Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się przyznać że straciłem już nadzieję, a tu taka końcówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje ktoś może zakupy na meranom? Chętnie bym się przyłączył.

 

Być może ja w najbliższym czasie, ale jeszcze nie jestem pewny. Możemy się dogadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Profesor Kubiak i GALAKTYCZNY Kurek - spokojnie 3-0 ... :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurek mega, Kubiak - wiadomo. Ale to co wyprawia Zatorski w obronie to szok. Do tego młody Szalpuk - ten chłopak to mega talent.

I mam wrażenie, że mamy doskonałego trenera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurek się rewanżuje Antidze za 2014 hehe

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy złoto

Puchar obroniony

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Brat Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurek mega, Kubiak - wiadomo. Ale to co wyprawia Zatorski w obronie to szok. Do tego młody Szalpuk - ten chłopak to mega talent.

I mam wrażenie, że mamy doskonałego trenera :)

Trener ułożył drużynę i dał im siłę, stare i nowe talenty, ale mentalnie niesamowita siła. to ich uskrzydliło.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w słoneczną sobotę. Wiem, że już było, ale muszę się wyżalić. 

Panowie, na pewno wielu z Was kupuje na Allegro. Mam apel.

Ostatnio robię porządki i sprzedałem około 10 zegarków. I na te 10 sprzedaży 3 - trzy zakończyły się brakiem wpłaty! Mało tego, żadna z tych osób nie raczyła do mnie napisać, mało tego, żadna z nich nie raczyła mi odpisać. Podejrzewam, że ktos z tych osób będzie na forum. Tak statystycznie.

Dziwna tendencja. Kompletny brak szacunku. Pamiętajcie, że prowizję trzeba zapłacić. Można ubiegać się o zwrot, ale trwa to długo i UWAGA  wymaga zgody kupującego?! Ja nie moge wystawić negatywnego komentarza. Płacę prowizję i czekam.

Miejcie odwagę, przyzwoitość napisać, że nie chcecie kupować i tak sobie licytujecie dla sportu. To przyśpieszy ponowne wystawienie aukcji, i odzyskanie prowizji.

Sam kupuję więcej niż sprzedaję i nie wyobrażam sobie takiego traktowania kontrahenta.

Dziękuję i przepraszam wszystkuich, których to nie dotyczy. Może ktos z kupujących zrozumie, że jesteśmy wszyscy kolekcjonerami, pasjonatami. Szanujmy się.

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcur temat był już kiedyś poruszany. Tu chyba nie ma adresatów Twojego posta ale sytuacja beznadziejna. W moim przypadku Allegro odmówiło zwrotu prowizji bo kupujący nie potwierdził. Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w okresach posuchy sprzedażowej na allegro tak się właśnie dzieje sporo niezdecydowanych kupujących - z ostatnich 4 licytacji jakie nam się skończyły tylko dwie zostały zapłacone i odebrane osobiście bo sie okazało że kupujący mieszka blisko ale pozostałe dwie do dziś dnia cisza a minęło już chyba z 10 dni 

Co do zwrotu prowizji jak nie odezwie się w ciągu jakiegoś tam czasu to tez dostaniesz zwrot kasy.

Jakiś tam procent sprzedaży właśnie tak się kończy - allegro zablokowało możliwość wystawiania komentarzy kupującym i takie sytuacje będą się powtarzały bo konsekwencji brak - teraz nie trzeba się już zastanawiać czy kupić czy nie.... lepiej kupić a potem się zastanowić i najwyżej nie zapłacić tak to działa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzą takie aliexpresowe zasady.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Brat Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety allegro wspiera swoimi zasadami tych co chcą na siłę zarobić i siebie....

 

W pewnym okresie allegro było konkurencją dla mnie, tzn sprzedawało to co ja...

Zupełnie sobie nie radzili. Podpisują atrakcyjne i myślą, że to wystarczy. Trzeba jednak wiedzy aby coś sprzedawać.

 

Najlepszy numer jaki pamiętam z allegro to firma wysyła walizki z wadą, bez paragonu.

Przychodzi walizka i chcemy ją zwrócić - bo jest wada. Wysyłamy walizkę, a firma  jej nie przyjmuje, bo nie zwróciliśmy walizki z paragonem, którego nie było. Koleżanka pół roku sie męczyła i nic nie dało się zrobić. :D

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZięki za informacje. Tak też to widzę. Jak kupujący się nie odezwie to Allegro zwróci. Ok. A jak się odezwie i ot tak sobie kliknie "Nie"? To wtedy nie dostajesz kasy i nic nie możesz zrobić?

A jeśli licytacja jest promowana za 20 zł to nie dostaniesz zwrotu tej kwoty? Nie wiem tego.

Sumując, że sprzedałeś promowany przedmiot za 300 zł. to tracisz 50 zł.? Ot tak? Może dla jakiejś hurtowni to nie problem, ale dla takiego okazjonalnego kolekcjonera to jest strata jednego zegarka. 

Fatalnie to wygląda. Bo o ile przy zwrocie mogę to przeboleć, a zegarki często sprzedaję poniżej ceny zakupu, to nie mam zamiaru tracić kasy przez jakieś... nie wiem jak to nazwać.

Rozumiem, że dla zasady mogę skierować sprawę do EPU (Elektroniczne Postępowanie Upominawcze)? Bo jak wchodzę i widzę, że olewa mnie ktoś kto ma konto na Allegro tyle lat jak ja (16) i zapewne kolekcjonuje zegarki to już nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

DZięki za informacje. Tak też to widzę. Jak kupujący się nie odezwie to Allegro zwróci. Ok. A jak się odezwie i ot tak sobie kliknie "Nie"? To wtedy nie dostajesz kasy i nic nie możesz zrobić?

Taka sytuacja też była

Facet kupił i nie zapłacił - wystapiłem o zwrot prowizji a ten odpisał że to nie prawda bo zapłacił i allegro odmówiło zwrotu - wtedy piszesz do nich że tamten kłamie bo pieniądze nie wpłynęły i żeby im przesłał dowód wpłaty - gdy to napisałem allegro w ciągu 2 godzin zwróciło nam prowizję z dopiskiem że jesli prześle dowody wpłaty to ponownie prowizja zostanie naliczona 

To było jakiś rok temu - oczywiście dowodów wpłaty nie przesłał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Paweł, juz lepiej. Ale jak rozumiem opłaty za promowanie nie zwracają? Czy to indywidualna sprawa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego to już nie wiem

Nie zwracają też kosztów wystawienia no bo jednak reklamowali twój produkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzą takie aliexpresowe zasady.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na Aliexpres kasę odzyskujesz bez problemu. A jeśli kurs dolara się zmienił to można byc trochę do przodu:D Ali zwracało mi za transakcje po 70-80$ i nie było problemu

Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Aliexpres kasę odzyskujesz bez problemu. A jeśli kurs dolara się zmienił to można byc trochę do przodu:D Ali zwracało mi za transakcje po 70-80$ i nie było problemu

No tak, ale jako kupującemu

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodziło ze teraz alle chroni TYLKO kupującego, sprzedający musi powalczyć o swoje pieniądze.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku sprzedającego też jest prosto - Ali zawsze wie czy kupujący wpłacił kasę


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do tematu meranoma. Nie mam paypala i doświadczenia w kupowaniu w rosji. A kusi mnie noworuska amfibia se 150 b26 albo b04 (trochę dziwne ale jednak). Moze ktos będzie cos kupowal na meranomie to bym sie "podłączył"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.