Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o zakup na portalu, ktoś kto ma doświadczenie w zakupach zagranicznych. Ja nigdy nie kupowałem nic poza Pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma czas, polecam odpalić Polsat Sport Fight. Trwa mecz MŚ rugby pomiędzy Japonią a Szkocją. Świetne widowisko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było, mogli się Szkoci we wcześniejszych meczach przyłożyć i nie grali by o wszystko. A tak? Do domu i Japonia gra dalej. Można? Można, jak się chce...

O niech mi ktoś napisze, że piłka kopana to wymagająca dyscyplina!

Edytowane przez drobnypijaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham Budowlanych Łódź, czasami bywam na meczykach, ale dziś kopana Polska na Narodowym. Całym ...

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi do niewidocznych postów.

A regulamin znacie? No bo przecież rejestrując się każdy kliknął, że się zapoznał.

O wyjaśnienie działań administracji można pytać mailowo Zarząd lub na pw moderatora a nie pisać na otwartym forum.

Co do wyjaśnień w sprawie usuniętego postu również odsyłam do regulaminu.

Dwa posty usunięte.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi do niewidocznych postów.

A regulamin znacie? No bo przecież rejestrując się każdy kliknął, że się zapoznał.

O wyjaśnienie działań administracji można pytać mailowo Zarząd lub na pw moderatora a nie pisać na otwartym forum.

Co do wyjaśnień w sprawie usuniętego postu również odsyłam do regulaminu.

Dwa posty usunięte.

Panie moderatorze, szanujący się moderator sam powinien podać podstawę prawną, (a nie "odsyłam do regulaminu") i operować słownictwem z rodem ze słynnego forum elektroda. To w takim razie jakie postanowienia regulaminu złamały dwa powyższe posty? Oczywiście dyskusja byłaby na pw, ale po zbanowaniu forum to uniemożliwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Skoro jesteś pośrednikiem jakiegoś zbanowanego, to napisz w prywatnej wiadomości do moderatora lub do zarządu i się nie popisuj.

Poniżej masz rozdział z regulaminu skoro Ci się nie chce.

 

Temat uważam za zamknięty.

 

Rozdział IV. Moderacja.

1. Moderator ma prawo w szczególności do:
a ) ingerowania w tytuły tematów oraz wpisy w poszczególnych tematach poprzez zmianę ich treści lub ich usuwanie bądź przenoszenie w ramach forum i łączenie tematów bądź ich dzielenie
b ) zamykania dyskusji w temacie bądź odbieranie możliwości wypowiadania się w temacie przez poszczególnych użytkowników forum
c ) zamykania Wątku w przypadku gdy udzielona została wyczerpująca odpowiedź na zadane przez autora pytanie lub dyskusja odbiega od początkowych założeń
2. Moderator w przypadku ingerencji w tytuł tematu lub treść wpisu zobowiązany jest zamieścić o tym informację, wskazując na przyczynę oraz charakter ingerencji.
3. Moderatorzy mogą stosować sankcje.
4. Decyzje Moderatorów nie podlegają dyskusji.
5. Moderatorzy i Administrator mają obowiązek reagowania na naruszenia przez Użytkowników niniejszego Regulaminu, Netykiety, prawa oraz dobrych obyczajów.

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie pisała. :) Ban był, ale to był rykoszet - po prostu było zbanowane IP. Wyjaśnialiśmy na maila. Potem miałem odpisać, ale zamotałem się na zakupach i.... zapomniałem. Ale między alejkami z jedzeniem dzielnie klikałem by bana na IP zdjąć. :)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie pisała. :) Ban był, ale to był rykoszet - po prostu było zbanowane IP. Wyjaśnialiśmy na maila. Potem miałem odpisać, ale zamotałem się na zakupach i.... zapomniałem. Ale między alejkami z jedzeniem dzielnie klikałem by bana na IP zdjąć. :)

Dziękuję pan Admin! <3

 

Chodziło mi tylko o to, żeby był jakikolwiek przepływ informacji, ostrzeżenie, krótkie wyjaśnienie gdy coś jest usuwane czy kiedy ktoś dostaje bana, czy chociaż jakieś powiadomienie :) bo gdy dostałam bana to strona zapętlala się tak, że jedyne co mogłam zrobić to napisać maila do @DawPi, nawet nie mogłam obejrzeć strony z moim kontem aby sprawdzić czy jest tam jakieś ostrzeżenie, a co dopiero pisać PW do moderatorów. Co zabawniejsze, nie mogłam wtedy nawet sobie poczytać regulaminu :)

 

Ja papaxowi wszystko przekaże, już można usuwać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było ostrzeżenia ani bana na Twoim koncie danym stricte Tobie. To był "rykoszet" nadania bana na IP z którego akurat by korzystałaś.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie moderatorze, szanujący się moderator sam powinien podać podstawę prawną, (a nie "odsyłam do regulaminu") i operować słownictwem z rodem ze słynnego forum elektroda. To w takim razie jakie postanowienia regulaminu złamały dwa powyższe posty? Oczywiście dyskusja byłaby na pw, ale po zbanowaniu forum to uniemożliwia.

Jak ja to lubię :)

Kolejna wypowiedź informująca co powinien moderator ;)

 

Panie użytkowniku - jest pan może członkiem Zarządu KMZiZ?

Pytam ponieważ do tej pory to Zarząd mówi nam co powinniśmy robić i mam wrażenie, że to się nie zmieni.

 

Informacje o banach czy ostrzezeniach każdy użytkownik dostaje równocześnie z karą.

Przypomnę również, że jeśli komuś się nie podoba regulamin lub administracja i jej działania to nie ma obowiązku wchodzić na forum. Jeśli wchodzi do powinien dostosować się do regulaminu oraz netykiety.

 

Napiszę jeszcze w kwestii wyjaśnienia, że nie widzę aby był pan zbanowany więc chyba funkcja PW jest i była panu dostępna ;)

To tyle na otwartym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja to lubię :)

Kolejna wypowiedź informująca co powinien moderator ;)

 

Ciesz się, że jesteś tylko moderatorem. Gdybyś był lekarzem, piłkarzem albo, co nie daj Boże, politykiem, dopiero byś się dowiedział :D

 

Chłopaki, dajcie na luz. Padły strzały znikąd, w końcu to dziki zachód i trzeba być czujnym. Indianie czają się za każdym krzakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

https://www.pionki24.pl/nowosci,top,18,1,_foto_legionisci_pilsudskiego_wa,11268.html

 

poniższy link operuje do rekonstrukcji historycznej jaka miała miejsce w okolicy mojego rodzinnego miasteczka.

Dedykuję go Romanowi bo w sumie to chyba z nas wszystkich najbliżej miał i może akurat się wybrał.

Jest też film na You tube, kto chętny link poniżej.

 

 

Miłego oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

To i ja Cię pochwalam Przemku! :)

 

Dobrze się czytało, lekko, miło i przyjemnie napisane. Czekam na więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety,w tym wypadku, nie mam tej tv...

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.