Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Polas

Sklep Chronograpch.com - opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy kupowal ktoś coś w tym sklepie?

Jestem zainteresowany zegarkiem Seiko skx07j2 z oferty tego sklepu ale chyba nie jest to dość popularny sklep, bo cicho o nim na forum.

Bylbymwdzięczny za kazda opinie. Poniżej link do zegarka z ofery Chronograh.com:

http://www.chronograph.com/store/mli_viewItem.asp?idproduct=2479

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Zrezygnuj z 007j i kup wersję 007k. Nie odczujesz żadnej różnicy a zapłacisz taniej i będziesz miał większy wybór sklepów. W time trend też sprzedaja wersję 007k więc nie masz obaw że jest gorzej wykonany niż wersja j.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba bedę musiał zrobić jak mi radzisz. Ale w Time trend nie widziałem skx 007.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

W łodzi w manufakturze jest a przynajmniej był miesiąc temu. Może zapytaj czy nie mogą Ci sprowadzić do Gdańska i na spokojnie go obejrzysz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rade. Skoro mówisz, że wersja k niczym sie nie rózni od j to może faktycznie nie ma co szukać tego zegarka po świecie i kupic w Polsce wersje j. Poprostu czytałem, że w wersji k zdarzaja sie czasem jakies niedorobki lub paprochy. Myślełem, ze japońska wersja jest wolna od takich niedociagnięc, a jestem wrazliwy na takie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Tylko nie kupuj w Polsce, lepiej kupić go w jednym z zagranicznych sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale w skx 007 topodobnoostatnio plaga takich niedoróbek. A w japońskiej wersji jakosc jest raczej lepsza. Tak sądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.