Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo Dziękować 

A przód co to tam....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Ooo Dziękować 

A przód co to tam....?

Z przodu chrono :D

IMG_20230202_175834.jpg


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szukam zegarka Amphibia Classic 170548 lub bardzo podobnego modelu, coś w stylu Pam/kanapka. Czy ktoś nie chciałby się pozbyć swojego? :)

 

 

chrome_rN7wCfPeqi.jpg


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kogoś kto ma kontakt w Drochobyczy na Ukrainie lub mógłby z Drochobyczy odebrać zegarek i przywezc do Polski lub wysłać pod wskazany adres  w Ukrainie. 

Zegarek jest dość drogi dlatego normalny transfer nie wchodzi w grę. 

Trzeba go obejrzeć i dopiero zapłacić.  Następnie albo przywieźć albo wysłać do Ukrainy.  Musi być 100% zaufana osoba. 

Bede wdzięczny 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś  ile orientacyjnie kosztuje reedycja Vostoka Copressora?

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosztował 260$,5 lat temu i teraz na meranomie jest w tej samej cenie i wersja bez daty.

 

Już nie jako Vostok , ale Bujalow.

DSCN8347_cr.jpg

Edytowane przez timegoesby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, timegoesby napisał(-a):

kosztował 260$,5 lat temu i teraz na meranomie jest w tej samej cenie i wersja bez daty.

 

Już nie jako Vostok , ale Bujalow.

 

 

Bardzo fajny. Na meranomie widziałem ale nie ma jak kupić.  A możesz pokazać od strony dekla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się wieczorem zrobić zdjęcie, teraz mam tylko "przody" 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasciwie jak  możesz,  rzuć jeszcze jakieś fotki - zawsze lepiej zobaczyć niekatalogowe zdjęcia. 

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, rysqut napisał(-a):

Czy InPost zgubił Wam kiedykolwiek paczkę?

 

 

Nein

Ale pp tak 🙂


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przypadek, że najprawdopodobniej zawieźli przesyłkę do innego miasta. Miała status "wydano do doręczenia" i mimo, że dzień się skończył nikt jej nie doręczył. Nagle zmienił się status na "przyjęta w odziale" itd. ale na drugi dzień dotarła. Innym razem dzwoniła pani z oddziału wojewódzkiego In Post z pytaniem czy paczka od tego i tego nadawcy dotarła bo coś im się nie zgadza i obdzwaniają wszystkich, którzy powinni dostać paczki w jakimś tam okresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nastąpiło cudowne rozmnożenie... Dostałem powiadomienie, że paczka dostarczona do paczkomatu. No to idę, chociaż nic nie zamawiałem, ale nigdy nic nie wiadomo. Dostaję dużo paczek, może coś przeoczyłem. Faktycznie paczka jest, no to wziąłem. Okazało się, że to chyba nie do mnie, bo ja krzyżaka do "kaczki" nie zamawiałem. Dzwonię do nadawcy (poszukałem na allegro i znalazłem pasujące dane), a ten mówi, że niemożliwe, bo klient paczkę odebrał. Chciałem odesłać, ale nie chciał. I w ten deseń mam krzyżak do "kaczki" który jest mi zupełnie niepotrzebny. Leży, może kiedyś ktoś się po niego zgłosi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, renqien napisał(-a):

A u mnie nastąpiło cudowne rozmnożenie... Dostałem powiadomienie, że paczka dostarczona do paczkomatu. No to idę, chociaż nic nie zamawiałem, ale nigdy nic nie wiadomo. Dostaję dużo paczek, może coś przeoczyłem. Faktycznie paczka jest, no to wziąłem. Okazało się, że to chyba nie do mnie, bo ja krzyżaka do "kaczki" nie zamawiałem. Dzwonię do nadawcy (poszukałem na allegro i znalazłem pasujące dane), a ten mówi, że niemożliwe, bo klient paczkę odebrał. Chciałem odesłać, ale nie chciał. I w ten deseń mam krzyżak do "kaczki" który jest mi zupełnie niepotrzebny. Leży, może kiedyś ktoś się po niego zgłosi...

Też miałem podobny przypadek tylko do paczki z zegarkami miałem w jednej skrytce drugą paczkę z podręcznikiem edukacji do bezpieczeństwa dla 3 klasy średniej 🙃


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, rysqut napisał(-a):

Czy InPost zgubił Wam kiedykolwiek paczkę?

 

 

 

Tak, kilkanaście razy paczki znikały z systemu po wysyłce. Cześć z nich pojawiała się dwa najdłużej  3 dni w paczkomacie. Jeśli ulegały uszkodzeniu etykiety lub paczki były  całkowicie zalane,  zgniecione to wtedy trzeba było podać wymiary opakowania, znaki szczególne paczki i opisać  zawartość lub przesłać zdjęcie  W takim przypadku paczka od razu jedzie do magazynu  paczek uszkodzonych. Takich uszkodzeń miałem 3 i wszystkie paczki odszukali .

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.02.2023 o 17:35, art_69 napisał(-a):

 

Tak, kilkanaście razy paczki znikały z systemu po wysyłce. Cześć z nich pojawiała się dwa najdłużej  3 dni w paczkomacie. Jeśli ulegały uszkodzeniu etykiety lub paczki były  całkowicie zalane,  zgniecione to wtedy trzeba było podać wymiary opakowania, znaki szczególne paczki i opisać  zawartość lub przesłać zdjęcie  W takim przypadku paczka od razu jedzie do magazynu  paczek uszkodzonych. Takich uszkodzeń miałem 3 i wszystkie paczki odszukali .

ja miałem jedną zgubę. długo wisiała w systemie, zadzwoniłem, potem oni do mnie. opisałem, co w środku, znaleźli, przysłali. chyba etykieta się wtedy odkleiła. 


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłbym ACzs 1  .... ale  takiego na rękę... widziałem na forach... fajnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, wlad2 napisał(-a):

kupiłbym ACzs 1  .... ale  takiego na rękę... widziałem na forach... fajnie wygląda.

Dasz foto? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tu nawet recenzje 😁

 

 


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla kolekcjonera wojskowych i lotniczych zegarów piękna sprawa / wizualnie  / i chętnie  bym do kolekcji jako ciekawostkę dołączył... ale teraz to chyba marzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JanekTheFizyk napisał(-a):

Cześć, mamy kogoś z Poznania?

 

Dojeżdżam codziennie do pracy w okolicach centrum


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JanekTheFizyk napisał(-a):

Cześć, mamy kogoś z Poznania?

Plewiska - przedmieście (sypialnia) 😉 Poznania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.