Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

 

Panowie, macie takie piękne, klimatyczne zegarki które można przedstawiać na dziesiątki sposobów w setkach aranżacji, zapraszam do zabawy!!!

https://youtu.be/eQbNDRZymtc

 

Przywracam po raz drugi i proszę nie usuwać.

W tym dziale Krzysiek, Krzysiek i ja decydujemy co usunąć a co zostawić.

Edytowane przez rk7000

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś szuka łatwego sposobu na wyczyszczenie bransolety z brudu poprzedniego użytkownika (jeżeli bransoleta jest oryginalna i chcecie ja użytkować) to polecam wymoczyć ją w "cilit Bang pleśń i czarny osad". Cały brud w każdym zakamarku rozpuścił się bez szorowania. Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony z efektu.

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Uwaga:

Unikać kontaktu z: mosiądzem, miedzią, aluminium, cynkiem, starą i zniszczoną powierzchnią, kolorowymi fugami, gumą, płytkami nieglazurowanymi, emalią, farbą, lakierowaną i pozłacaną powierzchnią, podłogą drewnianą i laminowaną, tekstyliami i dywanami, tworzywami poliamidowymi i poliwęglanowymi."

Zawsze trzeba mieć na uwadze z czego jest bransoleta. ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, zapomniałem dodać że używałem na stalowych bransoletach :)

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To za ile sprzedaż?

 

A kto tu mówi o sprzedaży? ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli ktoś szuka łatwego sposobu na wyczyszczenie bransolety z brudu poprzedniego użytkownika (jeżeli bransoleta jest oryginalna i chcecie ja użytkować) to polecam wymoczyć ją w "cilit Bang pleśń i czarny osad". Cały brud w każdym zakamarku rozpuścił się bez szorowania. Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony z efektu.

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Myjka ultradźwiękowa i ludwik też nieźle daje radę.

Edytowane przez Kirov57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć koledzy

Uważajcie!!! na Olx na tego gościa próbuje naciągnąć i oszukać !!!!!

Na aukcji ma dwa nosy komandiry oczywiście tego z czołgiem chce kupić :)

Facet prosi o numer telefonu i wysyła dodatkowe zdjęcia ale już innego zegarka podróby!!

https://www.olx.pl/oferta/wostok-kamandirski-nowe-nie-uzywane-lata-90-CID87-IDzaAMI.html#0c89eff4b1

b42c59e0ffe24c8d86655f2c9dae26ba.jpg92040cacf90494b5cb5d337d8ea07844.jpg26434c2e1578104fb1518adf3fc78d57.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez De_lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak podróbka ale wejdź na linka sprzedaje niby oryginalne prosi o numer i wysyła podróbki

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Mówicie o tym ze wskazówkami jak z Atlantica i dlaczego nie ma dwóch kropeczek, indeksów nad 12? Cyfry też porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

datownik chyba też mocno teges, napisy z błędami....Uuuuuu.....może  by tak zrobić akcję pt. "masa zapytań na OLX"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczynałem swoją przygodę z zegarkami to pierwsza kolekcja na jaką trafiłem i zaglądałem do niej w necie należała do p. Wojciecha Kolasińskiego. Od jakiegoś czasu jest niedostępna, wie ktoś coś dlaczego zniknęła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś z Was zdarzyło się nie otrzymać przedmiotu zakupionego przez allegro?

Niestety przytrafiła mi się taka sytuacja. typ przyznał, że w dokumentach nie ma listu przewozowego z moimi danymi.

Poprosił o dane do zwrotu. Takowe wysłałem i od tego czasu już się nie odezwał.

Na chwilę obecną rozpocząłem dyskusję poprzez allegro. Po 24h mogę poprosić allegro o pomoc.

Jak oni takie sprawy rozpatrują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postrasz gościa, że zgłosisz do odpowiednich organów.

Albo podziała i odda kasę albo nie. U mnie dwa razy zadziałało. 

Allegro  - przejscie przez procedurę zgłoszenia to masakra, chyba specjalnie tak robia, żeby zniechęcić ludzi do reklamacji.

Ja próbowałem ale tam nic nie ma sensu. Jak uda Ci sie przez to przejśc to opisz jak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwukrotnie miałem dyskusje przez Allegro i w obu przypadkach sprawy skończyły się po mojej myśli. Musisz rzeczowo opisać w dyskusji całą sytuację i przedstawić swoje oczekiwania. Jak sprzedający będzie się migał to zwracaj się z prośbą o pomoc do Allegro. Jak wina jest po jego stronie to po jakimś czasie zawieszą mu konto, wystarczy wskazać przewałkę i zwrócić ludziom w Allegro uwagę no to że człowiek jest nierzetelny i kolejni kupujący będą narażeni na nieuczciwość z jego strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remo74

A otrzymałeś zakupiony przedmiot czy nie? Czy tylko nie zgadzał się opis?

Na chwilę obecną tak jak wspomniałem rozpoczynam dyskusję i dodatkowo przesłałem skan maila od tego typa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja nie otrzymałem kiedyś zakupionego przedmioty, kwota nie była duża około 70 zł. Gościowi zawiesili konto, posypały się negatywy bo wiele osób było poszkodowanych. Pieniędzy nie oddał. sprawdzałem co jakiś czas czy się logował, ale zostawił to konto.

 

Allegro nic za Ciebie nie wyegzekwuje, piszą że nie są stroną w tej sytuacji.

 

Jak człowiek jest wyrachowany to nic mu nie zrobisz. Takie jest moje zdanie.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale od tego jest Policja. Zgłaszasz sprawę bo Allegro do wypłaty ubezpieczenia tego wymaga. Nie powinno być problemu.

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale od tego jest Policja. Zgłaszasz sprawę bo Allegro do wypłaty ubezpieczenia tego wymaga. Nie powinno być problemu.

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Właśnie o tym pisałem. Tylko na początek informuję zainteresowanego gdzie sprawa trafi jeśli pieniążki sie nie zwrócą.

Zazwyczaj to działa - ci co unikają wyslania przedmiotu po przyjęciu kasy liczą na to, że kupujacy  nie będzie sobie zawracał głowy za jakieś 50-200 zł. 

To jest sposób nastawiony na tych co im się  nie chce.

Jednemu na 5 osób sie nie chce - tym co się chce oddadza kasę, tłumacząc zapomnieniem, zgubionym hasłem do maila lub konta itd.

Ale są też tacy co walą na tzw rympał  - na szczęście to rzadkość w naszym wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze Romek. Jak sprzedawca totalnie Cię oleje to wydrukuj wszystko i wal na najbliższą komendę.

Potem powiadomisz Allegro o zgłoszeniu i powinni w miarę szybko wypłacić Ci kasę.

A ewntualnie oni już od sprawcy to sobie odzyskują. jakieś 80% sprzedawców wcześniej powinno się odezwać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwukrotnie sprzedający oddali mi kasę, za pierwszym razem paczka zaginęła, sprzedający się migał, drugim razem dwie z czterech kopert były do chrzanu czyli niezgodne z opisem - odesłałem koperty i dostałem kasę. Oczywiście w obu przypadkach trochę to trwało, ponad miesiąc. Warto jednak nie odpuszczać bo niby dlaczego jakiś cwaniak ma robić Cię w konia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za zainteresowanie i porady.

Dyskusja poprzez allegro pomogła. :)

Sprzedający brak zwrotu gotówki tłumaczył urlopem pracownika, który zajmował się transakcją.

Być może w tym przypadku zawiniło niedopatrzenie człowieka a nie chęć oszustwa, jednakże cała sprawa ciągła się od 17 kwietnia a sprzedający ma na swoim koncie kilkanaście negatywów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby komuś z Was przyszło do głowy wysyłanie wskazówek w szklanej fiolce. Na zdjęciu przykład niszczycielskiego działania Poczty Polskiej - pojęcia nie mam czym musiała być potraktowana koperta.

post-76233-0-36300400-1558549695_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu się kłania wyższość listu poleconego nad paczką mini, paczka plus... 

Poczta robi wszystko aby ludzi oduczyć,

a Ci dalej pakują nieodpowiednie przedmioty, w nieodpowiednie opakowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.