Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.02.2021 o 22:55, mkl1 napisał(-a):

Kiedyś wspominałem o moim dawnym Wostoku z lat 70/80 to był chyba taki

Zdjęcie oferty

 

 tylko.. maił bardzo ładną niebieską tarczę

 czy to mogła być taka seria?

 chciałbym go dla sentymetu kupić, ale właśnie z niebieską tarcza.

Mirek

znalazłem coś takiego, ale bez daty..

Screenshot_20210316-235954_Samsung Internet.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wałek z koronką do Amfibii model koperty 420 ma taką samą długość, jak do innych wersji kopert?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, JanekTheFizyk napisał(-a):

Czy wałek z koronką do Amfibii model koperty 420 ma taką samą długość, jak do innych wersji kopert?

 

Nie. Popatrz na meranom czy komandirskie. Masz wałek dedykowany do typu koperty


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, JanekTheFizyk napisał(-a):

Czy wałek z koronką do Amfibii model koperty 420 ma taką samą długość, jak do innych wersji kopert?

A moim zdaniem tak,  jeśli chodzi o te stare. Rozumiem, że ta na górze to 420. ta na dole nie wiem jaki ma numerek, ale właśnie wziąłem dla testu koronkę z niej(jest już wewnątrz, obok leży ta wyciągnięta z tej chyba 420).

 

20 godzin temu, mkoch napisał(-a):

 

Nie. Popatrz na meranom czy komandirskie. Masz wałek dedykowany do typu koperty

Wałki mają trochę inną budowę, ale długość raczej ta sama.

image.png.94fb6017f35f2fabfd9e4ab3674b23a2.png

image.png.b1ddde4be62b63d7bd60c2060b510bc7.png

Edytowane przez prw6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś idiota wystawił. Ani to nowy, ani cena zbliżona do normalnej... Mało się rano kawą nie zadławiłem jak to zobaczyłem. Wczoraj była ładniutka na eBayu, ale też w mocno przesadzonej cenie i o dziwo zeszła bardzo szybko https://www.ebay.pl/itm/OROLOGIO-SLAVA-MEDICAL-RUSSO-MECCANICO-CCCP-VINTAGE-DA-COLLEZIONE/224388236660?hash=item343e94c574:g:tXcAAOSw~1pgUGTG Co te ludzie w nich widzom? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, renqien napisał(-a):

To jakiś idiota wystawił. Ani to nowy, ani cena zbliżona do normalnej... Mało się rano kawą nie zadławiłem jak to zobaczyłem. Wczoraj była ładniutka na eBayu, ale też w mocno przesadzonej cenie i o dziwo zeszła bardzo szybko https://www.ebay.pl/itm/OROLOGIO-SLAVA-MEDICAL-RUSSO-MECCANICO-CCCP-VINTAGE-DA-COLLEZIONE/224388236660?hash=item343e94c574:g:tXcAAOSw~1pgUGTG Co te ludzie w nich widzom? ;) 

Węża co do kieliszka zagląda? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Węża co do kieliszka zagląda? ;)

No w końcu piątek się zbliża 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, w marcowym konkursie fotograficznym pojawiło się kilka fajnych rusków. Jak macie chwilę, to koniecznie zajrzyjcie a może coś w oko Wam wpadnie to i głos swój zostawicie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ostatnia runda Pucharu Sześciu Narodów. Jak do tej pory to Walia ogrywała wszystkich rywali - zdobyli już "Triple Crown". Przed Walijczykami ostatni mecz z Francją. Czy Smoki w tym roku zdobędą również "Grand Slam"? Czy może "Les blues" staną im na drodze do triumfu? Przekonamy się o 21:00. Mecz niestety tylko w sieci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za mecz. I nie dali rady Walijczycy. Niw udało się. Nie wygrali. A Francja ma jeszcze jeden, zaległy mecz ze Szkotami. Tu jeszcze turniej trwa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem powyżej. Niby turniej miał się skończyć, ale.. Francji został jeden zaległy mecz. Mecz ze Szkotami. Szkoci zaś w pierwszym meczu pokonali Anglię na Twickenham Stadium. Nie było by w tym cni dziwnego ot wygrał lepszy, ale... Pierwszy raz od trzydziestu sześciu lat Szkoci wygrali w Londynie. Nie zdajecie sobie sprawy jak wielka to była wygrana. Teraz ostatni mecz. Czy Szkoci postawią się okoniem Francuzom? Kto wie? Najważniejsze, że dwie trzecie tego meczu rozgrywa się już w głowach tych zawodników. Wygra ten kto będzie lepiej przygotowany psychicznie a nie silniejszy na boisku. Kto ma ochotę zachęcam do obejrzenia. Wiadomo transmisja tylko w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał/ma noworuską Rakietę? Taką, co to jej ponad 200 składowych elementów wykonują w ponad 8000 czynności i ma unikatowy gang silnika :) 

http://raketa.com

Ciekaw jestem porównania do klasycznych, jakie wrażenia z użytkowania. Jest jakaś różnica?

Edytowane przez Po Bieda

"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to taki trochę większy korek na autostradzie..

Kontenerowiec ma 16m zanurzenia i 399m długości.. nie da się go pchnąć tak jak starego jelcza( autobus), - gdy nie chciał odpalić - wysiadali pasażerowie i wspólnymi siłami zapychali  .. 

 

Zawsze jest prawdopodobieństwo, że człowiek zbuduje coś jeszcze większego i nagle okaże się, że jest TO nie do ruszenia..

 

Tylko cierpliwość w tym momencie Ci pozostaje..

Jakaś cenna zdobycz tam płynie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tkaniny do produkcji... 

Ten to pikuś, kolejny stoi w Algiericas w Hiszpanii. Załoga ma Covid. Mają go rozładować i przepakować na inny statek ale ile to potrwa? Nawet armator nie wie. Jezcze piratów z Somalii brakuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pokazuję kondycję naszej cywilizacji...

Oglądałem ostatnio film o pandemii hiszpanki w 1919 roku (zrealizowany w 2018 roku), wynikało z niego, że teraz gdyby się coś takiego zdarzyło - to poziom wiedzy, techniki i wszystkiego co nasza cywilizacja osiągnęła spowoduje, że w kilka dni sytuacja będzie opanowana.

Niestety mamy za mało wyobraźni i wiedzy aby aby powstrzymać zwykłego wirusa.

Technicznie chyba też źle wypadamy bo podobno statku z Kanału Sueskiego nie ruszą...

Jak w średniowieczu.🙂

Chyba czas nabrać dystansu do siebie.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zablokowanie kanału sueskiego, to nie przypadek...


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że od wschodu nie mamy  Kanału Sueskiego, przynajmniej zegarki bez problemu przypłyną... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, art_69 napisał(-a):

Dobrze, że od wschodu nie mamy  Kanału Sueskiego, przynajmniej zegarki bez problemu przypłyną... :D

Panie kochany, od Wschodu to My mamy stację kolejową Małaszewicze. Lub jak kto woli suchy port. Na dzień z przed blokady kanału czas przyjazdu pociągu to 35 dni czas dostawy statkiem 45 dni. Za tydzień te biedne Małaszewicze pękną od ilości wysłanych kontenerów. CPK to pikuś trzeba kasę na nową stację!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.