Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć panowie.

Wielu z was uważam za przyjaciół, więc się żegnam :)

 

Mam dość tego forum. Możliwe że wrócę jak niektórzy, ale na tą chwilę kończę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć panowie.

Wielu z was uważam za przyjaciół, więc się żegnam :)

 

Mam dość tego forum. Możliwe że wrócę jak niektórzy, ale na tą chwilę kończę.

 

Przemek, co jest???? Nie wygłupiaj się ....


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć panowie.

Wielu z was uważam za przyjaciół, więc się żegnam :)

 

Mam dość tego forum. Możliwe że wrócę jak niektórzy, ale na tą chwilę kończę.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zarejestrowałem ostatnio żadnej wojny polsko - polskiej i tym samym nie trybię dlaczego...? Mam nadzieję Przemek, że Twój powyższy wpis to żart? A może to piwo na zamku w Reszlu miało jakiś negatywny wpływ...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć panowie.

Wielu z was uważam za przyjaciół, więc się żegnam :)

 

Mam dość tego forum. Możliwe że wrócę jak niektórzy, ale na tą chwilę kończę.

Przemku, podeślij mi na PW nr telefonu zanim się spakujesz...

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby konto można było skasować samemu, już by mnie tu nie było.

Wymieniłem się kilkoma wiadomościami z jednym z członków zarządu klubu i stanęło na tym, że zostaję, więc skoro się już pożegnałem to witam ponownie.

I przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

dla rozluźnienia atmosfery na wiosnę rzucam taki temat.

Jak na zegarkowe zboczenie, którym jesteście dotknięci reagują Wasze Żony, Narzeczone, Partnerki, Dziewczyny...może Kochanki? Bo moja ślubna zwykła mawiać:...ty znów w zegarkach siedzisz,..., a wszystkie kirowskie jakie mam są dla niej takie same, no może rozgranicza złocone od chromowanych....i jak tu żyć? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Gdyby konto można było skasować samemu, już by mnie tu nie było.

Wymieniłem się kilkoma wiadomościami z jednym z członków zarządu klubu i stanęło na tym, że zostaję, więc skoro się już pożegnałem to witam ponownie.

I przepraszam za zamieszanie.

;)

 

http://zegarkiclub.pl/forum/forum/49-przedstawiamy-sie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też dla rozluźnienia, a że w zegarkach radzieckich to pasuje taki żart:

 

Czym różni się Anglik od Rosjanina?

 

Otóż Anglik nie żegna się i wychodzi, a Rosjanin żegna się ale nie wychodzi

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby konto można było skasować samemu, już by mnie tu nie było.

Wymieniłem się kilkoma wiadomościami z jednym z członków zarządu klubu i stanęło na tym, że zostaję, więc skoro się już pożegnałem to witam ponownie.

I przepraszam za zamieszanie.

Teraz dopiero czytam całość i odetchnąłem... :rolleyes: Żeby ci więcej Przemek takie pomysły do głowy nie przychodziły! :angry::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat już był opisywany, ale że temat poniekąd do dyskusji o wszystkim to chciałem sobie ponarzekać na pocztę polska i ich ograniczenie gabarytów listu poleconego do 2cm wysokości. Czy osoba zarządzająca całkowicie oglupiala? Jak widać mają zbyt dużo pieniędzy ze sprzedaży wizerunków papieża, więc odpływ klientów im za bardzo nie przeszkodzi

Edytowane przez papax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby konto można było skasować samemu, już by mnie tu nie było.

Wymieniłem się kilkoma wiadomościami z jednym z członków zarządu klubu i stanęło na tym, że zostaję, więc skoro się już pożegnałem to witam ponownie.

I przepraszam za zamieszanie.

Dobra decyzja Przemek. Ta druga oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Gdyby konto można było skasować samemu, już by mnie tu nie było.

Wymieniłem się kilkoma wiadomościami z jednym z członków zarządu klubu i stanęło na tym, że zostaję, więc skoro się już pożegnałem to witam ponownie.

I przepraszam za zamieszanie.

Nie tylko Ty masz takie myśli. Widzisz, jaki masz fart, tylu wspierających. Nazwijmy to wszystko chwilową niedyspozycją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty masz takie myśli. Widzisz, jaki masz fart, tylu wspierających. Nazwijmy to wszystko chwilową niedyspozycją.

Jedynie nasz radziecki dział (i samo to, że mogę o nim powiedzieć "nasz") trzyma mnie tutaj; to co dzieje się w innych (nie wszystkich) częściach tego forum, i to jak zmieniło się ono w ciągu tych kilku lat gdy tu jestem, powoduje, że nie chce mi się już tu wchodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek, nie Brexituj! Zostań już na stałe! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Jedynie nasz radziecki dział (i samo to, że mogę o nim powiedzieć "nasz") trzyma mnie tutaj; to co dzieje się w innych (nie wszystkich) częściach tego forum, i to jak zmieniło się ono w ciągu tych kilku lat gdy tu jestem, powoduje, że nie chce mi się już tu wchodzić.

Zawsze jest coś co nas w pewnym sensie trzyma. Choćby nadzieja, że znowu będzie normalniej :) .

Coraz częściej mam nieodparte wrażenie, że cała moda na zegarki mechaniczne poszła w niekoniecznie zdrowym kierunku. Mógłbym pisać szczególnie w dziale niemiecko-szwajcarskim bo to 3:1 względem radzieckich tego co przepłynęło przez moje ręce. I zgadnij dlaczego tego nie robię :) ?

Uważam, że obecnie wielu spraw i rzeczy nie należy tłumaczyć. Z czasem przyjdzie "Ktoś" kto w najodpowiedniejszej chwili, to wszystko łopatą uklepie.

Co ciekawe w każdej kulturze, cywilizacji nawet takiej mocno i długo odseparowanej istnieje pojęcie "Ktoś". W Hinduizmie jest to Karma a u nas Nemezis. Przychodzi, uklepuje i jest dobrze :) . To po co się samemu brać za tą niewdzięczną robotę? Dlatego umiejętność śliźnięcia tematu jest kluczowa by się nie gryźć wewnętrzne. Szczególnie, że to jak zwykle problemy i to duże,  innych.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadnij dlaczego tego nie robię :) ?

Mógłbym napisać dlaczego, ale gdy ostatnio napisałem kilka żartów o wlascicielach rolexów (w temacie żarty żartami) to dostałem ostrzeżenie - pozdrawiam Romana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

No coś podobnego, z powodu obśmiewowywania, myślozbrodni na Rolex-ach, powiadasz :) ? Aż trudno uwierzyć?!

 

"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym."  [George Orwell]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek - z tym ostrzeżeniem to Ci się zdawało :D

Mam nadzieję że wszystko wyjaśniliśmy na PW.

Oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Przykra sprawa, ale taka jest prawda, że to internetowe miejsce jakim jest to forum na przestrzeni ostatnich lat bardzo zeszło na dziady. Jak do tego doszło, jakie są tego przyczyny? Na to odpowiedzi jednoznacznej nie ma. Inny czas, inni ludzie i inny rynek zegarkowy niż to 10 lat temu. 

 

Łączę pozdrowienia i bukiet serdeczności 

Edytowane przez Wojciech1500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ne wiem o co chodzi, mogę się jedynie domyślać - a to dlatego, że od bardzo dawno przeglądam już tylko dział radziecki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

dla rozluźnienia atmosfery na wiosnę rzucam taki temat.

Jak na zegarkowe zboczenie, którym jesteście dotknięci reagują Wasze Żony, Narzeczone, Partnerki, Dziewczyny...może Kochanki? Bo moja ślubna zwykła mawiać:...ty znów w zegarkach siedzisz,..., a wszystkie kirowskie jakie mam są dla niej takie same, no może rozgranicza złocone od chromowanych....i jak tu żyć? ...

 

Moja cierpliwie ogląda i nawet stara doszukiwać się różnic jak zapewnię, że one naprawdę nie są takie same. Może różnica wynika z faktu, że jeszcze nie jest "ślubna" :D musi sie starać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jeszcze masz wersje demo

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.