Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Dawno mnie tutaj nie było. Chciałem się pochwalić,że w końcu odebrałem moją "Rakietę" od naprawy a właściwie renowacji. Ponoszę go jakiś czas . Zdjęcia zamieściłem oczywiście w kolejności...Przed naprawą......w trakcie.....no i oczywiście efekt końcowy....


Witam ponownie. Dawno mnie tutaj nie było. Chciałem się pochwalić,że w końcu odebrałem moją "Rakietę" od naprawy a właściwie renowacji. Ponoszę go jakiś czas . Zdjęcia zamieściłem oczywiście w kolejności...Przed naprawą......w trakcie.....no i oczywiście efekt końcowy....

 

post-103484-0-86985300-1525979286_thumb.jpg

post-103484-0-81749000-1525979306_thumb.jpg

post-103484-0-87472400-1525979324.jpg

post-103484-0-32157400-1525980053.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Dawno mnie tutaj nie było. Chciałem się pochwalić,że w końcu odebrałem moją "Rakietę" od naprawy a właściwie renowacji. Ponoszę go jakiś czas . Zdjęcia zamieściłem oczywiście w kolejności...Przed naprawą......w trakcie.....no i oczywiście efekt końcowy....

Ale załączone faktycznie "miniatury". Niełatwo ocenić efekt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Mam dwa pytania. Poszukuję jakiegoś spisu gdzie mógłbym się dowiedzieć które amfibie mają koperty chromowane, a które stalowe czy tytanowe. Interesuje mnie głównie spis chromowanych. Nie wiem czy to zależy od kształtu koperty, czy określone tarcze występowały w danym rodzaju kopert? Każda wskazówka, jak mogę podejść do tego tematu byłaby dla mnie cenna :)

 

A drugie pytanie dotyczy już konkretnie amfibii w chromowanych kopertach. Z czego są wykonane w takich modelach koronka i dekiel? Czy one także są chromowane, tak jak koperta i bezel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, dziękuję bardzo za odpowiedź i przepraszam za moje głupie - jak się okazało - pytanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, dziękuję bardzo za odpowiedź i przepraszam za moje głupie - jak się okazało - pytanie ;)

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi koniec cytatu.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi koniec cytatu.

A kto pyta, nie błądzi :) przynajmniej już nie muszę się głowić nad tymi pytaniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak o wszystkim to o wszystkim. Co to za kwiatki?

Stary, ale jaja. Zapytałem żony, popatrzyła na mnie znacząco i kazała chuchnąć

Chyba nie jestem wiarygodny, jako wielbiciel flory

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak za dzieciaka rosły na takim podmokłym terenie po dawnym stawie. Dziś byłem na wycieczce w Goli dzierżoniowskiej tam jest zamek zwany Uroczysko Siedmiu Stawów. Zamiast siedzieć poszliśmy na spacer po przyległym parku. Jak zobaczyłem myślałem, że to dzikie storczyki... Nie zrywałem ale zrobiłem zdjęcie. Sam zamek wygląda jak na zdjęciu.

post-92622-0-51579600-1526233017_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli byłaby to przeróbka - tarcza niby cccp + współczesny mechanizm? Z jakim ryzykiem się takie coś wiąże (oprócz płacenia koło 300zł za taki twór)?

Dziękuję naprawdę za odpowiedzi i poświęcony czas!

Cześć,

to wspólczesna produkcja, w środku nie ma 2623.N (rzadki i cenny mechanizm), ale chałupniczo przerabiany mechanizm 2609. Mówiąc chałupniczo mam na myśli naprawdę niskiej jakości produkcję,. Radzieckie zegarki nigdy, ale to nigdy nie miały folii na szkle lub deklu.  2609 i 2623 mają te same mostki, więc takich przeróbek w latach smuty trochę powstało. Sam mam ten wytwór radosnej twórczości, nawet sztuk dwie, ale to dlatego, że zbieram różne dziwadła zegarkowe (taki defekt ;))


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie chciałem zakładać nowego wątku a nie wiele znalazłem na forum, jak się sprawują nowe amfibie? planuje sobie jedną sprawić ze swissa, a nie wiem jak z ich trwałością. Na forum znalazłem jedynie info, że parę lat temu było słabo z nimi ale niby się poprawiło ostatnio.

Edytowane przez eMB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Ja jestem bardzo zadowolony. Puki co. ;) tfu tfu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zamawiać Amfibie Kompresory, są dwie wersje:

https://meranom.com/en/amfibia/

W Meranom są problemy z dostarczeniem zamówionych zegarków.

Paczka wysłana 9 kwietnia od 21 kwietnia "wisi" w Moskwie i do tej pory nie ma żadnej rzetelnej informacji co się z nią dzieje.

Mam głębokie przekonanie, że do Polski już nie dotrze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Cześć, nie chciałem zakładać nowego wątku a nie wiele znalazłem na forum, jak się sprawują nowe amfibie? planuje sobie jedną sprawić ze swissa, a nie wiem jak z ich trwałością. Na forum znalazłem jedynie info, że parę lat temu było słabo z nimi ale niby się poprawiło ostatnio.

Ja również mogę polecić. tfu tfu! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o problemach, zawsze możesz reklamować w Meranomie.

Jeśli przesyłka "wisi" w Moskwie to znaczy ,że wyleciała do Polski-tego tracking już nie obejmuje. Prawdopodobnie leży gdzieś na cle lub poczcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o problemach, zawsze możesz reklamować w Meranomie.

Jeśli przesyłka "wisi" w Moskwie to znaczy ,że wyleciała do Polski-tego tracking już nie obejmuje. Prawdopodobnie leży gdzieś na cle lub poczcie.

Przy sprawdzaniu na rosyjskiej stronie byłaby notka że paczka jest poza granicami Rosji. Wtedy byłaby już widoczna WER Warszawa, a tu też lubi poleżeć, choć Moskwy nie pobije bo tam zdarzało mi się że utknęło na 2-3 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy sprawdzaniu na rosyjskiej stronie byłaby notka że paczka jest poza granicami Rosji. Wtedy byłaby już widoczna WER Warszawa, a tu też lubi poleżeć, choć Moskwy nie pobije bo tam zdarzało mi się że utknęło na 2-3 tygodnie.

No to masz/miałeś pecha, do tej pory nie miałem takich przestojów. Pisałem wcześniej o przesyłce via Petersburg i przyszła po 10 dniach. Teraz jedzie przesyłka i wygląda na to, że też ominie Moskwę. Z Kazania poleci gdzieś do EU bo jest już po odprawie celnej, stawiam na Rygę lub Pragę.

 

Zrzuty z Poczty Rosyjskiej i 17track.

post-91454-0-38813500-1526639992_thumb.jpg

post-91454-0-05557400-1526640036_thumb.jpg

Edytowane przez timegoesby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sytuacje, że paczka utknęła po wysłaniu z Kijowa. Jest juz widoczna na stronie Poczty Polskiej, ale nadal jej status jest Export. Tu chyba najczęściej paczki "leżakują". Jestem trochę zaniepokojony bo zazwyczaj paczka pojawiała sie w WER Warszawa po około tygodniu. Nie mam pojecia od czego to zależy. U mnie nadawca juz interweniował w Ukrpoczcie, ale na razie cisza. Z tego co piszecie to wynika, że po prostu paczka sobie gdzieś tam leży? 

24.04.2018 12:25
 
 
26.04.2018 09:03
Edytowane przez marcur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o problemach, zawsze możesz reklamować w Meranomie.

Jeśli przesyłka "wisi" w Moskwie to znaczy ,że wyleciała do Polski-tego tracking już nie obejmuje. Prawdopodobnie leży gdzieś na cle lub poczcie.

Wprost przeciwnie, tracking obejmuje informacje o dostarczeniu do Polski i nawet więcej - pokazuje ruchy tej przesyłki w Polsce.

Skontaktowałem się z Pocztą Polską i tam również mi potwierdzono, że dana paczka nigdy do Polski nie dotarła.

Stąd moje przeświadczenie, że nigdy już do Polski nie dotrze.

W Meranom zażądałem zwrotu pieniędzy w związku z faktem niewywiązania się z transakcji kupna - sprzedaży. 

Edytowane przez Христофор

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprost przeciwnie, tracking obejmuje informacje o dostarczeniu do Polski i nawet więcej - pokazuje ruchy tej przesyłki w Polsce.

Skontaktowałem się z Pocztą Polską i tam również mi potwierdzono, że dana paczka nigdy do Polski nie dotarła.

Stąd moje przeświadczenie, że nigdy już do Polski nie dotrze.

W Meranom zażądałem zwrotu pieniędzy w związku z faktem niewywiązania się z transakcji kupna - sprzedaży. 

W takim razie były jakieś zmiany w oprogramowaniu pocztowym od wakacji zeszłego roku, bo jakoś w czerwcu i chyba sierpniu zeszłego roku informacje urywały się na Moskwie lub Petersburgu.

Na to wygląda, że ktoś się wybitnie zainteresował Twoją przesyłką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie były jakieś zmiany w oprogramowaniu pocztowym od wakacji zeszłego roku, bo jakoś w czerwcu i chyba sierpniu zeszłego roku informacje urywały się na Moskwie lub Petersburgu.

Na to wygląda, że ktoś się wybitnie zainteresował Twoją przesyłką ;)

No cóż, jak pech to pech  :(

Bardziej mi jednak zależy na drugiej przesyłce która idzie z komandirskie.com

 

I to się nazywa Sprzedawca !

Nie dość, że zegarki ma tańsze niż Meranom to paczka dotarła do mnie w 21 dni !

Przy zakupie zegarków ( nie części ) zdecydowanie polecam Komadirskie.com i odradzam Meranom.

Edytowane przez Христофор

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla pocieszenia zamieszczam trasę jednej  z dłużej leżakujacych moich paczek.

22 dni... Więc spokojnie, jest nadzieja :D 

30.12.2017 22:48
Україна КИЇВ ММПО
 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na swój pierwszy wpis na formu i działalność innych nowych zaczynam się zastanawiać, ile cierpliwości ma Roman do zakładanych nowych wątków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.