Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Bo w tym roku niestety nie będzie kalendarza.

Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktos kojarzy pana Zbigniewa Zelend z miejscowosci Stanica. Na fb strona zegarki z duszą. Chciałbym mu wyslac moja sławe na serwis.

Edytowane przez crosskarp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Lepiej oddać zegarek do ZEGARMISTRZA a nie osoby, która myśli, że jest zegarmistrzem :) Oczywiście nie odnoszę tej wypowiedzi do nikogo personalnie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz cos wiecej powiedziec znalazlem czlowieka w sieci z tego co widzialem specjalizuje sie w ruskich. Wstepnie sie umówiłem zegarek chce wysłać zaraz po nowym roku sam nie zrobie a chce by działał poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie. Kupował juz ktoś na ukraińskim olx.ua z płatnością kartą przez internet (wysyłka nową pocztą). Jest to opcja do przyjęcia ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz cos wiecej powiedziec znalazlem czlowieka w sieci z tego co widzialem specjalizuje sie w ruskich. Wstepnie sie umówiłem zegarek chce wysłać zaraz po nowym roku sam nie zrobie a chce by działał poprawnie.

Proponował bym Ci znaleźć zegarmistrza w okolicy twojego zamieszkania.

Na pewno jest taki zakład Zegarmistrzowski, który istnieje od zawsze. Udaj się tam. Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze. Ja bym nie wysyłał.

Oddasz parę zegarków do naprawy zobaczysz jak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz cos wiecej powiedziec znalazlem czlowieka w sieci z tego co widzialem specjalizuje sie w ruskich. Wstepnie sie umówiłem zegarek chce wysłać zaraz po nowym roku sam nie zrobie a chce by działał poprawnie.

Tu masz forumowy wątek o zegarmistrzach:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/32882-debata-o-zegarmistrzach/page-18?do=findComment&comment=2400489

Pytaj, może ktoś zna dobrego majstra w Twojej ikolicy


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz cos wiecej powiedziec znalazlem czlowieka w sieci z tego co widzialem specjalizuje sie w ruskich. Wstepnie sie umówiłem zegarek chce wysłać zaraz po nowym roku sam nie zrobie a chce by działał poprawnie.

Jak masz smartphone'a, to ściągnij apkę KMZiZ. W niej znajdziesz zegarmistrza w całej Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić prawilny zakup na Ukrainie, np. w przez tamtejszy OLX? Chodzi mi o sprawę płatności - są jakieś rozsądne sposoby zapłaty w walucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy koronka w stalowym PDL była taka sama jak w 17-sto kamiennych?

Taka sama :)

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo zegarmistrza z miejscowości Stanica.

 

Może warto byłoby podać trochę więcej informacji dlaczego ten zegarmistrz nie jest polecany ?

 

Z opinii na allegro wynika że ma same pozytywy. Najwyższe oceny we wszystkich obszarach. Znam również trzy osoby które kupując u mnie zegarki proszą o wysłanie ich do Pana Z ........ u  którego serwisują swoje zegarki.

 

W dobrym tonie byłoby opieranie się na faktach a nie tylko plucie jadem dookoła :)Oczywiście nie odnoszę tej wypowiedzi do nikogo personalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Czy ktoś dziś się przygotowuje do sylwestra?!

Pozostałości z poprzednich kończę :D

 

 

post-69581-0-85082500-1546205165_thumb.jpg

post-69581-0-42181800-1546205196_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Grubo!! :o

Lubię whisky z Japonii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie było Mikołaja w tym roku, z wizytą był Grzegorz. Troszkę porządziliśmy. Teraz nasze żony nas nienawidzą!

post-92622-0-00286800-1546239389_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on nie sprzedaje De Luxów tylko składaki na bazie Łuczów z współczesnymi zmiennikami tarcz :D

O i mądrego zawsze warto posłuchać, dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomi z pracy kupili dwie sztuki tych Poljotów i dzisiaj po moim powrocie z urlopu pochwalili się zakupem. Coś mi śmierdziało, ale nie znam się na tych De Luxach, nie wiem jakie wskazówki, koperty są kanoniczne, czy mówiąc wprost oryginalne, ale nie ja wtopiłem więc nie jest najgorzej. Przekaże im te ciekawe wieści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To im zrobisz prezent na Nowy Rok :) Zależy jak sprzedający opisał aukcję, zawsze można otworzyć z nim dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Tego sprzedawcę, tak jak wielu innych, warto a nawet trzeba unikać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.