Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość vitriol

SEIKO - zagraniczne sklepy, modyfikacje co, gdzie i jak?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Poszukuję paru elementów do modyfikacji mojego Seiko Prospex PADI SRPA21:

SRPA21K1.jpg

 

- czarna wkładka bezela GMT (najlepiej ceramicznej) - poglądowe zdjęcie:

4f2fa270eed4113b68d113991f74ba22_1024x10

 

Bądź takiego typu (również czarna i ceramiczna) - dagazwatch.com

 

IMGP5372.jpg

 

- wskazówek snowflake - znalałem je na dlwwatches.com

b583d6f273608cbc39f97ded4baef3ba_481be25

 

- czerwonej wskazówki sekundowej "Triton" (dlwwatches.com)

image_6df5abf6-14a1-4c80-815e-a282371adf

 

- AR Coated Double Dome Sapphire Crystal (dlwwatches.com)

 

 

2856a17d5e1cb92c3ce60a0804791047_1024x10

 

Czy mogę znaleźć i zamówić te elementy pod jednym adresem?

 

Najbardziej zależy mi na znalezieniu wkładki. Resztę mogę zamówić z paru stron.

 

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chociaż kiedyś ich nie lubiłem to od jakiegoś czasu zacząłem się interesować mechanikami, tzn mam jednego i chcę coś pomodować.
SRP315 -chciałbym zmienić tylny dekiel na taki ze szkiełkiem oraz koronkę na normalną srebrną.

Czy w PL dostanę bez problemu takie części i za ile? Używki też wchodzą w grę.
Ktoś coś?

Pomożecie? :P
 

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na creationwatches.com jest możliwość przesyłki DHL albo regitered airmeil podejrzewam że DHL będzie na 95% cło i VAT ale chciał bym się upewnić czy może ktoś kupował tam coś z przesylka DHL ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta zwykła przesyłka nigdy z tego sklepu nie zamawialem mam nadzieję że nie będzie żadnych niespodzianek jak narazie z innych sklepów wszystko było ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko PayPal. Obydwa sklepy są pewne.

 

 

Jednak da się zapłacić przelewem24 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol
Napisano (edytowane)

Yobokies naprawił nowego Samuraja,

 

P1020046.jpg

 

Rob również :D

2Clc81C.jpg

dWVqHmm.jpg

Edytowane przez vitriol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ten Samuraj jakoś wygląda :D ale tak to jest, jak idzie się po namniejszej linii ooporu i wykorzystuje się zalegające komponenty z innych serii...


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okienka daty nie naprawił - dziurkaczem je robili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzieś w Polsce kupię SKX009?

Novotime - 1050pln, ale jak Ci się nie spieszy, to pociągniesz od majfrendów za niecałe 7 stów. Jakieś 2 tygodznie czekania. Jeżeli nie miałeś na ręce, to może przymierz wcześniej, bo mało proporcjonalny jest. Mała średnica bezela i 13mm wysokości - wygląda jak rurka wbita w nadgarstek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i pozdrawiam.

 

Upatrzyłem sobie Seiko Presage SARX049 na tej stronie

http://www.japan-onlinestore.com/seiko/PRESAGE/SARX049?sort=p.price&order=ASC

 

Czy ktoś ma doświadczenia z zakupami u nich. Jak wygląda płatność przez PayPal jeżeli na stronie jest wybór waluty. Płatność jest w wybranej walucie czy to jest tylko dla orientacji a płatności idą przez dolary lub jeny? Istotne z powodu prowizji PayPal.

 

Druga sprawa to ocena tego zegarka i nowego mechanizmu 6R15D, czym się różni od 6R15C?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś ile około idzie tarcza od dagaza, zamówiłem 10 wrzesnia tarcze fff do snzh i dalej nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podpowie mi ktoś gdzie mógłbym naprawić swojego seiko. Zegarek przestał działać a jedyny sensowny zegarmistrz w mieście jak go zobaczył to oświadczył, że takich skomplikowanych zegarków nie naprawia :)

 

Model: SSC083P1 zamówiony w jednym z azjatyckich sklepów internetowych na początku 2014 roku.

post-66600-0-87775600-1508361105_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w serwisie Zibi jeśli masz gdzieś w okolicy - niedawno oddałem im kwarcowego chronografa Seiko do reanimacji. Zegarek i tak najprawdopodobniej trafi do ich serwisu centralnego jeżeli to nie jest jakaś błahostka, którą dostrzeże serwisant w punkcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zakupić mój pierwszy automat i upatrzyłem sobie taki zegarek SRP 639K1. Wszędzie brak na stanie, dostępne są tylko na eBayu jednak cena jest tam wysoka. ;(

Edytowane przez olo72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy ktoś zamawiał coś od dr.seikostein na ezatoce?Sprzedawca jest z Łodzi. Na maile niestey nie odpowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez klepo
      Chciałbym zapytać czy to jest warte tych pieniędzy ..
      https://www.amazon.de/dp/B0084C2HJI?da_df=1&tag=dradisplay0b-21&ascsubtag=98a342c2094d034e304d07f19269eee0_CT&ref=dra_a_rv_mr_ho_xx_P600_100
    • Przez klepo
      Witam wszystkich
      Poszukuję bransolety Super Engineer II do Seiko SRP 637 Baby Tuna. Kupiłbym na stronie Strapcode ale jak podliczyć wszystkie koszty to niestety może być nawet 800zł. Szukam więc albo używanej w ładny stanie albo jakiegoś nowego zamiennika (nie wiem jak tam jest z jakością). Za każdą pomoc składam z góry podziękowanie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.