Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bukszpan

Coś casualowego w automacie do 1,5k

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
poszukuję czegoś casualowego, w rozmiarze do 40mm. Byłoby świetnie gdyby wisiał na bransolecie typu jubilee. Coś jak Rolex DJ tylko w dwudziestokrotnie mniejszym budżecie  :rolleyes: Mechanizm? Najlepiej automat, ale kwarca też jakoś przełknę. Dopuszczam używki. Przychodzi Wam coś do głowy?

Z góry dzięki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Seiko SARB 033/035 itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SARB033 leży sobie na tutejszym bazarku i tak się składa, że to ja go tam ulokowałem. Gdybyś był zainteresowany ofertą to zapraszam do kontaktu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę jeszcze orienta stara któregoś i może jeszcze seiko sarx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, panowie. SARB bardzo mocno chodzi mi po głowie, ale gdyby miało już na nim stanąć to pewnie kupiłbym 035. OSy (zwłaszcza z niebieską tarczą) bajeczne, ale strasznie nie podoba mi się w nich...logo.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-81882-0-68540400-1444904006_thumb.jpg

 

A może coś takiego? I niebieską tarczę posiada :).

Rozmiar minimalnie większy od założonego, ale zegar świetnie leży na nadgarstku. Niestety pasek, ale przyzwoity i z automatyczną klamrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-81882-0-42020600-1444904336_thumb.jpg

 

Druga propozycja. Automat in-house, bransoleta, niestety tylko wskazówki niebieskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, panowie. SARB bardzo mocno chodzi mi po głowie, ale gdyby miało już na nim stanąć to pewnie kupiłbym 035.

 

SARB to fajny zegarek. polecam też trochę większego SARX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orienty rewelka, ale nie mogę się przekonać do tego zwierzyńca w logo. Strasznie kojarzy mi się ze znaczkiem piwa z Lidla i jakoś nie mogę tego przetrawić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę, że w Orient Starach logo jest inne niż w zwykłych Orientach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Lwiątek nie ma, ale logo w OSach przypomina mi z kolei znaczek Hyundaia :P wiem, że marudzę, ale to silniejsze ode mnie. W bliźniaczym temacie ktoś podrzucił propozycję Citka NB-3000-56A. Na zdjęciach producenta wygląda kozacko, ale nie dokopałem się do żadnego "real photo" :( póki co wygrywa SARB035. Gdyby coś jeszcze przyszło Wam do głowy byłoby ekstra. 
Dzięki i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.