Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Z pewnością tarcza była "pisana" w poniedziałek i Iwanowi lub Swietłanie jeszcze ręcę drżały po weekendzie😁. Na pewno jest to w swoim rodzaju perełka👍


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś zauważył ten zegarek na portalu sprzedażowym to prośba o info. Zaginęła przesyłka, a zegarek pewnie kiedyś wypłynie. Znak szczególny brak lumy w skazowce godzinowej.

IMG_20210518_175954.jpg

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powstało z powodu nieumiejetnej próby mycia tarczy. :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mawis napisał(-a):

Jakby ktoś zauważył ten zegarek na portalu sprzedażowym to prośba o info. Zaginęła przesyłka, a zegarek pewnie kiedyś wypłynie. Znak szczególny brak lumy w skazowce godzinowej.


Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 

 

A z jakiej firmy zaginęła ta przesyłka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

InPost paczkomat

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem wysłałem kilkanaście tysięcy paczek, nigdy paczka nie zaginęła nawet na poczcie, ale jak przychodzą rzadko zwroty

to przesyłka z inpostu wygląda jakby trafiła pod prasę i wtedy się zastanawiam co oni robią z tymi paczkami...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd że wysyłałem przez aplikację bez etykiety. Kurier nigdy jej już nie nakleił.... Ostatnio przy nadawaniu paczki dokładnie oglądam skrytki i przy ostatniej wysyłce znalazłem w mojej skrytce etykietę nadawcza przyklejona do górnej części skrytki. Wyglądało na to że ktoś nadał zbyt gruba paczkę i etykieta odkleiła się przy wyjmowaniu... No cóż, kolejna paczka która zaginie...

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety straciłem dwie przesyłki w inpoście jako nadawca. Na poczcie nigdy, a było ich nadanych już czterocyfrowo...

Edit. A spróbuj coś zareklamować w Inpost. Ja miałem problem żeby udowodnić że w ogóle wysłałem. A i tak rozbiłem się o mur info w korporacji.. Już nigdy ale to nigdy przez nich nie wyśle. Odbieram oczywiście chętnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nigdy nie miałem problemów z Inpostem, ale byłem kiedyś świadkiem dziwnej sytuacji. Stałem w kolejce aby odebrać paczkę, a przede mną kobieta nadawała przesyłkę. Otworzył się box w którym w dalszym ciągu była nie odebrana paczka. Kobieta swojej paczki nie nadała, bo nie chciała ryzykować utraty własnej, gdyby ktoś przyszedł odebrać przesyłkę, której tam po prostu nie powinno być. Na infolinię nie potrafiła się dodzwonić, aby sprawę wyjaśnić bezpośrednio pod paczkomatem. Ciekawi mnie czy uznano jej reklamację, czy też ponownie musiała wykupić nadanie. 


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkukrotnie miałem taka sytuację, że po włożeniu paczki do paczkomatu, nie było widać, że paczka została włożona...

Z drugiej strony to wygląda tak, jak wczoraj miałem taką sytuacje, że przy wkładaniu paczki tak jak napisał Mislavo była w niej juz

paczka - zadzwoniłem na infolinię i zabezpieczyli tą skrytkę a ja mogłem włożyć przesyłkę w inną.

 

Mawis: tak jak napisał Krzysiek powinieneś zareklamować - ode mnie wzięli raz przez pomyłkę przesyłkę bez nalepki przewozowej  

- także nie mogła ona nigdzie dojść, miałem kontakt do bazy inpostu i tam powiedzieli mi że ona od razu trafiła do magazynu przesyłek

ze zniszczoną etykietą lub bez etykiety,

 

Złożyłem reklamację poprzez stronę, (ta osoba z inpostu powiedziała, ze najważniejsze jest aby opisać co było zawartością) opisałem

jakiej wielkości było pudełko aby było im łatwiej szukać, dołączyłem zdjęcie przesyłanego przedmiotu i po kilka dniach przesyłka wróciła.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś spodnie w sklepie internetowym. Nie trafiłem z rozmiarem więc zrobiłem zwrot. Wrzuciłem do paczkomatu bez etykiety. W domu doczytałem, że należało napisać na paczce numer przesyłki wygenerowany przez system. Co robić? Wysłałem na adres kontaktowy inpostu e-mail, w którym opisałem całą sytuację, co i jak, nr przesyłki, skąd nadana. Jakaś pani Ewa poinformowała mnie, że zajmie się sprawą i prześle na e-mail informację dotyczącą sprawy. Po odebraniu paczki przez pracownika inpostu, dostałem info, że naklejono etykietę oraz link do śledzenia przesyłki. Złe doświadczenia mam natomiast z pocztą polską. Zagubiona paczka, czekanie miesiąc (bo tyle poczta może dostarczać paczkę), reklamacja, oczekiwanie na decyzję. Całe szczęście uznano reklamację i dostałem zwrot pieniędzy. Trwało to prawie trzy miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przez pośpiech pomyliłem się przy generowaniu etykiety i wpisałem na odwrót adresy 🙂

Oczywiście po włożeniu paczki do przegródki odbiorca dostał sms że przesyłka czeka na odbiór, ale u mnie pod domem...

Telefon na infolinię, szybka instrukcja co mam zrobić, poszło prawie bezboleśnie.

Innym razem paczkomat nie chciał przyjąć mojej przesyłki - nie rozpoznał kodu. Również szybko załatwione przez infolinię.

Za to dostarczenia z pocztą... Że o standardowych firmach kurierskich już nie wspomnę. No może oprócz szukania paczki na sortowni dhl przez dwa tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, art_69 napisał(-a):

Kilkukrotnie miałem taka sytuację, że po włożeniu paczki do paczkomatu, nie było widać, że paczka została włożona...

Z drugiej strony to wygląda tak, jak wczoraj miałem taką sytuacje, że przy wkładaniu paczki tak jak napisał Mislavo była w niej juz

paczka - zadzwoniłem na infolinię i zabezpieczyli tą skrytkę a ja mogłem włożyć przesyłkę w inną.

 

Mawis: tak jak napisał Krzysiek powinieneś zareklamować - ode mnie wzięli raz przez pomyłkę przesyłkę bez nalepki przewozowej  

- także nie mogła ona nigdzie dojść, miałem kontakt do bazy inpostu i tam powiedzieli mi że ona od razu trafiła do magazynu przesyłek

ze zniszczoną etykietą lub bez etykiety,

 

Złożyłem reklamację poprzez stronę, (ta osoba z inpostu powiedziała, ze najważniejsze jest aby opisać co było zawartością) opisałem

jakiej wielkości było pudełko aby było im łatwiej szukać, dołączyłem zdjęcie przesyłanego przedmiotu i po kilka dniach przesyłka wróciła.

 

Reklamacja złożona 3 tygodnie temu - paczki nieodnaleziono. Tez podawałem wszelkie dostępne informacje o paczce i zawartości....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocztą Polską nic już nie wysyłam. Zbyt wiele zgubionych przesyłek,zbyt duży stres czy dojdzie. I Post? Mają miliony przesyłek i cud że tak mało problemów. Wysłałem z paczkomatu prxesylek9do Łodzi. I utknęła gdzieś u nich w oddziale. Po tygodniu telefon do odbiorcy z siedziby inpost czy wie co było w przesyłce. Był zegarek ale kolega mówi to proszę pytać nadawcę. Pani mówi że staną na głowie ale znajdą. I znaleźli. Gdzieś musiała się koperta rozerwać albo kilka i pomieszały im się przesyłki. Pdzepakowali i wyslali. Zaimponowali mi. Poczta do tej pory nie znalazła przesyłki ze Śródmieścia na Wolę........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, yorki_man napisał(-a):

Pani mówi że staną na głowie ale znajdą. I znaleźli. Gdzieś musiała się koperta rozerwać albo kilka i pomieszały im się przesyłki. ... 

No właśnie ! Widzę u niektórych osób taką manierę żeby zegarek wysłać w kopercie. U mnie jest pudełko wypchane folią bombelkową a w niej opakowanie fabryczne albo zastępcze.  Czy naprawdę jest sens oszczędzać parę złotych na wysyłce zegarka za parę tysi ?

Yorki, to nie do Ciebie personalnie, to uwaga natury ogólnej :wacko:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cieszę, że od poniedziałku do niedzieli to nie są moje problemy... Przesyłki, zgubione paczki, braki, problemy, wyzwania, przeszkody. Największe zmartwienie: będzie padać? Nie ma jak na RODOS. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dla odmiany przerwa w odbijaniu się na RODOS. Dziś mycie okien! I żadnych internetów!

Udanego dnia wszystkim, bez względu na to co robicie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.05.2021 o 14:59, Mawis napisał(-a):

 

Reklamacja złożona 3 tygodnie temu - paczki nieodnaleziono. Tez podawałem wszelkie dostępne informacje o paczce i zawartości....

 

To się zapytam jeszcze, te przesyłki są ubezpieczone, otrzymasz odszkodowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, art_69 napisał(-a):

 

To się zapytam jeszcze, te przesyłki są ubezpieczone, otrzymasz odszkodowanie?

 

Tak, sa ubezpieczone do kwoty 5000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ciekawe czy Ci wypłacą, ja reklamuje uszkodzona zawartość przesyłek i bardzo duża biurokracja, wymagają potwierdzeń,protokołów, umów, faktur itd.

choć sami uszkodzili....

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ! Widzę u niektórych osób taką manierę.....
Yorki, to nie do Ciebie personalnie, to uwaga natury ogólnej :wacko:


Nie obrażam się . To była koperta do przesyłek kurierskich wypchana folią a nie zwykła biała koperta. Sens tej historii jest takich, że im się chciało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zareklamować konkurs fotograficzny. Ruskie tam też są:D Zachęcam do głosowania. Wystarczy kliknąć w poniższy baner aby się przenieść do konkursowego wątku.

DEy0dng.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.