Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie taka sytuacja a jak Wasze planu urlopowe?

1.jpg

2.jpg

A i mnie nie ma na zdjęciu, jak by ktoś coś chciał imputować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji dnia ojca synowie w liczbie dwóch podarowali mi zegarek jak na zdjęciu 😊. Powstał dylemat gdzie mam dodać posta, wiadomo żeby się pochwalić....najnowsze nabytki,...w pięknych okolicznościach,...rzadkie okazy...?

IMG_20200623_173456.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Remo74 napisał:

Z okazji dnia ojca synowie w liczbie dwóch podarowali mi zegarek jak na zdjęciu 😊. Powstał dylemat gdzie mam dodać posta, wiadomo żeby się pochwalić....najnowsze nabytki,...w pięknych okolicznościach,...rzadkie okazyimageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1...?

 

 

Piękny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Remo74 napisał:

Z okazji dnia ojca synowie w liczbie dwóch podarowali mi zegarek jak na zdjęciu 😊. Powstał dylemat gdzie mam dodać posta, wiadomo żeby się pochwalić....najnowsze nabytki,...w pięknych okolicznościach,...rzadkie okazyimageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1...?

 

PIękny jest. Moje gratujacje. Mogłeś spokojnie podjąć rękawicę. Wygraną w kategorii najpiękniejsze indeksy miałbyś na bank🙂.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Cześć, 

jako że w dziale ruskim się najwięcej udzielałem chciałem tu się pożegnać.

Miło było od 2009 z Wami pogawędzić i wolę do Was miłych dyskutantów skrobnąć parę słów niż pisać wyjaśnienia jakiemuś MODowi, który zamiast pilnować merytoryki w ogłoszeniach z czapy wziętych monituje mnie sygnalizującego, że z postem jest coś nie halo. Sam jestem 25 lat adminem i też MODEM w poważnych systemach i jak mam coś do powiedzenia userowi zgłaszającemu coś, to opisuje problem, a nie używam ctrl+c i ctrl+v bezmyślnie.

...ale koniec tematu.

 

Życzę Wam samych fajnych nabytków, budujących dyskusji, fajnych zdjęć i zdrowia!

Pozdrawiam

  •  
Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, D@dik napisał:

Cześć, 

jako że w dziale ruskim się najwięcej udzielałem chciałem tu się pożegnać.

Miło było od 2009 z Wami pogawędzić i wolę do Was miłych dyskutantów skrobnąć parę słów niż pisać wyjaśnienia jakiemuś MODowi, który zamiast pilnować merytoryki w ogłoszeniach z czapy wziętych monituje mnie sygnalizującego, że z postem jest coś nie halo. Sam jestem 25 lat adminem i też MODEM w poważnych systemach i jak mam coś do powiedzenia userowi zgłaszającemu coś, to opisuje problem, a nie używam ctrl+c i ctrl+v bezmyślnie.

...ale koniec tematu.

 

Życzę Wam samych fajnych nabytków, budujących dyskusji, fajnych zdjęć i zdrowia!

Pozdrawiam

  •  

Jakaś dziwna sprawa dzieje się na tym forum. Cokolwiek jest nie tak to winny  jest mod. Nikt się nie zastanawia ile  "fałszywych" zgłoszeń dostajemy ale jak coś jest nie po myśli usera to winny mod ;)

 

Sprawa nie dotyczy mnie bezpośrednio - jedynie jako moda ale chciałbym zapytać czy tam gdzie jesteś adminem i modem też tak jest?  Jak mod o coś zapyta to użytkownik obrażony  żegna się z forum?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, D@dik napisał:

 

Mam nadzieję, że zmienisz jeszcze zdanie. Pokazywałeś tu bardzo ciekawe zegarki. Dowiedziałem się dzięki Tobie wielu interesujących informacji. Szkoda by było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, paul221 napisał:

Mam nadzieję, że zmienisz jeszcze zdanie. Pokazywałeś tu bardzo ciekawe zegarki. Dowiedziałem się dzięki Tobie wielu interesujących informacji. Szkoda by było...

Podpisuję sie. Dadik zostań, zrób sobie przerwę na odetchnięcie ale wróć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towarzyszu "D@dik" przemyślcie sprawę i zostańcie. To forum tworzą  ludzie, których odmienność poglądów tworzy w sumie samo w sobie bogactwo treści  tu zawartych. Nawet jeżeli się różnimy, to nie jest niczym złym, a forma przekazywania nie powinna mieć wpływu na podjęcie tak drastycznych w skutkach decyzji jaką podjęliście, Przecież summa summarum to nic osobistego. W każdym razie ja tak to postrzegam. To pomaga na trzymanie dystansu, który jest potrzebny, aby nie przekładało się to na podejmowanie pochopnych decyzji. Coś co dziś wydaje się tragedią, jutro zostanie potraktowane jako kolejna przeszkoda, którą z łatwością pokonamy. Przemyślcie sprawę i na chłodno podejmijcie właściwą decyzję. Zwykle decyzje podjęte w emocjach nie są właściwe.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy 

Chciałbym poznać Waszą opinię na temat poniższego poljota. Czy jest coś wart czy nędzna podróbka. 

DSC_0606.JPG

DSC_0607.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wrzucę i tu:

9 godzin temu, drobnypijaczek napisał:

Cześć, słuchajcie dla uczniów wakacje dopiero się zaczęły, sezon urlopowy przed nami. Ruskie na pewno gdzieś wyjadą, być może nad morze być może kombajnem w pole. Nie brakuje tu zdolnych i pomysłowych użytkowników więc zróbcie dobre zdjęcia, wyślijcie je na adres: [email protected]   termin nadsyłania zdjęć: 2020-09-01. Tak, tak pierwszy września. Jako nagrodę przewiduję albo butelkę wina z mniszka lekarskiego, albo z czarnego bzu. Wygra oczywiście ten kto w głosowaniu otrzyma najwięcej głosów. Jeśli zdarzy się tak, jak w konkursie świątecznym, że ktoś zbieże równe okrągłe zero (0), też coś otrzyma. Fotografujemy: zegarki z ZSRR, bloku wschodniego, mechaniczne i kwarcowe, noworusy, kominkowe, stojące, okrętowe. Powodzenia, czasu jest dużo, zróbcie dobre zdjęcia, gdyż każdy może wysłać tylko jedno. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.07.2020 o 13:27, BwBart napisał:

Szanowni koledzy 

Chciałbym poznać Waszą opinię na temat poniższego poljota. Czy jest coś wart czy nędzna podróbka. 

 

 

Powiem tak, nie wydaje mnie sie zeby to lipa byla, obstawiam produkt eksportowy (inny opis mechanizmu inny niz zwykle). Swego czasu ruskie pracowaly z francuska fabryka benzacon czy jakos tak... i  i to mi wlasnie na cos takiego wyglada (mam 29 w takim wydaniu).

 

A wart jest jeden zlotych plus poczta ;) 

 

Edytowane przez antyp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, antyp napisał:

Powiem tak, nie wydaje mnie sie zeby to lipa byla, obstawiam produkt eksportowy (inny opis mechanizmu inny niz zwykle). Swego czasu ruskie pracowaly z francuska fabryka benzacon czy jakos tak... i  i to mi wlasnie na cos takiego wyglada (mam 29 w takim wydaniu).

 

A wart jest jeden zlotych plus poczta ;) 

 

Nie było Poljotów Besancon. To jest normalny Poljot  na werku 2209. Wersja eksportowa. tzw "mały de luxe" bo jego rozmiar na obecne czasy taki bardziej damski choć jest to zegarek męski. Oryginał oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak skończyło się holowanie aukcji u Suplera na allegro, zakładając, że  były holowane...

Nie wiem czy to pandemia wymusiła czy coś innego miało na to wpływ? 😉😃

 

oto jeden z wielu przykładów:

https://allegro.pl/oferta/perlowy-poljot-de-luxe-23-jewels-slim-60-e-9442209290

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle od pewnego czasu u suplera jest strasznie drogo. Słono każe sobie płacić za pospolite zegarki...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W licytacji też nie było tanio. Może ze 3 lata temu były normalne ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Czy jest może jakaś osoba z Gliwic która mogłaby mi pomóc?! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu kilka osób, które o mołnii wiedzą bardzo wiele, więc chętnie się dowiem jakie błędy w artykule należy poprawić :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.