Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Wojtas79 napisał:

 

Kiedyś chcąc się nieco doszkolić, regularnie czytałem dział "Podróbki i Zapytania o autentyczność". Można powiedzieć, że byłem zszokowany żenującym poziomem odpowiedzi "starych wyjadaczy" w stosunku do nowych osób, które się tam pojawiają zadać pytanie dokładnie zgodne z tematem wątku. Większość takich właśnie nowych osób po chamskim potraktowaniu z pewnością  już do KMZiZ nie zajrzy  - a szkoda bo byli juz zalogowani ?. Polecam Wam ten wątek trochę poczytać, wyrobić sobie własne zdanie o poziomie klubu.

Masz rację - odpowiedzi niektórych są przykre i bardziej odstraszają niż zachęcają. Wielcy znawcy... zapomniał wół jak cielęciem był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, pływak_wodnik napisał:

Masz rację - odpowiedzi niektórych są przykre i bardziej odstraszają niż zachęcają. Wielcy znawcy... zapomniał wół jak cielęciem był.

Takie mamy czasy, nie tylko na tym cudownym forum jesteśmy tacy. Popatrzcie wokół siebie.   Ulica, praca, sklepy... wszędzie brakuje serdeczności ,empatii... .

Pędzimy przed siebie, sami jesteśmy ok , inni są be....

Dość często takie mam wrażenie . Pracując w handlu  z klientami widzę piękny obraz tego... naprawdę . Ale świat  jest piękny, popatrzmy to zobaczymy....

Skończyłem 50 , więc inaczej już patrzę niż młodzi...

Reasumując ,to mimo wszystko, mamy jedno z lepszych forum. Raz nas wyśmieją,zadrwią, a raz bardzo pomogą. i to tylko zapamiętajmy...

Chyba  jednak się starzeję ....???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówisz, ogólna znieczulica postępuje, niestety. Piszę też na Uhrforum i mam porównanie. U nas jest większa wiedza o vintage'ach, majsterkowaniu i ogólna, jednak tam jakoś sympatyczniej i na prawdę da się to odczuć.

Oczywiście nie dotyczy to działu radzieckich, gdzie zawsze jest fajnie.

Wysłane z mojego Nokia 2.2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje, czy jakiś przewoźnik oferuje przesyłkę zagraniczną pobraniową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne opracowanie :) 

Tylko strasznie nie lubię tej tabelki i zdjęć tarcz - za każdym razem jak na nią patrzę to widzę ze dużo więcej mi brakuje niż udało się zdobyć  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cały czas ten sam sprzedawca, on chyba je produkuje ;) Tamten się sprzedał.

Miał złote wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak sytuacja u Was w obecnych czasach? Firmy, w których pracujecie, wróciły już na dawne przed epidemiczne tory? Czy może dalej tkwią w uśpieniu?

U mnie od minionego poniedziałku, jest już 100% powrót mi zaczynamy gonić plan sprzedażowy jeszcze z przed postoju. A ja w międzyczasie stałem się użytkownikiem RODOS i okazuje się, że doba jest stanowczo za krótka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, drobnypijaczek napisał:

Cześć, jak sytuacja u Was w obecnych czasach? Firmy, w których pracujecie, wróciły już na dawne przed epidemiczne tory? Czy może dalej tkwią w uśpieniu?

U mnie od minionego poniedziałku, jest już 100% powrót mi zaczynamy gonić plan sprzedażowy jeszcze z przed postoju. A ja w międzyczasie stałem się użytkownikiem RODOS i okazuje się, że doba jest stanowczo za krótka. 

 

Obecnie ponad 2/3 załogi pracuje (administracja, teren), jedynie ci co mają kłopot z dzieciakami są na zdalnej lub opiece. A ja i mój zespół byliśmy na zdalnej tylko 2 tygodnie, jak obostrzenia były największe. Taka robota, że TOSIENIEDA :D


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, drobnypijaczek napisał:

Cześć, jak sytuacja u Was w obecnych czasach? Firmy, w których pracujecie, wróciły już na dawne przed epidemiczne tory? Czy może dalej tkwią w uśpieniu?

U mnie od minionego poniedziałku, jest już 100% powrót mi zaczynamy gonić plan sprzedażowy jeszcze z przed postoju. A ja w międzyczasie stałem się użytkownikiem RODOS i okazuje się, że doba jest stanowczo za krótka. 

U mnie sezon zaczyna się zazwyczaj początkiem kwietnia - w tym roku od początku marca - wszyscy chcą wszystko na już, być może wpływ miało siedzenie w domach i z nudów wróciły dawne nie zrealizowane pomysły.Nie wiem jaka przyczyna ale na pewno nie brak pieniędzy, jadę od rana do wieczora a i tak wielu odmawiam.

Tak że względem wcześniejszych lat mam wzrost zapytań czy zamówień o dobre 100% a sezon dopiero się zaczyna - no chyba że jak wszyscy ruszą to u mnie wtedy padnie :lol:

Może będzie opóźniona tarcza 5.0 ?

 

Inna sprawa

Wszędzie klepią aby wspierać polskie firmy - no to w tym roku zrezygnowałem z Chorwacji na rzecz naszego morza

Drewniany malutki domek na 14dni to koszt średni 4500 do 5600 zł  bez jedzenia oczywiście - do tego często za samochód 10zł doba, pies 10-15 doba i klimatyczne od 1zł do 2zł za osobę/dzień

Dla porównania Chorwację miałem zarezerwowaną w styczniu za 58euro doba za 3 osoby (wszystko w cenie) parking, pies, klimatyzacja i klimatyczne - gwarantowana pogoda, woda kryształ 30stopni -_-   u nas wychodzi około 90-100euro doba jak będzie zimno to do wody wejdziesz na 5 minut - jak będzie gorąco to będą sinice :wacko:

Kiedyś Master Yoda wkurzał się że nazywamy polaków Januszami biznesu - ale jak to inaczej nazwać jak cie rodak dyma na każdą złotówkę wykorzystując sytuację wyjazdową :mellow:

 

Jadę do Wicie - podobno ładnie, cisza spokój

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspólna, małżeńska pasja????. Oba zegarki kupione kiedyś jednego dnia jako prezenty. Marlena i Paweł pozdrawiają ????

IMG_20200530_144224.jpg

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.05.2020 o 18:15, prw6 napisał:

Był już taki w złoconej kopercie, ciekawe czy ten sam czy nowy bo wypełnienie wskazówek też "nowe"

https://www.ebay.pl/itm/254610720324

Woow, to ręcznie robiona malowanka. 

Ktoś z takimi zdolnościami i pewną ręką mógłby namalować taką wspaniałą Pobiedę czerwoną 12 (uznaną za malowankę), pokazywaną kiedyś w odpowiednim dziale

Edytowane przez MadGravediGGer77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden Gamoń z firmy gdzie pracuję, zbijając się wymyślił, żebym przyniósł/pokazał/kupił mu rosyjskiego smartwacht'a. Jest coś takiego, żeby go zagiąć, zamknąć mu p..k? W końcu zapowiedziałem mu, że smartwatch za rakietę (ale Rakietę Breżniewa).

Pomożecie?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeden Gamoń z firmy gdzie pracuję, zbijając się wymyślił, żebym przyniósł/pokazał/kupił mu rosyjskiego smartwacht'a. Jest coś takiego, żeby go zagiąć, zamknąć mu p..k? W końcu zapowiedziałem mu, że smartwatch za rakietę (ale Rakietę Breżniewa).
Pomożecie?
 
 
Jeszcze takie coś
https://iru.ru/press-center/read/6401/

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się przyjrzysz to na niebieskim tle po lewej od logo jest napisane :)

A jak masz link do tej kolekcji to bardzo prosiłbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rzeczywiście, widzę cccp, mam nadzieję, że mnie wzrok nie myli :P

11 minut temu, kchrapek napisał:

Jak się przyjrzysz to na niebieskim tle po lewej od logo jest napisane :)

A jak masz link do tej kolekcji to bardzo prosiłbym.

http://www.ussr-watches.ru/collection.shtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, prw6 napisał:

Ok rzeczywiście, widzę cccp, mam nadzieję, że mnie wzrok nie myli :P

http://www.ussr-watches.ru/collection.shtml

 

Dzięki za ten link, miałem go kiedyś ale padł dysk i nie mogłem odszukać strony.????

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to Poljot w pozłaconej kopercie Czajki rezonatora?

136744490.jpg?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno spolerowana koperta rezonatora i sfrezowana tarcza pod rozmiar tarczy poljota.

Edytowane przez timegoesby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.