Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Paweł Bury.

Zegarkowe okazje vintage

Rekomendowane odpowiedzi

Marne te okazje :blink:

Ja nie widziałem jeszcze atlantica w oryginalnym zachowaniu za 250zl a Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorodowane, porysowane, zżółkłe z zielonymi ubytkami w powłoce. Kupisz takiego i co z nim zrobisz? Tych Worldmasterów fabryka wypuściła tyle, że hej. Czy to okazja nawet za 250 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taki stan 250 zeta? Nie widzę tu okazji. Zmęczona koperta, zmęczona tarcza. Za zegarek w tym stanie, z podobnym werkiem i chromowaną kopertą, ale bez napisu "Atlantic" (za który się u nas ciężko przepłaca) trudno byłoby dostać nawet sto złotych....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie to, czemu tak szybko zeszły, zanim nawet tutaj wrzuciłem. Może się myliłem, jak tak to wybaczcie. Dla mnie to była okazja i bym nawet wziął, ale nie zbieram Atlanticów - jedynie widzę w jakich cenach się pojawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To popularne zegarki w naszym kraju, cena " niska jak na szwajcara" to zniknęły raz dwa :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja otworzyłem jako 2 wyświetlenie, przy trzecim już nie było tego z czarnym paskiem. No chyba, że ktoś się umówił ze sprzedającym, a ten wystawił po prostu aukcję i sprzedał bezpośrednio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka jest w Polsce lubiana i tyle, tak jak napisał Yoda. Za komuny Atlantiki były symbolem szwajcarskiego luksusu (bo były dostępne u nas) i się utrwaliło. Mam Atlantica po Dziadku i go hołubię jako rodzinną pamiątkę, ale w życiu nie zapłaciłbym kilkuset złotych za bardzo popularny zegarek na popularnym werku zapakowanym w chromowaną kopertę ;). A za dobre kilka stów chodzą choćby czarne worldmastery na FHF 69x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja zdaję sobie sprawę, że Atlantic to taka omega PRLu. Mnie jedynie interesowałby z giloszem i najlepiej w stali - ale to raczej musiałby być składak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie to, czemu tak szybko zeszły, zanim nawet tutaj wrzuciłem. Może się myliłem, jak tak to wybaczcie. Dla mnie to była okazja i bym nawet wziął, ale nie zbieram Atlanticów - jedynie widzę w jakich cenach się pojawiają.

Bo pewnie handlarz kupił, wymieni kopertę na stalowa z Chin, tarczę z Egiptu i zaś za tysiąca od sztuki pójdą Atlantyki, jak nic jako nówki sztuki nie śmigane z fabryki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Paweł, Tata się ucieszył z prezentu :)

post-69556-0-04932000-1500657376_thumb.jpg


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ten mechanizm mi brzydko pachnie


Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To benzyna ekstrakcyjna - jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie trochę Unitas 6497 wygląda zbyt współcześnie względem stylistyki zegarka.,Mnie się wydaje ,że to jest nawet ETA 6497 czyli całkiem nowy werk.,                   "Z tyłu liceum, z przodu muzeum"  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wspolczesna kieszonka

Mam ten sam ale candino i w srodku jest unitas

post-29996-0-14084700-1503730372_thumb.jpg


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli współczesny to przepraszam. Na pierwszy rzut oka wyglądał na polowę xix wieku. I wewnątrz jest unitas.

 

 

To benzyna ekstrakcyjna - jest ok

 

Dobre :)


Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Co to za wynalazek?

https://allegro.pl/memoria-automatic-nos-nieuzywany-okazja-3-i7480834768.html?reco_id=e36a041d-963c-11e8-a41c-b8ca3a69b3c8&ars_rule_id=201

 

 

Za https://forums.watchuseek.com/f11/memoria-swiss-made-2115874.html : "Mikrolisk gives "Memoria" as being a brand of Nitella SA, located in Tramelan, which seems to be the successor company of Charles Nicolet. Nice watch."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jeszcze żyje? :(

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ostatnio wszystkie zakupy to średnie okazje :P


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.