Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę kogoś kto dostaje gazetki z Lidla lub robi tam zakupy o tzw. cynk jak będą w nim pudełka na zegarki

Są dostępne w sklepie online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, nie problem, a spostrzeżenie. Chodziło mi bardziej o tempo dyskusji i podnoszone argumenty, a sam wiesz, że tu nikt nie odpuści. I to jest fajne.

Był czas że takie dyskusje były na porządku dziennym, dzisiaj troszkę mniej dyskutujemy a szkoda bo to czasami pokazuje ten sam obraz z innej strony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało doświadczony jestem, mało zegarków zepsułem... Ale jak to zrobić, żeby nóżki tarczy wyszły na jej wierzch? Próbować montażu na zakręconych wkrętach mocujących? Ile tam trzeba siły przyłożyć? Pytam, bo szkoda mi eksperymentować na moich sztukach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytasz o tzw samorodki? :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało doświadczony jestem, mało zegarków zepsułem... Ale jak to zrobić, żeby nóżki tarczy wyszły na jej wierzch? Próbować montażu na zakręconych wkrętach mocujących? Ile tam trzeba siły przyłożyć? Pytam, bo szkoda mi eksperymentować na moich sztukach :P

To nie działa w tej sposób. Wyjmując tarcze wyrywa się nóżki pozostawiając dziury w tarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na imieniny od córeczki taki składaczek ....a0ece5d9e40932633d6eeeb1d6c8ff4e.jpg

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na imieniny od córeczki taki składaczek ....

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

No to jeszcze serwis, a potem nosić  :D


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko będzie dylemat: wrzucić do pralki? czy nie, bo model raczej niehermetyczny?? :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie działa w tej sposób. Wyjmując tarcze wyrywa się nóżki pozostawiając dziury w tarczy :)

I to się potem zatyka kołkiem? No i jak można wyrwać tarczę, łomem? Mało wiem jak widać...

 

Koszulka super, z Pierwszej Moskiewskiej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie! ani z 1mczezet, ani z 2mczezet! nawet nie z zim-a.... paczaj na metkę -> z H&M :)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę kogoś kto dostaje gazetki z Lidla lub robi tam zakupy o tzw. cynk jak będą w nim pudełka na zegarki

Nie wiem po ile i na ile sztuk były tę w Lidlu ale mi żona na prezent zamawiała już dwa razy z alle..o na 12 sztuk i nie są złe

Oczywiście nie drewniane ale przecież to nie pudło tylko zawartość ma robić wow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak założysz to już nie będzie NOS

Poproszę , i namaluje drugi.

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Jak założysz to już nie będzie NOS

Poproszę , i namaluje drugi.

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

U mnie z kuponami wychodzi 627 złotych. Wiem że 11.11 były w okolicach 550 złotych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może popytaj na wątku chiniaków? Bo o ile dobry chiniak nie jest zły, i na pierwszy rzut oka mechanizm wygląda prawilnie, to pewnie znawcy przyczepią się że to jest coś jak np. współczesny szturmański. Ja chińczyków nie ogarniam, pomimo że mam na stanie jednego.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje, że to za***isty chronograf jest za takie pieniądze. Wykończenie mechanizmu ładne, zegarek nie zalatuje podróbą szfajcara, jak inne na Alli, nawet bym powiedział że ciekawie mu z oczu patrzy.

Faktycznie muszę doczytać o nim w wątku chińskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest znany zegarek, na forum było już kilka zakupów grupowych. Sam kupiłem ten zegarek, na żywo jest jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach. Cena na tej aukcji jest atrakcyjna,my kupowaliśmy w sklepie z Holandii i nawet przy zniżce za zakup grupowy było drożej. Zobacz w dziale chińskim ten zegarek doczekał się samodzielnego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę kupiony zegar przez Rodziców ok 30 lat temu wzbudził u mnie miłość do zegarków,zegarów i powrót do produkcji CCCP...ab61c7ad0368ab6fd00cfa37ae6c2a07.jpg

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

post-54348-0-71758000-1575532664_thumb.jpg


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie sobie z tego wątku takie jaja robić, to admin go kontrolnie jak bazarek na 48 godzin zamknie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

 

Do kalendarza! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.