Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jak za mniej niż 1200 nie można było znaleźć, teraz 1000 zł, pudełko, papiery i tylko jedna osoba licytująca. 🤨 

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pozwolicie, to dołączę do dyskusji..

Jeśli już piszemy o wartości, to gdzie kończy się "normalna cena" za zwykłą sławę 21j, Poliota 17j albo jakiegoś automata rosyjskiego?

Czy noszony używany rosyjski zegarek mechaniczny z ubiegłego wieku jest wart 100zł jeśli oczywiście koperta ma uszy a mechanizm jeszcze na chodzie?

Wiem, że warte są tyle ile "ktoś" zapłaci,  ale jest jakaś zdrowo rozsądkowa granica przy założeniu, że zegarek nie jest białym krukiem, nie jest w stanie idealnym i nie posiada dokumentów, pudełka, nie są w żaden sposób pozytywny wyjątkowe (nie są też jakieś brzydkie) a dodatkowo wymaga przeglądu zegarmistrzowskiego?

 

Edytowane przez zadra
ortografia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, kchrapek napisał:

zadra na tak zadane pytanie nie ma odpowiedzi.  Każdy przypadek/egzemplarz jest inny.

Tys Prowda.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym złożyć wyrazy uznania i pogratulować zakupu, osobie która kupiła złotousta dla niewidomych.  Jeszcze nigdy nie widziałem tego zegarka w Polsce i poza moim myślałem że innego nie ma. Świetny zakup kolekcjonerski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Paweł Bury. napisał:

Proszę bardzo      

Ładne,, bo kieszonka :) i to innna :)


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Enkil napisał:

Chciałbym złożyć wyrazy uznania i pogratulować zakupu, osobie która kupiła złotousta dla niewidomych.  Jeszcze nigdy nie widziałem tego zegarka w Polsce i poza moim myślałem że innego nie ma. Świetny zakup kolekcjonerski :)

To Roman nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie. A mój jest odnawiany bo tarcza była zniszczona. 

Szkoda że nie widziałem tego wcześniej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ty kupiłeś to gratulacje, znajdzie się w świetnej kolekcji :) dobrze że to Ty, a nie ktoś kto chce sobie zrobić pasówkę.

 

Natomiast gdybyś kiedyś postanowił sprzedać to jestem w kolejce :)

Edycja. 

Choć Roman pewnie też ;)

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Który to od nas ma taką ładną Toyotę i bawi się CNC? :D hahah, spójrzcie jaki fajny zegar pokładowy... a mogło być Seiko :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam tu: Słuchajcie jak macie ochotę to działamy. Tylko na szybko.  Chętnych do udziału w konkursie "Ruskie na wakacjach" proszę o przesłanie zdjęć na adres: [email protected] termin nadsyłania zdjęć: 2020-09-20. Niedziela. Foty wystawią mam nadzieję do Środy 2020-09-23, głosujemy do Niedzieli 2020-09-27. Jako nagrodę przewiduję jedną jedyną butelkę wina z dzikiej róży rocznik 2019. Jest o co walczyć bo wyszło świetne. Zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przechowuje zegarki w takim etui?

Jeśli tak to proszę napisać czy polecacie czy nie.

 

https://d.allegroimg.com/s1024/0315f9/a35c5dde44cc8d6d0e20aa07d53d/ORGANIZER-PUDELKO-ETUI-NA-24-ZEGARKI-EKO-SKORA-Plec-Produkt-uniseks

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dokładnie o takim samym mówimy, ale kupiłem kilka dni temu z allegro pudełko na 24 zegarki. Koszt 99zł. Jakość jest tragiczna. Przegrody to prasowany papier. Prawdopodobnie dorobię inne ze sklejki. Poduszki też wykonane są z jakiegoś cienkiego materiału Ala papier. Mną się i wyglądają po zdjęciu zegarka bardzo nieestetycznie. W jednej od zapięcia bransolety wydaje mi się, że zaraz zrobi się dziura.

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. O tym samym mówimy. Portal się zgadza, cena też.

W takim razie rezygnuję z zakupu. Gdyby ktoś miał do polecenia jakieś sensowne etui to proszę napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno zrezygnowałem z gotowych rozwiązań i kupuję herbaciarkę z surowego drewna, poduszeczki do tego i za grosze mam pudełko. Można się bawić w lakierowanie, kombinowanie, ale mnie się nie chce :P IMG_3711.thumb.jpeg.a4322118126b71154294ca6b2f534d7d.jpegIMG_3709.thumb.jpeg.01627d23057eb394047aaef91f4f5e27.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.