Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dijx

Ależ mam pecha do pasków... a może nie?

Rekomendowane odpowiedzi

Aloha,

 

Zakupiłem ostatnio SNZG (na nylonowym pasku z myślą, że zostanie założony skórzany, a nylonowy zostanie na np.wakacje) i zamówiłem takiego rally diloya:

 

20151006_131553.jpg

 

 

20151006_131547.jpg

20151006_131604.jpg

 

 

 

bo bardzo podobają mi się paski z czerwonymi wstawkami. Pomimo tego że sam zegarek czerwieni ma niewiele (mógłby mieć cały sekundnik czerwony), bardzo spodobało mi się to zestawienie. Pasek nawiasem mówiąc musiałem reklamować, bo przyszedł w złym rozmiarze. 

 

Niemniej jednak, spodobało mi się i postanowiłem zakupić jeszcze takiego chermonda:

 

pasek_do_zegarka_4fbb95265eae7.jpg

 

Dzisiaj przyszedł ale... przeszyty białą nitką zamiast czerwonej. 

Ale pytanie: zważywszy na białe indeksy i ogólnie niewielką ilość czerwieni samego zegarka - nie pasuje to przypadkiem lepiej, niż miałby być z czerwoną nicią? 

 

20151013_103608.jpg

 

20151013_103648.jpg

 

 

Zostawić, wymienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma się Tobie podobać! Miała być czerwona nitka a jest biała - podstawa do reklamacji jest, bo towar niezgodny z umową.

Dla mnie biała nić pasuje tu bardziej od czerwonej, ale to moja opinia, a jak pisałem ma się Tobie podobać i Tobie sprawiać radochę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi, że myślałem, że czerwona sprawi mi radochę, ale tu wygląda, że jednak biała pasuje, bo razem z czerwoną wszywką czerwieni na pasku byłoby dużo, a na zegarku jest mało. 

Zwłaszcza, że mam już diloya z czerwoną i kupię chyba jeszcze jednego, bo bardzo mi pasuje, paski wieczne nie są, a model pewnie zaraz się skończy i za rok już takiego nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie może jakiś ciut inny. Dwa takie same paski?

Chociaż z drugiej strony: zamów taki sam - pewnie przyślą coś innego :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 zamów taki sam - pewnie przyślą coś innego :).

 

xD

 

Chodzi mi o to, że ten rally diloy mi się podoba, a paski podlegają modą - z pewnością za rok go już nie kupię. A gdybym go nie wykorzystał, to sprzedam za jakiś czas i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam Twój zegarek, ale w Twoim pasku niespecjalnie podobało mi się grube szycie. Jakkolwiek stwierdziłem, że faktycznie białe szycie pasuje i pasek sobie zostawiłem - właśnie mam go na ręce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.