Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam Krzysiek - otwieram temat.

Pozwalam sobie na to gdyż od początku jestem zaangażowany w tą sprawę i prowadziłem w tym temacie rozmowę z Prezesem.

Jestem za tym żeby użytkownicy tego subforum wypowiedzieli swoje zdanie.

Ci co chcą się przypiąć ze swoim zdaniem a nie mają pojęcia o czym piszą też niech się wypowiadaj, będzie z czego się pośmiać.

I proszę wybaczyć ale staram się być obiektywny na tyle na ile wzburzona krew mi pozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, trochę nie bardzo rozumiem po co?

Krzysiek zamknął konto i nic tego nie zmieni, to czy połowa "Ruskich" forumowiczów będzie się gryzła z drugą połową w niczym nie zmieni sytuacji. Miłośnicy przemysłu zegarkowego i marek prestiżowych będą po jednej stronie a miłośnicy zegarków po drugiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Krzysiek - otwieram temat.

Pozwalam sobie na to gdyż od początku jestem zaangażowany w tą sprawę i prowadziłem w tym temacie rozmowę z Prezesem.

Jestem za tym żeby użytkownicy tego subforum wypowiedzieli swoje zdanie.

Ci co chcą się przypiąć ze swoim zdaniem a nie mają pojęcia o czym piszą też niech się wypowiadaj, będzie z czego się pośmiać.

I proszę wybaczyć ale staram się być obiektywny na tyle na ile wzburzona krew mi pozwala.

Usiłowałem uniknąć obrzucania do końca Krisa błotem za jedną niefortunną aukcję która na dodatek nie była na naszym forum  więc z formalnego punktu widzenia w ogóle nie ma tematu, a której finał znamy i ja osobiście tego nie akceptuję w żadnym wypadku. Swoje zdanie wypowiedziałem i nie ukrywam że jako czynnemu użytkownikowi tego działu krew się we mnie gotuje że ci których najmniej widać wytykają błędy najbardziej zasłużonym. I nie chodzi o kolesiostwo tylko realny wkład w funkcjonowanie działu. Jako MOD ledwo się hamuję żeby nie kasować, banować i "siec szablą na prawo lewo" Ode mnie tyle choć to jeszcze za mało. Szlag mnie trafia jak widzę taką świętą inkwizycję!

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisaliście o odchodzeniu ludzi z Forum. Wiecie może co stało się z Łukaszem Kokodylem Tik Takiem?

A co skasował konto? Łukasz czasami znikał na dłuższą chwilę, może tak jest i teraz?

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co skasował konto? Łukasz czasami znikał na dłuższą chwilę, może tak jest i teraz?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na szczęście nie skasował. Jak to on - pojawia się i znika. Cały Łukasz, artysta :D


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisaliście o odchodzeniu ludzi z Forum. Wiecie może co stało się z Łukaszem Kokodylem Tik Takiem?

Konto jest aktywne po prostu przepadł jak już nie raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, trochę nie bardzo rozumiem po co?

Krzysiek zamknął konto i nic tego nie zmieni, to czy połowa "Ruskich" forumowiczów będzie się gryzła z drugą połową w niczym nie zmieni sytuacji. Miłośnicy przemysłu zegarkowego i marek prestiżowych będą po jednej stronie a miłośnicy zegarków po drugiej.

Po to Przmek żeby niektórym uświadomić co robił Kris na forum

Niech sobie poczytają kilka postów od tego mojego

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102593-licytacja-dla-filipka/page-43?p=1465851&do=findComment&comment=1465851

 

O ile potrafią czytać ze zrozumieniem ;)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolegę Krisa pierwszy raz obrzucili błotem, czy już wczęśniej go obrzucali. Pytam się bo reakcja jego jest zbyt drastyczna. aby od razu się usuwać z konta. Coś takiego robi człowiek, który ma już dość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego robi ktoś, komu honor nie pozwala zrobić nic innego.

Dla niektórych poczucie honoru to abstrakcja ale dla większości na tym podforum to coś absolutnie najważniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sformułowane Roman....

Wszystko się w tym zawiera a najwiecej mają do powiedzenia Ci co znają Krisa trochę albo wcale...

Dobrej nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo wyszło. Nawet bardzo. Widziałem wczorajsze posty o skreśleniu z listy znajomych i zerwaniu jakiegokolwiek kontaktu z Krisem za tę aukcję. No cóż, nie sądziłem, że zajdzie to aż tak daleko :(

Sam kupiłem od Krisa sporo zegarków, zawsze służył pomocą i swoją wiedzą. Nie powinien wystawiać tego Tag'a, ale nie wiemy, czy miał pełną świadomość co do oryginalności tego zegarka...

Co do Łukasza (Krokodyl Tik Tak) to mam z Nim kontakt, choć dosyć trudny - chyba faktycznie artystyczna dusza ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....czasmi zaglądam na pawien przyosiedlowy bazerek w Wawie gdzie swój kram ma Pan Marian ( używane książki, naczynia, narzędzia, sprzęty kuchenne, płyty CD, winyle, kasety, różności, czasami trafi się jakiś mechaniczny zegarek). Któregoś razu będąc u niego wypatrzyłem samochodową ładowarkę do telefonu. Pytam ile? 5zł  A czy sprawna? Na co Pan Marian: proszę ją zabrać, jak będzie sprawna to odda mi Pan te 5zł :).Przystałem na propozycję. Ładowarka okazała się sprawna. Za jakieś 2 - 3 miesiace pojawiam się ponownie na tym bazarku. Z uśmiechem pędzę do P. Mariana przypominam co i jak, wręczam piątaka. I wtedy pomiedzy Panem Marianem a jego kolegą, który przysłuchwał się rozmowie wywiązuje się dyskusja i ten kolega rzecze coś takiego: Ludzie generalnie są uczciwi i przyzwoici, ale niestety wśród nich znajdą się niegodziwcy, oni najgłośniej krzyczą i sieją zamęt. Wtedy pojawia się smód, niechęć i podejrzliwość w całym "stadzie" ..., tu już ja powtórzę za Śp. panem Młynarskim: "róbmy swoje..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, w opisie aukcji stało jak byk

" Nie wiem czy to oryginał,

możliwe, że kopia"

Zakładam, że jak ktoś chce wydać trzy stówy, to czyta opisy aukcji!

Może trochę to było nadużycie,

ale "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem"

Dziwią kogoś opisy

"historia serwisowa nie znana" -wiadomo 10 lat w szufladzie zegarek oglądany przez pająki,

albo

"dokładność nie sprawdzana"-

śpiszy lub późni w cholerę.

Takie jest moje zdanie.

Jak komuś się chciało doczytać do końca, dziękuję.

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, w opisie aukcji stało jak byk

" Nie wiem czy to oryginał,

możliwe, że kopia"

Zakładam, że jak ktoś chce wydać trzy stówy, to czyta opisy aukcji!

Może trochę to było nadużycie,

 

Skoro było tak napisane, to ja nie rozumiem w czym jest problem?

Sam bym tak napisał jakbym nie wiedział, czy to oryginał czy kopia.

 

Są ludzie, którzy chcą na siłę być perfekcjonistami, spostrzegają siebie  jako osoby wszystko wiedzące i nieomylne i to samo przypisują innym ludziom, od których wymagają nieomylności, wiedzy lub pseudowiedzy.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro było tak napisane, to ja nie rozumiem w czym jest problem?

 

Obserwowałem trochę ten temat i mam wrażenie, że chyba w tym że dla zaczynających tę aferę ważniejsze aby innym było gorzej niż im samym lepiej. Zdaje się, że to nasza cecha narodowa :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

To forum straciło kolejnego bardzo wartościowego użytkownika! Szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dopiero się o tym dowiedziałem i mimo że nie po drodze już mi ostatnio z radzieckimi zegarkami (choć ostatnie kilka sztuk jeszcze mam) to zabolało mnie to. Ten dział rozkręcałem z kilkoma osobami które przejęły tematy i rozwinęły je w bardzo fajny sposób, a osoby takie jak Krzysiek dodatkowo wzbogacały o wiedzę merytoryczną. To że odpuścił forum to bardzo duża strata - ale to mogą docenić tylko użytkownicy z dużym stażem, a większość "nowych" jedynie czuje satysfakcję od napiętnowania kolejnego "oszusta". Gratuluję!!!

 

pozdrawiam starą kadrę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba nie chodzi o staż tylko o zwykłą ludzką przyzwoitość ( słowo dziś mało popularne ) moja ilustracja powyżej, człowiek z totalną wiedzą i niemałym wkładem likwiduje konto bo ma dość, bo inny nie potrafił doczytać, albo dopytać, potem ma pretensje. Podobne zamieszanie wynikło niedawno z bazarkiem. Ludzie nie dajmy się zwariować!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Przepraszam Was wszystkich łącznie z Krisem2 jako pierwszym. Szczerze mówiąc, nie sądziłem w najgorszym wypadku, że tak to się potoczy. Liczyłem bardziej na dyskusję, bo od tego jest forum, niż na tak drastyczne zakończenie. Dyskusja potoczyła się sami wiecie jak. Myślę, że było wiele możliwości jej zakończenia, skończyło się na tym jednym z gorszych. Biorę to na siebie, bo jestem tym złym bez honoru, przyzwoitości, młody, nie przemyślałem, nie spodziewałem się takich konsekwencji. Po prostu wybaczcie, widocznie nie powinienem tu być i poproszę o skasowanie konta. 

 

Kris2 i wszystkich których dotknęło jeszcze raz przepraszam. Jeśli mogę jakoś pomóc (jeśli to w ogóle możliwe) w powrocie o chyba tylko w ten sposób. Dzięki za resztę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Was wszystkich łącznie z Krisem2 jako pierwszym. ... Po prostu wybaczcie, widocznie nie powinienem tu być i poproszę o skasowanie konta.

Kris2 i wszystkich których dotknęło jeszcze raz przepraszam. Jeśli mogę jakoś pomóc (jeśli to w ogóle możliwe) w powrocie o chyba tylko w ten sposób. Dzięki za resztę.

 

Jeszcze jeden :o

Wyjdzie na to, że na forum zostanie Prezez wraz z wiernymi pretorianami. A robić nie będzie komu ;)

Myślę że potraktujmy to całe pożałowaniem godne zajście jak kolejną nauczkę. Żeby wiedzieć co się mówi, a nie mówić co się wie.

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat kolega @lisciak nic w tej sytuacji nie zawinil. Znalazl trefna oferte, zamiescil link z ostrzezeniem w odpowiednim dziale i poinformowal, ze to kolega z forum. Bardzo wielu uzytkownikow tak robi i jakos do tej pory nie bylo z tym problemu. A wyglada teraz na to ze to on jest ten zly, a kolega, ktory probowal sprzedac podrobke stal sie bohaterem :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tu nad Wisłą ludzie szczególnie są uczuleni na denuncjatorów. Takie zaszłości historyczne, jak musieli się ukrywać czy to przed Ochraną, czy to przed Gestapo czy wreszcie przed NKWD I UB. A w takich Niemczech nazywają to obywatelską powinnścią. Co kraj, to obyczaj ;)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio też wchodzę na forum właściwie tylko z przyzwyczajenia. Więcej się czepiam niż wnoszę  :) , ale zawsze wchodziłem na forum bo ci wszyscy ludzie TUTAJ byli, można było dowiedzieć się czegoś istotnego i zobaczyć coś czego się nie widziało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tu nad Wisłą ludzie szczególnie są uczuleni na denuncjatorów. Takie zaszłości historyczne, jak musieli się ukrywać czy to przed Ochraną, czy to przed Gestapo czy wreszcie przed NKWD I UB. A w takich Niemczech nazywają to obywatelską powinnścią. Co kraj, to obyczaj ;)

Tak naprawde to pewnie wystarczyloby, zeby kolega Kris2, wycofal oferte, zlozyl samokrytyke i w ramach pokuty uzupelnil wiedze o to czym jest podrobka, a czym replika i pewnie byloby po sprawie. A tak mamy zenujacy festiwal absurdalnych argumentow usprawiedliwiajacych sprzedaz ordynarnej podroby :)

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.