymieniać, bo widzę, że chyba jeszcze szkło o niskim profilu. Słuszna decyzja odnośnie paska, bransolety niszczą kopertę.

Tak wygląda "odpicowana" i z czarnym paskiem:

https://static.wixstatic.com/media/594bb0_2cb07d5d1cf742b3b957ca4889db04db.jpg/v1/fill/w_394,h_598,al_c,q_90,usm_0.66_1.00_0.01/594bb0_2cb07d5d1cf742b3b957ca4889db04db.jpg

Niestety jestem zmuszony. Najwidoczniej podczas przeprowadzki, przerzucania rzeczy, sprzątania itd (zrobiła się w szkiełku dziurka). Muszę wymienić chociaż tak jak wspominasz szkiełko jest oryginalne nisko profilowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co korzystali z kanałów RSS allegro. RSSy allegro nie działają i nie będą działać. Allegro usunęło tą funkcjonalność.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy na ukraińskim newauction można normalnie założyć konto. W sensie czy może to zrobić osoba z Polski?

Edytowane przez Wojtas79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy na ukraińskim newauction można normalnie założyć konto. W sensie czy może to zrobić osoba z Polski?

Tak, ale pytaj sprzedawców czy wysyłają do Polski bo możesz trafić na obszar doniecki objęty działaniami wojennymi i tam jest problem z wysyłką. Ale ogólnie lepiej zawsze wcześniej zapytać. Na Ukrainie kupuje się łatwo i bezpiecznie wg mnie

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Chłopaki, pomoże mi ktoś namierzyć ten model?!post-69581-0-91066900-1521913035_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Bardzo Ci dziękuję dobry człowieku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega szuka - względy sentymentalne - wyłącznie taki model jak na zdjęciu. Nic innego. Jeśli ktoś ma na sprzedaż to proszę o info

post-103024-0-75459200-1522000181.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Grono. Szukam najlepiej nowego Wostoka Amfibii, jednak w "swiss" nie ma mnie interesujących. Czy zna ktoś sklepy z Amfibiami lub może kogoś kto np był na wschodzie i przywiózł sobie kilka? Szukam w następujących typach kopert:

 

-060

1ef8e33af6518.jpg

 

-090

d9c5c679da9f4.jpg

 

-710

e46b98358d300.jpg

 

Bardzo będę wdzięczy za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dwie ostatnie wyglądają mi na mody, więc w takiej konfiguracji raczej nie kupisz, poza tym ta po prawej to raczej koperta 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Witam Szanowne Grono. Szukam najlepiej nowego Wostoka Amfibii, jednak w "swiss" nie ma mnie interesujących. Czy zna ktoś sklepy z Amfibiami lub może kogoś kto np był na wschodzie i przywiózł sobie kilka? Szukam w następujących typach kopert:

 

-060

 

 

-090

 

 

-710

 

 

Bardzo będę wdzięczy za odpowiedź. Pozdrawiam

Szukaj tutaj.

https://meranom.com/en/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.