Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Tu prowadzimy rozmowy o wszystkim i o niczym żeby nie zaśmiecać innych tematów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5255 odpowiedzi w tym temacie

#21 pływak_wodnik

pływak_wodnik
  • Użytkownik
  • 1266 postów

Napisano 06 październik 2015 - 12:44

Witajcie w dyskusjach :)

• 0

#22 bahuone

bahuone

Krzysiek

• Użytkownik
  • 2261 postów

Napisano 06 październik 2015 - 13:30

Ale ten wpis mnie rozniósł :D :D :D

Licytować, zakładać i nosić !!!

Tylko z tym szkiełkiem proszę pamiętać, żeby nie było "k.... m.."

Ten też jest dobry. Na czerwono sedno :)

Wygląda mi to na 100% oryginał

Sprawny i na punktualnym chodzie

Koperta o średnicy 43mm bez koronki w niezłym stanie.

Tarcza ma przebarwienia

Koronka - całkiem całkiem 

Mechanizm - śmiga (może jakąś minutkę za szybko)

• 0

#23 aronus

aronus

Miłośnik zegarków

• Użytkownik
  • 1609 postów

Napisano 06 październik 2015 - 14:00

Niestety kąbinatorów na allegro jest sporo :angry:  Jedni składaki sprzedają drudzy porobią tak zdjęcia, żeby felery zegarka ukryć, jeszcze inni tak opiszą , że potem ciężko dochodzić swoim prwaw. Szczerze mówiąc to ostatnio odechciewa mi się na allegro zegarków kupować jak mam grubą kasę płacić a nie być pewnym w jakim stanie zegarek przyjdzie.

• 0

#24 spoxx2006

spoxx2006
  • Użytkownik
  • 597 postów

Napisano 06 październik 2015 - 15:48

Dawno, dawno temu :) była tu na forum rozmowa na temat kalendarzyka biurkowego, czy czegoś takiego. Składał się karteczek z nazwami tygodnia. Może ktoś pamięta jak to się nazywało? Może dysponuje zdjęciem?

• 0

#25 kchrapek

kchrapek

Krzysztof

• Moderator
  • 9237 postów

Napisano 06 październik 2015 - 16:02

Dawno, dawno temu :) była tu na forum rozmowa na temat kalendarzyka biurkowego, czy czegoś takiego. Składał się karteczek z nazwami tygodnia. Może ktoś pamięta jak to się nazywało? Może dysponuje zdjęciem?

Paweł Bury w swoim czasie miał na sprzedaż . Zapytaj go.

• 0

#26 spoxx2006

spoxx2006
  • Użytkownik
  • 597 postów

Napisano 06 październik 2015 - 16:07

Chciałem tylko wiedzieć jak to się nazywa. Na razie biurka się nie dorobiłem :)

• 0

#27 Paweł Bury.

Paweł Bury.
  • Użytkownik (no_required_posts)
  • 9845 postów

Napisano 06 październik 2015 - 19:42

Mam nadal - stoi na półce  :)

To jest kalendarz po prostu nie ma jakijś specjalnej nazwy 

• 0

#28 Mawis

Mawis
  • Użytkownik
  • 1329 postów

Napisano 07 październik 2015 - 15:55

Was też tak irytują te zmiany na Allegro? Ceny pod tytułem aukcji i na dodatek zniknął mój ulubiony filtr "kończące się". Aaaa i brak możliwości przeglądania zakończonych aukcji... porażka jakaś wrrrrrr

• 0

#29 bahuone

bahuone

Krzysiek

• Użytkownik
  • 2261 postów

Napisano 07 październik 2015 - 16:07

Wszystkie zmiany tłumaczą odchudzaniem strony, bo jest masa opcji, z których mało kto korzysta. Gdybyś do nich napisał, czemu zniknęła opcja przeglądania zakończonych to Ci napiszą, że znikomy odsetek użytkowników z tego korzystał i w ramach 'dbania' o przejrzystość strony opcja została usunięte. Oczywiście zapraszają do skorzystania z archiwum.allegro, ale tam jest d*pa blada, bo przechodzą oferty które miały standard Allegro. Jednym słowem z dnia na dzień coraz gorzej...

• 0

#30 mhu

mhu
  • Użytkownik
  • 502 postów

Napisano 07 październik 2015 - 18:13

Również wyszukiwanie na allegro teraz to porażka...nie wyszukuje już we wszystkich kategoriach, tylko jakis skrypt wybiera gdzie domyślnie szukać...np. chciałem wyszukać casio 7700, wpisuję 7700, pokazuje produkty z motoryzacji  :wacko:

• 0

#31 tommly

tommly

Tomasz

• Użytkownik
  • 6049 postów

Napisano 08 październik 2015 - 10:06

Dokładnie mhu, teraz trzeba ręcznie wskazać kategorię i tam szukać. Porażka :(

Wysłane z mojego SM-N9005
  • 0

#32 w2k2

w2k2
  • Użytkownik
  • 1510 postów

Napisano 08 październik 2015 - 10:31

Mnie wkurza, że jak wyszukam i mam listę aukcji to muszę w każdą wleźć i kliknąć "Obserwuj".

Kiedyś było to dostępne z tego okienka szybkiego podglądu. No i tam wyświetlała się też nazwa sprzedającego.a teraz już nie...

• 0

#33 bahuone

bahuone

Krzysiek

• Użytkownik
  • 2261 postów

Napisano 08 październik 2015 - 10:38

A to wszystko w trosce o dobro i wygodę szanownych użytkowników - komedia się powoli z tego Alle robi.

• 0

#34 Paweł Bury.

Paweł Bury.
  • 9845 postów

Napisano 08 październik 2015 - 18:56

Mnie wkurza, że jak wyszukam i mam listę aukcji to muszę w każdą wleźć i kliknąć "Obserwuj".

Kiedyś było to dostępne z tego okienka szybkiego podglądu. No i tam wyświetlała się też nazwa sprzedającego.a teraz już nie...

Nie wyświetla się nazwa sprzedającego nie pokazują się okienka ze zdjęciami - musisz wejść w aukcję i dopiero oglądać resztę zdjęć - kiszka i tyle 

• 0

#35 gregch

gregch

leń i kombinator

• Użytkownik
  • 3186 postów

Napisano 08 październik 2015 - 19:01

Zgadzam się. Ostatnie posunięcia allegro są skandalicznie nietrafione. Może już czas zacząć kupować i sprzedawać na "zatoce"?...

• 0

#36 Paweł Bury.

Paweł Bury.
  • 9845 postów

Napisano 09 październik 2015 - 20:15

Piękny zegar działający od 605 lat - oglądnijcie iluminacje wyświetlane na ścianie z zegarem podczas obchodów 600 rocznicy - warto oglądać z podkręconymi głośnikami 

http://zegarkiclub.p...e/#entry1562239

• 0

#37 Buczo

Buczo
  • Użytkownik
  • 2243 postów

Napisano 10 październik 2015 - 08:51

Choć moja aktywność zakupowa spadła praktycznie do zera to w pełni podzielam zdanie kolegów na temat allegro. Nas kolekcjonerów, hobbystów, poszukiwaczy, (często też dziwaków :P ) zwyczajnie olano. Powiem wam szczerze, że od czasu tych zmian nawet nie mam specjalnej ochoty na użytkowanie allegro. Jako człek emocjonalny z łezką oku wspominam jednak czasy gdy miało się w obserwowanych kilka stron zegarków :) I to jak łatwo i intuicyjnie można było szybko coś wyszukać.

Podobnie z OLX. Co to się podziało, że dawniej było tych zegarków jakby mniej i częściej można było spotkać vintage. Obecnie ogłoszenia zalane są masą chłamu....

Wniosek świat parszywieje, a ja chyba jutro pierwszy raz od kilku miesięcy skoczę na giełdę staroci. Zobaczymy czy i tam się klimat popsuł :)

• 0

#38 kchrapek

kchrapek

Krzysztof

• Moderator
  • 9237 postów

Napisano 10 październik 2015 - 09:00

Na olx w dodatku często ceny z kosmosu. Chyba już z pół roku jak nic nie kupiłem, bo i ciekawych zegarków mało i ceny nie te. Mam nadzieję że aż do wczoraj, bo chyba wyłowiłem perełkę kupując po trosze w ciemno, bo nawet dodatkowe zdjęcia były fatalne. Ale zegarek wart ryzyka, zobaczymy co przyjdzie ;)

Co do allegro to już brak słów, nie reagują na powszechną krytykę w sieci, bo nie wierzę że jej nie czytają. Trochę mi to przypomina opcję "jedynej prawdy", nieważne że użytkownicy psioczą, oni i tak mają rację <_<

• 0

#39 Paweł Bury.

Paweł Bury.
  • 9845 postów

Napisano 10 październik 2015 - 09:55

ja chyba jutro pierwszy raz od kilku miesięcy skoczę na giełdę staroci. Zobaczymy czy i tam się klimat popsuł  :)

Niestety popsuł sie też - sprzedawcy nawet najbardziej ciemni mają w łapach smartfony z dostępem do sieci - sprzedając sugerują się cenami Kup-Teraz z aukcji i niestety coraz trudniej kupić coś w normalnej cenie 

• 0

#40 Pavlitto84

Pavlitto84
  • Miłośnicy zegarów
  • 973 postów

Napisano 10 październik 2015 - 13:32

Panowie- opiszę mój przypadek, aby pokazać że negatyw odwetowy to jeszcze nie koniec świata :)

Sprzedałem kiedyś jakąś głupią książkę, bodajże o kulturystyce, za marne 10zł. Gość najpierw kliknął "Kup teraz", a potem zaczął żądać dodatkowych zdjęć. Po 2 tygodniach upominania dałem nega. Oczywiście dostałem odwetowca. Olałem sprawę, uznając że Allegro i tak nie pomoże. Po roku coś tam pisałem na stronie Allegro na fejsie, opisując jak kijowo działa Allegro pod tym względem. Jakiś admin, widząc że im brużdżę, postanowił zadziałać i poprosił mnie o nr aukcji, że zbada sprawę. Finał sprawy: negatyw odwetowy został usunięty, a tamten pretensjonalny burak dalej sobie siedzi z negiem ode mnie :) Uzasadnienie było takie: Allegro może usunąć odwetowca, jeśli z treści obydwu negów jednoznacznie wynika kto jest winny. Ja napisałem nega w postaci rzeczowych argumentów, a tamten gość napisał bardzo emocjonalnie (chociażby forma per "ty"), sam przyznając się, że upomniał się o dodatkowe fotki JUŻ PO dokonaniu zakupu. Moja rada: pisać negi kulturalnie, rzeczowo, wyczerpująco i bez emocji; tak aby maksymalnie napiętnować drugą stronę, tym samym sprowokować gościa aby- działając w gniewie- napisał coś szybko, głupio i emocjonalnie. Wtedy jest podstawa do usunięcia negatywa. Mam nadzieję że mój post okazał się pomocny, życzę miłego weekendu :)

Użytkownik Pavlitto84 edytował ten post 10 październik 2015 - 13:32

• 2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych