Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Czy do priva można dodać zdjęcie? Jak to zrobić?


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do priva można dodać zdjęcie? Jak to zrobić?

 

W Tapatalku dodasz fotkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do priva można dodać zdjęcie? Jak to zrobić?

Najlepiej z zewnętrznego hostingu.

Nie wiem czy działa "zmniejszacz" ale był dość popularny jakiś czas temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udanego wieczoru.

Dziś bez słodkości ?

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej z zewnętrznego hostingu.

Nie wiem czy działa "zmniejszacz" ale był dość popularny jakiś czas temu.

 

 

Można ale to gimnastyka jest.

Jutro Ci napiszę jak.

Wiesz... Pobierane było...

 

Ok, żeby dodać zdjęcie w priv bez korzystania z taptalak powinieneś zrobić to np przez zmniejszacz, stronka działa, można to zrobić bez logowania jak zmniejszysz zdjęcia to wtedy jest możliwość wybrania gdzie galeria ma być umieszczona. Wklejasz linka w wiadomość i po problemie.

Powodzenia

Edytowane przez drobnypijaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięks!


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy złotnik poprosił mnie o pomoc w wycenie 3 szt. zegarków na rękę: Atlantic, Anker Rolex i dwóch kieszonek: Anker, Bergland. Zegarki należą do wdowy po kimś kto się zapił, a wcześniej był człowiekiem majętnym. Zegarki są w stanie bardzo dobrym. Kobieta chce je spieniężyć. Może ktoś z Was jest w stanie pomóc. Zdjęcia mam na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegrolokalnie - co to za cudo? ktoś z was to ogarnął??

 

czy to są tylko anonsy (nie licytacje)  i klika się tylko swoją propozycję ceny, bez "wiążącej" oferty i bez wglądu w to co się kliknęło? o co w tym chodzi??

(w instrukcji obsługi są informacje chyba tylko dla wystawiającego)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo (styczeń) na Allegro zostana tylko konta firmowe. reszta "leci" na AllegroLokalnie

Na Lokalnie są dwie możliwości - bezpłatnie wystawione są jak ogłoszenie. Dogadujecie się miedzy sobą i nie ma ubezpieczeń, smart  itp.

Jak na Lokalnie sprzedawca da Kup teraz to można kupić i on płaci 10% prowizji. Allegro jakoś będzie to nadzorowało przy finalizacji zapewne. Tych 10% nie odpuszczą :). Będą dostępne też komentarze i ocena - w pozniejszym czasie.

Tyle wiem na teraz. Zagmatwane to strasznie. Ja nawet nie mogę wystawić na Lokalnie... nie wiem o co chodzi. Mam konto na "normalnym"

Edytowane przez marcur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostaną tylko firmy i że tak powiem allegrowy OLX  brak komentarzy i zabezpieczenia ze strony allegro = dymanie jak na OLX

Fajnie...fajnie.... :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mam konto od 17 lat i dostałem ultimatum. Albo im wyslę dokumenty z działalności gospodarczej, albo zamykają :) cóż... 

Udało mi się zdobyć SMART, obsługuje zwroty, łykam brak kontaktu i wpłaty po aukcji (lekceważenie przez kupujących bez konsekwencji), płacę po 10% prowizji, 100% pozytywne. Ale nie jestem godzien. 

Trochę szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaki oni maja w tym cel? Przecież to odcięcie się od tysięcy drobnych sprzedawców okazjonalnych i prowizji od tych transakcji - dziwne to.

No chyba że kontom firmowym zrobią prowizję 20% - to wtedy niech się w d*pę pocałują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarz będzie w języku starszych braci w wierze: Aj, waj, będzie ibaj.

Dziadostwo się probiło na alle o tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieg jest sprytny.

Niby darmowo wystawisz na Lokalnie tak jak ogłoszenie na OLX- ale tylko lokalnie w ograniczonym zasięgu. Bez opcji kupna, do dogadania się na email.

Ale jak dasz płatne na Lokalnie to możesz wystawić Kup Teraz i jest widoczny na Allegro  na całą Polskę. CZyli prawie jak Allegro,. Prawie, bo prowizję zapłacisz taka samą 10%, ale reszta Cie nie dotyczy (ubezpieczenie, płatności, SMART, Inpost tańszy). CZyli prowizja zachowana, płacisz dużo, ale już z dogodności Allegro nie skorzystasz. Jak dla mnie totalne przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojdzie do tego, że sprzedający amatorzy którzy będą chcieli się czegoś pozbyć całkowicie przeniosą się na olx'a i fb.

Dla mnie jako kupującego ciężko wyobrazić sobie sytuację by dwa razy przeglądać alle ''profesjonalne'' i ''amatorskie'' :(

Jeszcze taka ciekawostka:

Jeżeli przystąpisz do licytacji w ciągu ostatnich 60 sekund jej trwania, licytacja automatycznie przedłuży się o dodatkowe 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o masakrze patrząc od strony sprzedającego - słusznie! wygląda to na odgórną zamianę w miarę  dobrze funkcjonującego narzędzia na niefunkcjonalne przaśne g ówno.

 

Ja pytałem od strony kupującego.... polecam spróbujcie!  To jest dopiero amba!!!!!!! :)

Myślałem, że nieopatrznie coś popieprzyłem w moim laptopie, bo niby klikałem ale nie wiedziałem co? ile? kiedy? i czy w ogóle? :)

ŻADNEGO POTWIERDZENIA !!!! nawet na durnego maIia


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolega próbował zdjęcia powiększyć u lokalsów?

Edytowane przez drobnypijaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolega próbował zdjęcia powiększyć u pokładów?

Prawym klawiszem myszki kliknij i na pierwszej pozycji masz 'pokaż zdjęcie" jak się kliknie to  powiększy

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się tam dodać do obserwowanych? Totalnie niefunkcjonalne narzędzie

chyba nie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że oni to allegrolokalnie dostosowują i poprawiają. I powiem tak. Mnie się powoli zaczyna to podobać. W temacie zegarków to nie jest tak widoczne ale w innych na pewno. Tzn wpisuję coś i mam od osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej zamiast milion takich samych ofert od handlerów i przedzieranie się przez 100 ogłoszeń z różnicą 1 gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.