Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Sam Okudżawa nie wystarczy, powinien być Wysocki, Biczewska no i Pugaczowa..

 

A co do Skaldów będą grać w Mielnie - Góralskiego Sylwestra :)

 

Mam taki zestaw (nie wszystko się zmieściło)....

post-91454-0-69652100-1577721979_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, niech się Wam wszystkie plany spełnią, zdrowie będzie a zegarki same przyjdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam o kim mowa, bo jak wchodzę w link to widzę Ziobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śnił mi się dziś Wostok 34 kamienie SSW :) automat, z brudną tarczą. Był to zegarek do nurkowania, przeznaczony dla dalekowidzów, w limotowanym wydaniu :) Po obudzeniu natychmiast sprawdziłem, czy takie coś chociaż częściowo istniało, i otóż był li tylko moją maligną. Szkoda.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śnił mi się dziś Wostok 34 kamienie SSW :) automat, z brudną tarczą. Był to zegarek do nurkowania, przeznaczony dla dalekowidzów, w limotowanym wydaniu :) Po obudzeniu natychmiast sprawdziłem, czy takie coś chociaż częściowo istniało, i otóż był li tylko moją maligną. Szkoda.

A ja do niedawna sądziłem że nie było cywilnych Wostoków na 2416 z wyjatkiem Kraba i jedyne na automacie to 2427. A jednak.... Jedzie taki właśnie.... :)

 

Czy ktoś kiedyś spotkał się z Wostokiem na automacie 2416 ale cywilnym (nie chodzi mi o Komandirskie i Amfbie) oprócz "kraba". Do tej pory myślałem że cywilne Wostoki w automacie to były wyłącznie 2427 z podwójna datą, a teraz trafiłem na taki właśnie "rodzynek". Pokażcie jeśli ktoś jakiś posiada. I chodzi mi oczywiście o CCCP a nie współczesne 1f642.png

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje wariant tego zegarka ale z tarczą inną niż złota? Srebrna np? Ideałem byłby właśnie ten zegarek ale ze srebrną tarczą i kopertą, tymi indeksami. 

Zdjęcie do tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Koronka zapewne dobierana i nie do końca pasuje (jest trochę za duża). Reszta ok.

 

Czy istnieje wariant tego zegarka ale z tarczą inną niż złota? Srebrna np? Ideałem byłby właśnie ten zegarek ale ze srebrną tarczą i kopertą, tymi indeksami. 

 

Tak, istnieje. W tym egzemplarzu wskazówki (godzinowa i minutowa) są z innego modelu, a koperta powinna być pozłacana.

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Tak, istnieje. W tym egzemplarzu wskazówki (godzinowa i minutowa) są z innego modelu, a koperta powinna być pozłacana.

 

 

Ok dzięki! W takim razie biorę się za szukanie. Generalnie zależy mi bardzo na tej tarczy tylko w innym kolorze niż złota i srebrnej kopercie. Wskazówki właściwie mogą być od innego modelu. 

Edytowane przez Makto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się czy ostatnio jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się zimy z dolną sekundą i starty? Czy może wcześniej po prostu nie zwracałem na nie uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Zimy (poza moim zainteresowaniem) ale Startów jakoś specjalnie nie widzę. A bardzo chętnie  kupię kopertę w super stanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu odwiedził mnie kolega, przywiózł piątkę napitku, nie wypiliśmy razem bo nie miał kierowcy. Nalałem sobie trochę do szklanki - nie pamiętam abym kiedyś pił tak dobry bimber!!

 

Pomyślałem, że podzielę się swoim szczęściem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieląc się swoim szczęściem mógłbyś polać kolegom :D


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przynajmniej zdjęcie wysłać, co byśmy mogli sobie lepiej wyobrazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A przynajmniej zdjęcie wysłać, co byśmy mogli sobie lepiej wyobrazić.

Tak wygląda chłodząca się piątka bimbru widoczna przez drzwi balkonowe :D

post-68064-0-40816700-1578952696_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek, a ślina ci nie cieknie jak oglądasz telewizję albo bawisz się z synem? Wynieś ten baniak do piwnicy. A tak swoją drogą czy on

- ten napitek może być trzymany w plastiku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, już kilka takich opróżniłem :D

A tak poważnie, to zawsze mi tak przynoszą, potem przelewam w szkło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.