Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy zostanie opublikowane na stronie głównej KMZiZ, to będzie link. Teraz to jest wersja robocza, nieopublikowana. :)

 

Czyli budujesz napięcie  ;)  ;)


Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie :)

 

Sprawa wygląda jak w redakcji czasopisma. Ja oddaję tekst, ktoś go czyta, wysyła do zredagowania, korekty itp. Potem zarząd :D ustala datę publikacji. Ja w tej kwestii, mam mało do powiedzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. A czego można się spodziewać w kwestii radzieckiej propagandy. Cenzura to podstawa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Enkil" post="2721980"

 

:-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj bateryjkarze, bateryjkarze... gratuluję zakupów... może i mnie się kiedyś trafi jakiś PDL z wyczerpaną baterią. Dobrze że zegarek zamiast nerwów ( wiadomo bateria ) przysporzył Marcinowi uciechy :)

Dotarła przesyłka, miejsca na baterie nie było, nawet dekla nie ściągałem, za to kilka razy podkręciłem "tą pokrętką" i wskazówki się ruszyły, i cykać zaczął. Chyba ktoś mnie przy zakupie oszukał :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle :) podobno kupującemu przysługuje złożenie reklamacji na podstawie prawa rękojmi czy jakoś tak...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By to szlag. W mojej małej wioseczce pod Lublinem właśnie objawił się koronawirus. Przepraszam, pewnie macie go dosyć i beze mnie, ale po prostu mnie to trochę osaczyło.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By to szlag. W mojej małej wioseczce pod Lublinem właśnie objawił się koronawirus. Przepraszam, pewnie macie go dosyć i beze mnie, ale po prostu mnie to trochę osaczyło.

Trzymajcie się tam jakoś chociaż zapewne wesoło nie jest... Kwarantanna dla wszystkich mieszkańców??

 

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By to szlag. W mojej małej wioseczce pod Lublinem właśnie objawił się koronawirus. Przepraszam, pewnie macie go dosyć i beze mnie, ale po prostu mnie to trochę osaczyło.

Nie panikuj dobre zaopatrzenie jest najważniejsze.

post-92622-0-12826100-1583909146_thumb.jpg

Edytowane przez drobnypijaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

Test wstawiania posta ze zdjęciem z komóry :D

Muszę jakoś ogarnąć na jutro :P

Przy okazji (jeśli się wstawi), może ktoś tu też zbiera rowery? :D

post-95094-0-92580000-1583944380_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na bagażniku, takie cóś to nie jest skrzynia na amunicję? Czyżbyś przewoził w niej granaty? A może to jakaś metoda na tego no....??? korona...? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na bagażniku, takie cóś to nie jest skrzynia na amunicję? Czyżbyś przewoził w niej granaty? A może to jakaś metoda na tego no....??? korona...? :)

Przemek z Urala zrobił Rower elektryczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek z Urala zrobił Rower elektryczny :)

 

 

To na bagażniku, takie cóś to nie jest skrzynia na amunicję? Czyżbyś przewoził w niej granaty? A może to jakaś metoda na tego no....??? korona...? :)

Obaj Panowie jesteście w błędzie. W pojeździe tym dostrzegam podobieństwo do supertajnego radzieckiego prototypu roweru o napędzie rakietowym. Oczywiście w kamuflażu  :D .


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na bagażniku, takie cóś to nie jest skrzynia na amunicję? Czyżbyś przewoził w niej granaty? A może to jakaś metoda na tego no....??? korona...? :)

W skrzynce na amunicję na bagażniku jest bateria litowo-jonowa 42v 17Ah :)

 

Tu filmik z tym rowerem, obecnie nieco go zmodernizowałem 

 

Przemek z Urala zrobił Rower elektryczny :)

:)

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu będzie rocznica śmierci, często go wspominam, gdy używam tego roweru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry tunink nie je zły :P

Hahaha już widziałem gdzieś kiedyś, fajny jest!

 

Mhmm, to był jakiś użytkownik forum?

Dobrze rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Seiken był użytkownikiem tego forum, zaproponował mi to koło za browar, bo mu się w garażu przewracało. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

Test wstawiania posta ze zdjęciem z komóry :D

Muszę jakoś ogarnąć na jutro :P

Przy okazji (jeśli się wstawi), może ktoś tu też zbiera rowery? :D

Piękne! Masz więcej fot.

 

Mnie akurat niestety rower ukradli, co mnie bardzo boli, bo fajny, prawdziwy rower barmana. Gdybyś miał namiar na Kogę Miyata z ramą 60cm, najlepiej złotko - możesz dać znać.

Ja tuninguję urala :D

 

WOW!


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jeszcze taki dobry w te klocki nie jestem :P tak o szperam i jak co wpadnie to kupię:D

Rama 60 to niezły rozmiar. Ta różowa szczała ma mniej niż 60 chyba i to spory rower. Choć przy moich 181 cm jest git. Trochę jakby zbyt długi mostek jest chyba i jak dłużej jadę to bolą barki/okolice szyi...

post-95094-0-42315200-1584056113_thumb.jpg

post-95094-0-75727400-1584056148_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.