Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

znalazłem może 3-y ,zegarki, które ewentualnie mógłbym mieć.

Niestety, dla mnie i grubość koperty zbyt duża jak i wygląd zewnętrzny nie taki jak bym chciał. 

Jestem chyba zbyt konserwatywny w tym temacie..

Dziwi mnie natomiast, że w tak dużym kraju, dodatkowo z polityką nastawioną na wskazywanie własnej i inicjatywy i możliwości względem reszty świata jest aktualnie tak mało manufaktury robiących własne produkty.

Co by nie mówić, Rosja, czy jak kto woli Związek Radziecki lub CCCP miało mocno rozbudowany przemysł i produkty dla każdego obywatela - tego zamożnego, lub na stanowisku jak również dla mniej zamożnego.

Aktualnie np Poliot wypuszcza z Niemiec pod swoją nazwą koperty z obcymi mechanizmami a rodzimy produktem Rosji staje się siermiężny w wyglądzie Wostok..

 

Znacie jakieś inne rosyjskie i produkowane w Rosji zegarki prócz tych z Meramonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup sobie coś z tych nowych wypustów ukraińskich, stary oryginalny mechanizm i nowa koperta z tarczą. Są polioty, wostok i precyzyjne itp... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze rakiety z petrodworca, ale kosztują jak rolexy, tyle że nie trzeba się zapisywać w kolejkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Paweł Bury. napisał:

To kup sobie coś z tych nowych wypustów ukraińskich, stary oryginalny mechanizm i nowa koperta z tarczą. Są polioty, wostok i precyzyjne itp... 

 

Ciekawy jestem czy do tych nowych wypustów ukraińskich da się jeszcze wpasować oryginalna tarczę? Szukałem - chyba nie ma takich modeli w necie?

 

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Paweł Bury. napisał:

To kup sobie coś z tych nowych wypustów ukraińskich, stary oryginalny mechanizm i nowa koperta z tarczą. Są polioty, wostok i precyzyjne itp... 

podlinkujcie jakieś strony sklepów, bo ja mało internetowy jestem zławsza w obcojęzycznych rewirach inrernetu  ..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, zadra napisał:

podlinkujcie jakieś strony sklepów, bo ja mało internetowy jestem zławsza w obcojęzycznych rewirach inrernetu  ..

 

Sklepów z takimi zegarkami nie ma - to jest garażowa produkcja

Tutaj masz takiego -  

 

Ale koperta jest chromowana - nie zauważyłem

Czasem można kupić już w tej niby stalówce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chrom, chrom.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale są też w stali.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie K... a

Człowiek się stara, aby coś się działo podejmuje się poświęcić kupę czasu dla forum i forumowiczom, a  tu jedno zdjęcie wpłynęło do kalendarza rasxieckiego.... 

 

konkursy.sovieckie@poczta.fm 

 

Na ten adres fotki wysylajcie, to nie Luwr tylko dział sowiecki nikt nie oczekuje poezji, sierp i młot wystarczy. 

 

Temat kalendarzowy  

 

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja obiecuje, że też coś pyknę, choć wieloma ruskami nie dysponuję. Ale dobrze by było, żeby było z czego wybierać 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! Posiadam zegarek Elektronika 7. Kupiłem go dawno temu w Moskwie. Niestety ostatnio przestał odmierzać czas. Wyświetlacz działa. Szukam kogoś , kto by go naprawił za rozsądną kwotę.

Pozdrawiam

EL-7.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do głosowania w naszej zabawie fotograficznej. Ruskie i tam dotarli😁 Jest moc💪

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało jeszcze kilka dni do nadsyłania zdjęć do kalendarza. Jak ktoś z forumowiczów ma chęć a się wstydzi to nie ma czego to tylko zabawa. Zachęcam, szczególnie Dodge66, córka nie mogła doczekać się września tak podobało jej się zdjęcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieranie wymazu z nosa na korona wirusa to nic przyjemnego. Dbajcie o Siebie i o swoich bliskich. Już sam ból w mięśniach i gorączka która za bardzo nie chce się spędzić niech będzie przestrogą. Do tego brak smaku i miedziany posmak w ustach. Uważajcie na Siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pobieranie wymazu z nosa na korona wirusa to nic przyjemnego. Dbajcie o Siebie i o swoich bliskich. Już sam ból w mięśniach i gorączka która za bardzo nie chce się spędzić niech będzie przestrogą. Do tego brak smaku i miedziany posmak w ustach. Uważajcie na Siebie.

Trzymaj się, będzie git !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, drobnypijaczek napisał:

Pobieranie wymazu z nosa na korona wirusa to nic przyjemnego. Dbajcie o Siebie i o swoich bliskich. Już sam ból w mięśniach i gorączka która za bardzo nie chce się spędzić niech będzie przestrogą. Do tego brak smaku i miedziany posmak w ustach. Uważajcie na Siebie.

Dopadło Cię ? Młody jesteś będzie git

Daj znać choć raz dziennie co tam słychać

Jesteś pierwszą osobą z forum co się ujawniła

Jak mi wyskoczy to też dam znać - no chyba że już miałem i nawet nie wiedziałem  

ZDROWIA !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, drobnypijaczek napisał:

Pobieranie wymazu z nosa na korona wirusa to nic przyjemnego. Dbajcie o Siebie i o swoich bliskich. Już sam ból w mięśniach i gorączka która za bardzo nie chce się spędzić niech będzie przestrogą. Do tego brak smaku i miedziany posmak w ustach. Uważajcie na Siebie.

Zdrówka życzę. Każdego dnia jest co innego i nie ma porównania z grypą. Palące oczy, zawroty głowy, totalna niechęć do jedzenia z powodu braku smaku, wszystko gorzkie i ohydne, jedynie jakieś kluski i jajecznica wchodzą w małych ilościach. Na koniec kaszel i "za małe płuca". I totalna słabizna, wejście na drugie piętro to jak na dziesiąte...

Całość jakieś 14 dni. Właśnie kończę...

Jeszcze 5 dni na dojście do siebie i wracam do życie i ludzi.

PS. Młody (7 lat) miał jeden dzień gorączki, a żonie przeszło po 7 dniach. Im starzej tym gorzej :)

 

Edit. Aha i jeszcze 6 kg na minus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę drobnypijaczek rozwiązał języki

Nie ma wstydu o tym pisać bo to jest coś przez co wszyscy muszą przejść jak przez grypę a jak wiadomo w grupie siła

Trzymta się wszyscy !!

 

 

 

K.... !!! Ledwo chodzą ale zegarki dalej kupują  😂  😝

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paweł Bury. napisał:

No proszę drobnypijaczek rozwiązał języki

Nie ma wstydu o tym pisać bo to jest coś przez co wszyscy muszą przejść jak przez grypę a jak wiadomo w grupie siła

Trzymta się wszyscy !!

 

 

 

K.... !!! Ledwo chodzą ale zegarki dalej kupują  😂  😝

 

No właśnie jedyny plus to to że będę to miał już za sobą i nikt mnie niczym nie będzie już straszył. Teraz już pełen luzzzzz... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie się panowie, szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.