Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Kurde Ty tam jesteś?! Nieźle... Romana bym zabrał i byśmy przyjechali.

Szkoda, ale to już po raz kolejny mnie uświadamia co to forum dla nas wszystkich znaczy. Smutne trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale to już po raz kolejny mnie uświadamia co to forum dla nas wszystkich znaczy. Smutne trochę.

No widzisz Marcin... A tydzień temu forum było patronem festiwalu... Też był Prim... Nikt nie pomyślał żeby pokazać vintage. A tu są same wspolczesne brandy a ktoś wpadł na pomysł żeby jeden z nich sparować z vintage. W ten sposób Prim jest jedynym wystawcą, który prezentując współczesność sięgnął i nie zapomniał o przeszłości. I nie było problemu z witryną... Dojazdem... Zaproszeniem... Kwestia podejścia. I mimo że dwa dni temu wróciłem z trasy a pojutrze znowu ruszam chciało mi się poświęcić weekend. Bo ktoś docenił starocie chociaż nie są szwajcarskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Nawet tego nie skomentuję...

 

 

Szkoda tylko że nie wiedziałem że tam jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, możliwe że wkrótce dostaniesz zaproszenie do Pragi i zwiedzisz , Zamek na Hradczanach, jako krzewiciel Tamtejszej kultury :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Grzesiek, jak ostatnio Cię widziałem miałeś brodę (albo coś brodopodobnego :D)
Ogolony wyglądasz zdecydowanie lepiej ;) takie młodszy odrobinę. Ale po zdjęciu już się nie dziwię że się ogoliłeś :P

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny dodatek do kolekcji zegarków Sputnik. Ja nie mogłem odmówić sobie tym razem takiej pamiątki. dc8f35c9137ee1e52476929013b439f7.jpg

 

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile płacicie za przegląd zegarków zegarków (czyszczenie, smarowanie, regulacja)??

 

U mnie w Lublinie ceny wahają się w granicach 80-100zł, co często jest więcej niż wart jest sam zegarek

 

Znacie może jakieś tańsze zakłady, które obsługują klientów "wysyłkowo"?? Przy kilku sztukach może to miałoby sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już o tym było. Zawód zegarmistrza wymiera, bo większość chce mieć przegląd prawie za darmo, najlepiej za pięć zyla. I szukają byle taniej, u przygodnych bateryjkarzy. A później płaczą, że zegarek szwankuje, jest nieszczelny, wskazówki nie centrują z indeksami, itd...

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateryjkarze zwykle nie robią konserwacji, a jak robią to na ogół drożej. Tanio, przynajmniej tak twierdzą użytkownicy forum, robią starsi zegarmistrze, emeryci. Poza tym, można sobie wydeptać dróżkę do jakiegoś zaufanego i sprawdzonego majstra i tę metodę polecam. Raz i drugi zapłącić normalnie, pogadać z człowiekiem, pokazać że jest się pasjonatem i że często się coś do zrobienia przynosi, a zwykle następne, zwłaszcza tanie i proste zegarki, policzy w lepszych pieniądzach. 

 

80-100 zł za konserwację to normalne stawki, zwłaszcza jeśli jest to pierwszy raz. Mówię o cenach lubelskich, puławskich itp. bo już w Warszawie trudno o majstra z takimi cenami. Ja mam to szczęście, że mam koło siebie na Ursynowie bardzo fajnego gościa, który robi porządnie i liczy bardzo uczciwie. Niestety, taki zegarmistrz ma dużo klientów i terminy mogą być mega długie. Trzeba się uzbroić w cierpliwość. Zwłaszcza, jeśli dam mu damkę Zarię wartą nic. Za zrobienie policzy może niewiele, ale że mu się będzie chciało zrobić to szybko, nie ma co liczyć. Że mu się w ogóle będzie chciało zrobić... kiedyś... może... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile płacicie za przegląd zegarków zegarków (czyszczenie, smarowanie, regulacja)??

 

U mnie w Lublinie ceny wahają się w granicach 80-100zł, co często jest więcej niż wart jest sam zegarek

 

Znacie może jakieś tańsze zakłady, które obsługują klientów "wysyłkowo"?? Przy kilku sztukach może to miałoby sens

 

Cena jest adekwatna do usługi.

Jest jeszcze kwestia tego czy to ma być zegarek dla Ciebie czy do sprzedania, bo wtedy rzeczywiście mniej się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kupić ekspozytor na zegarek. Taki plastikowy jak na wystawie sklepowej.

Ma ktoś jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś kto robi zakupy w Rosji?? Potrzebuję pomocy w zakupie jednej rzeczy :)

Ponoszę wszelkie koszty i stawiam pół litra :)

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.