Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Progfan_87 napisał(-a):

Zaraz, zaraz... Zbyszek El z grupy PRMZ?

o cholera...po czym poznałeś 😲

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ziben86 napisał(-a):

ej no weź...cieszę się że hasło znalazłem w starych notatkach a Ty we mnie banem na dzien dobry.... 😭

żeby jeszcze forum mi szło na telefonie to juz całkiem bym był happy

Ale nie wiem dlaczego na telefonie nie idzie, no chyba że masz Nokię 3310 to może nie pójść 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że tu na forum i na grupie parę razy pokazałeś ten sam zegarek więc skojarzyłem nicki a że dobrze zapamiętuje szczegóły także tego 😉 cały czas pamiętam o tym rakietowym Starcie dla Ciebie ale narazie posucha straszna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, rk7000 napisał(-a):

Ale nie wiem dlaczego na telefonie nie idzie, no chyba że masz Nokię 3310 to może nie pójść 😂

nie wiem, wszystkie strony śmigają a kmziz nie ładuje stron. jest możliwość ustawienia jakiegoś skrótu na pulpicie telefonu czy niestety nie ma?

 

Teraz, Progfan_87 napisał(-a):

Pamiętam że tu na forum i na grupie parę razy pokazałeś ten sam zegarek więc skojarzyłem nicki a że dobrze zapamiętuje szczegóły także tego 😉 cały czas pamiętam o tym rakietowym Starcie dla Ciebie ale narazie posucha straszna...

faktycznie dobrą masz pamięć ;) start jak najbardziej aktualny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpalam jako stronę od lat i nie ma żadnego problemu. Kiedyś próbowało mi przenośić na wersję mobilną ale dawno juz tego monitu nie widziałem i tak jest ok bo mam pełny dostęp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, rk7000 napisał(-a):

Ja odpalam jako stronę od lat i nie ma żadnego problemu. Kiedyś próbowało mi przenośić na wersję mobilną ale dawno juz tego monitu nie widziałem i tak jest ok bo mam pełny dostęp.

no niestety mnie na telefonie nie chce zalogować... nie wiem o uj chodzi... trudno bede korzystal z forum na kompie czyli raz na rok :( :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na innym telefonie. Skoro znasz nick i hasło to nie wiem w czym może być problem.

Edycja

A może logowałeś się przez tt  - spróbuj normalnie jak na kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie ma wiele podbić ale coś czuję że ktoś już tam ładnie zalicytował. Zobaczymy jak to pójdzie 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.07.2022 o 21:16, Ziben86 napisał(-a):

no niestety mnie na telefonie nie chce zalogować... nie wiem o uj chodzi... trudno bede korzystal z forum na kompie czyli raz na rok :( :( 

Polecam 

1. Wejść na przegladarkę chrome

2. Kliknąć tam gdzie się wpisuje adres

3. Wpisać zegarkiclub.pl/forum

4. Zalogować się i cieszyć się z dostępu do forum na kmziz


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiecie może w jakich konfiguracjach tarcz były produkowane stalowe Poljoty 17 kamieni? Wiem, że poza srebrnymi były jeszcze granatowe. 

Zdjęcie poglądowe z neta:

 

 

image.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadka powracająca od lat na nasze Forum 🙂

Ile był zegarków z taką tarczą?  😁 Pytanie oczywiście trudne ale nie chodzi mi tu o całość produkcji ale o ilość brandów 😉

IMG_20220830_161156.thumb.jpg.6fb5914977615a51f6290f37ca87ff55.jpg

 

 

IMG_20220830_161352.thumb.jpg.8d652072c62475f5b4a2e313335eb1e7.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rk7000 napisał(-a):

Zagadka powracająca od lat na nasze Forum 🙂

Ile był zegarków z taką tarczą?  😁 Pytanie oczywiście trudne ale nie chodzi mi tu o całość produkcji ale o ilość brandów 😉

 

 

Blonex na pewno i nie wiem, czy stolicznego w takiej tarczy nie było. Brandów na inne rynki nie znam


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mkoch napisał(-a):

 

Blonex na pewno i nie wiem, czy stolicznego w takiej tarczy nie było. Brandów na inne rynki nie znam

Odkrywamy 🙂

 

IMG_20220830_161315.thumb.jpg.3149c4722810c51d184cafb3bf1d99fa.jpg

 

IMG_20220830_161240.thumb.jpg.ccfffac3e5c52f913b171d8e33d973cf.jpg

 

Co dalej? Ktoś, coś?  😁

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że kirowskiego kraba lub Rodinę widziałem w tym wzorze choć zdjęć nie posiadam. Mam nadzieję że w końcu uda mi się kupić jakiś zegarek w tej tarczy, bo nie mam żadnego a choruję na nie 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Progfan_87 napisał(-a):

Wydaje mi się że kirowskiego kraba lub Rodinę widziałem w tym wzorze choć zdjęć nie posiadam. Mam nadzieję że w końcu uda mi się kupić jakiś zegarek w tej tarczy, bo nie mam żadnego a choruję na nie 🙄

Ja nie widziałem i z tego co wiem to nie było :) 

Ale na szczęście nie wszystko wiem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może to była jakaś przekładka albo mi się przewidziało 🤷‍♂️ sam jestem ciekaw w czym jeszcze one występowały.

@rk7000 ale Poljot w tej tarczy występował także w chromie czy tylko w złoceniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szukamy dalej - jeszcze są :) 

Edycja

No co jest ? Skostnieliśmy w tym dziale już całkiem? 

Może polskim tropem trzeba pójść  aż za Krym  :D   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delfin?


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.