Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

A dziękuje...

To chyba najspolegliwsze koty na świecie, a jak robi się hałas chowają się :).

Jak chcesz mieć kota w pobliżu to żadnych krzyków, awantur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meranom.com planuje na dniach wypuścić Amfibię z serii SE będącą hołdem dla 24 godzinnego zegarka Rakieta Antarctica - oczywiście z mechanizmem 24h :). Niestety nie zdradzili jeszcze wyglądu tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Póki co jest tylko dekiel:post-69581-0-37370800-1528642183_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś katalog Amfibii? Jaka tarcza z jakim bezelem i kopertą? Czy może jak to bywa z radzieckimi - składane było z tego co akurat mieli?

Edytowane przez mhu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś katalog Amfibii? Jaka tarcza z jakim bezelem i kopertą? Czy może jak to bywa z radzieckimi - składane było z tego co akurat mieli?

I tak i tak  :)  Ale trochę znajdziesz w katalogach Wostoka: https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216?source=pwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meranom.com planuje na dniach wypuścić Amfibię z serii SE będącą hołdem dla 24 godzinnego zegarka Rakieta Antarctica - oczywiście z mechanizmem 24h :). Niestety nie zdradzili jeszcze wyglądu tarczy.

Wyszło tak sobie, spodziewałem się tarczy nawiązującej do modelu Antarctica  -_-

post-74509-0-60314800-1528837719_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zegarkoholików i dziękuje za przyjęcie do klubu. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zegarkoholików i dziękuje za przyjęcie do klubu. :rolleyes:

 

Cześć.

Witamy w klubie :)

 

 

A już myślałem, że nasz moderator wpisał sobie rok urodzenia w nick :)

Niestety ciut starszy jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło tak sobie, spodziewałem się tarczy nawiązującej do modelu Antarctica  -_-

Mi się nawet podoba. Nie wiecie czy to będzie taniec, jak to wygląda na Meranomie z czasem nowości tanieją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy na meranom ktoś z Was płacił PayPal? Niby na stronie jest, ale przy finalizacji koszyka nie mam takiej opcji do wyboru... Nie wiem czy coś źle robię.

 

EDIT.

 

Wskoczył wybór PayPal po uzupełnieniu wszystkich danych ;)

Edytowane przez dopeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nawet podoba. Nie wiecie czy to będzie taniec, jak to wygląda na Meranomie z czasem nowości tanieją?

Jak sie nie sprzedadzą to na pewno przecenią, czasami idzie po czasie kupić fajne modele za nieduże pieniądze.

 

Moje zamówienie z meranom jest juz w Polsce - niestety juz 3 dzien leży na WER Warszawa :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie sprzedadzą to na pewno przecenią, czasami idzie po czasie kupić fajne modele za nieduże pieniądze.

 

Moje zamówienie z meranom jest juz w Polsce - niestety juz 3 dzien leży na WER Warszawa :/.

3 dni to max

Widzę, że jednego SE już nie ma...

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jestem cierpliwy, ale jak w środę zobaczyłem status paczki „w transporcie” to sie ucieszyłem, że zegarek dotrze na weekend, a tu się okazuje że to wcale nie oznacza przekazania paczki do doręczenia :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy.

 

Muszę przyznać że mi te współczesne amfibie coraz bardziej w oko wpadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno niedługo pojawi się kolejna reedycja modelu 1967 - koperta w stali + tarcza "kanapkowa" (tak jak w zeszłym roku w beczce wykonanej z brązu).

Myślę, że warto się na to zaczaić, ale cena pewnie z 200/300$.


Kompresorek? :ph34r:

Mam nadzieję, że niedługo będę mógł pokazać co zamówiłem  :ph34r: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jestem cierpliwy, ale jak w środę zobaczyłem status paczki „w transporcie” to sie ucieszyłem, że zegarek dotrze na weekend, a tu się okazuje że to wcale nie oznacza przekazania paczki do doręczenia :(.

A tak szedł mój

post-91454-0-56306500-1529137980_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOMANDIRSKIE.COM

 

Panowie, czy ktoś z was w ostatnich kilku dniach kupował coś na komadirskie.com ?

Pytam ponieważ nie mogę opłacić u nich swojej transakcji ( płatność kartą ). Próbowałem kartami 2 banków ( w tym jedną kredytową ) i wygląda to tak jakby ich Bank nie przyjmował przelewu.

Ja dostaję akceptację ze swojego banku a u nich transakcja jest odrzucana. 

Jest to tym bardziej dziwne, iż 2 miesiące temu właśnie jedną z tych kart opłaciłem u nich zakup bez jakiegokolwiek problemu ...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie od kiedy zaprzestano firmować zegarki rosyjskie napisem Made in USSR? Z końcem Związku Radzieckiego czyli grudzień 1991 czy nieco póżniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie od kiedy zaprzestano firmować zegarki rosyjskie napisem Made in USSR? Z końcem Związku Radzieckiego czyli grudzień 1991 czy nieco póżniej?

Na pewno później, przecież już mieli coś części natłuczone, pewnie że dwa lata im to trwało.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.