Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdziwi faceci nie myją okien ani nie ubierają choinek. Dlaczego? Bo jakby to robili to potem byliby zmęczeni. A jakby wtedy wybuchła wojna???? Kto by poszedł kobit bronić jak wszyscy zmęczeni?? Dlatego mężczyźni pozostają ciągle w gotowość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja mam inną teorię, kobity myją okna, ubierają choinki, lepią uszka i pieką ciasta a my mamy po prostu teraz czas dla siebie B):D

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwi faceci nie myją okien ani nie ubierają choinek. Dlaczego? Bo jakby to robili to potem byliby zmęczeni. A jakby wtedy wybuchła wojna???? Kto by poszedł kobit bronić jak wszyscy zmęczeni?? Dlatego mężczyźni pozostają ciągle w gotowość

Utrzymywanie zdolności bojowej

 

(...)

No i teraz próbuję ochłonąć, bo się nasłuchałem, że takiego klienta jak ja jeszcze nie miał i więcej napraw ode mnie nie przyjmie. Próbuję złapać dystans. Czy ja jestem aż tak roszczeniowy, bo za wydane pieniądze oczekuję rzetelnego wykonania usługi zgodnie z ustaleniami? Nie wiem, czy ktoś może odnieść się do mojego opisu wydruku z wibrografu, sam świstek został mi pokazany na żądanie (do rąk go nie dostałem, o nie) i natychmiast wylądował w koszu.

Daj sobie spokój z tym "majstrem", a do siebie nie miej pretensji, bo nie masz powodów. Chciałeś dobrze, chciałeś naprawić zegarek, a że trafił się taki ... No cóż, są ludzie i ludziska.

 

Podobne, jak nie te same, dane są w apce pt. KMZiZ na smartfona. Z nią znajdzie się zegarmistrza wszędzie. 
 

panowie, ale tak jeszcze słowo w temacie wibrografu. (...)

Jak wytłumaczyć to, że wykres był początkowo pojedynczy? Ktoś mnie oświeci?

Tutaj http://miastozegarkow.pl/literatura-zegarmistrzowska-inf-28.html znajdziesz sporo literatury o zegarkach. A tutaj https://drive.google.com/file/d/0B8ZmGwe3lmMEWE83YXFVMVh5NHc/view na stronie 319 znajdziesz wykresy chodu zegarków z opisem.
Edytowane przez pływak_wodnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwi faceci nie myją okien ani nie ubierają choinek. Dlaczego? Bo jakby to robili to potem byliby zmęczeni. A jakby wtedy wybuchła wojna???? Kto by poszedł kobit bronić jak wszyscy zmęczeni?? Dlatego mężczyźni pozostają ciągle w gotowość

I chrapią w nocy coby wilki odstraszać... :D


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Czuję się taki zbrukany, moje poczucie męskości wynosi obecnie -10 :) . Godzinkę temu dwa zdrowe, żywe karpie a teraz miska z rąbanką rybną. Na jutro zostało mi odkrywanie pierwiastka kobiecego za pomocą królika. Póki co jest bardzo radosny i żywy.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 
Tutaj http://miastozegarkow.pl/literatura-zegarmistrzowska-inf-28.html znajdziesz sporo literatury o zegarkach. A tutaj https://drive.google.com/file/d/0B8ZmGwe3lmMEWE83YXFVMVh5NHc/view na stronie 319 znajdziesz wykresy chodu zegarków z opisem.

 

ło mamuniu, Podwapiński i inne cuda.... Ileż ja się naszukałem tych książek w wersji elektronicznej.... Będzie czytane, dzięki!

Ale w temacie zegarmistrz Tomasz Kaczmarek, Lublin, Chopina, z którym miałem ostatnio przejścia - o ile do tej pory miałem jeszcze obiekcje, że może moja niedostateczna wiedza spowodowała błędną ocenę jego umiejętności.... To już teraz mam pewność: wał, i to konkretny. Podetknął mi pod nos wydruki z wibrografu, o których wiedziałem, że pokazują błędy, i mu o tym powiedziałem. Facet z kamienną twarzą twierdził, że pokazują poprawny chód mechanizmu, nieco późniący. Po prostu - oszust, zagrał va banque i niestety trafił na osobę z minimalną wiedzą. Dobrej pracy życzę, panie Kaczmarek, i mniej takich klientów jak ja. 

Edytowane przez Kraft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pływak_wodnik dzięki zalinki zgubiłem tę stronę, ode mnie +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło mamuniu, Podwapiński i inne cuda.... Ileż ja się naszukałem tych książek w wersji elektronicznej (...)

Nie tylko Ty ;) Ogólnie jeszcze można dostać te książki w antykwariatach, bibliotekach, portalach handlowych itp., ale tam jest wszystko razem. Klikasz i czytasz :)

@pływak_wodnik dzięki zalinki zgubiłem tę stronę, ode mnie +

Spoko, sam czasami muszę jej poszukać w czeluści internetu. Pliki można zapisać u siebie, co jest bardzo wygodne ;)

 

// PS Włochy pozdrawiają Ursus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty ;) Ogólnie jeszcze można dostać te książki w antykwariatach, bibliotekach, portalach handlowych itp., ale tam jest wszystko razem. Klikasz i czytasz :)

Spoko, sam czasami muszę jej poszukać w czeluści internetu. Pliki można zapisać u siebie, co jest bardzo wygodne ;)

 

// PS Włochy pozdrawiają Ursus ;)

Tak teraz zrobię  :)

 

Też pozdrawiam, teraz z Parowcowej   :ph34r:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś moze co sie stalo z galerią Krisa? Nic na niej nie ma

Ma ktos moze jeszcze link do katalogów antonowa?


Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na OLX wysyp werków Zaria z tarczą i wskazówkami, NOS, w cenie bardzo przystępnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Czy można kupić do Amfibii uszatej jakieś aftermarketowe tarcze albo ukraińskie ale coś co będzie dobrze wykonane?

Czy nie ma szans?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek zapytam jeszcze w tym wątku. Otóż trochę się zagapiłem i nie zamówiłem w odpowiednim czasie forumowego kalendarza na przyszły rok. Jeżeli jest jeszcze do nabycia, to bardzo proszę o linka w tym temacie. Jakoś sam nie mogę znaleźć żadnego tropu na stronie. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek zapytam jeszcze w tym wątku. Otóż trochę się zagapiłem i nie zamówiłem w odpowiednim czasie forumowego kalendarza na przyszły rok. Jeżeli jest jeszcze do nabycia, to bardzo proszę o linka w tym temacie. Jakoś sam nie mogę znaleźć żadnego tropu na stronie. Z góry dziękuję.

Bo w tym roku niestety nie będzie kalendarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.