Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość vitriol

SEIKO - zagraniczne sklepy, modyfikacje co, gdzie i jak?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje mamiar na jakis second hand Seiko.czy cos takiego istnieje w kraju?

Ostatmio ogladalem filmik z Singapuru..oczy wyszly z orbit.i zastanawiam sie czy cos podobnego istnieje w Polsce?

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ładnie świeci. ;)

czy ktoś z Was zamawiał seiko SARB035 stąd?

 

https://www.ebay.pl/itm/SEIKO-SARB035-Mechanical-Automatic-Stainless-Steel-Wrist-Watch-White-Face-Japan/142098439400?hash=item2115ba1ce8:g:mk8AAOSwawpXwDh4

 

cena bardzo przyjemna tylko zastanawiam się nad oryginalnością sprzedawanego produktu :)

 

Sprzedawca referencje ma dobre , a płacąc przez paypal masz możliwość otwarcia sporu gdyby było coś nie tak więc raczej pewny zakup.

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś bransoletę z strapcode.com ? jak wrażenia? interesuje mnie czas oczekiwania i jakim przewoźnikiem dostarczana jest paczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z Was zamawiał seiko SARB035 stąd?

 

https://www.ebay.pl/itm/SEIKO-SARB035-Mechanical-Automatic-Stainless-Steel-Wrist-Watch-White-Face-Japan/142098439400?hash=item2115ba1ce8:g:mk8AAOSwawpXwDh4

 

cena bardzo przyjemna tylko zastanawiam się nad oryginalnością sprzedawanego produktu :)

Kupiłem u nich Seiko Alpinista i Sarb033. Wg mnie zero ryzyka, choć Alpinist mógłby mniej uciekać do przodu. Żaden z nich na falsyfikat nie wygląda, ale do środka nie zaglądałem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Czy ktoś się orientuje, czy i gdzie jest możliwość zakupu oryginalnego czarnego bezela do Turtle Black SRPC49?

Wpadł mi na mysl pomysł by założyć taki bezel do klasycznego żółwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A jak z cłem, podatkiem itp. Udało się uniknąć?

Pozdrawiam

Płaciłem za każdym razem, ale i tak warto było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, tak myślałem.

W swoich kalkulacjach opłacalności musisz niestety wliczyć w koszty dodatkowo około 25% ceny przedmiotu włącznie z wysyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gwarancji przy zakupie w zagranicznych sklepach pisałm dziś do serwisu Seiko jak to jest i oto odpowiedz z Zibi...

 

"W przypadku zegarków z międzynarodową kartą gwarancyjną okres gwarancji jest roczny i zegarek można reklamować w serwisie Centralnym w Sochaczewie."

 

Wystarczy dowod zakupu z Azji i wypełniona karta gwarancyjna.

 

Co do gwarancji przy zakupie w zagranicznych sklepach pisałm dziś do serwisu Seiko jak to jest i oto odpowiedz z Zibi...

 

"W przypadku zegarków z międzynarodową kartą gwarancyjną okres gwarancji jest roczny i zegarek można reklamować w serwisie Centralnym w Sochaczewie."

 

Wystarczy dowod zakupu z Azji i wypełniona karta gwarancyjna.

 

 

 

Witam,

Czyli mam rozumieć, że kupując np.: Seiko SARB w sklepie zlokalizowanym w Japonii, to z wypełnioną kartą gwarancyjną, mam możliwość naprawy w Sochaczewie. A jeśli taka karta gwarancyjna nie jest wypełniona? Jak to jest, gdy kupujemy na odległość? Czy standardowo taka karta jest wypełniana? Coś Panu na ten temat wiadomo?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam,

Czyli mam rozumieć, że kupując np.: Seiko SARB w sklepie zlokalizowanym w Japonii, to z wypełnioną kartą gwarancyjną, mam możliwość naprawy w Sochaczewie. A jeśli taka karta gwarancyjna nie jest wypełniona? Jak to jest, gdy kupujemy na odległość? Czy standardowo taka karta jest wypełniana? Coś Panu na ten temat wiadomo?

Pozdrawiam

Właśnie ,ja też mam taką karte nie wypełnioną.Ale skoro trzeba tam wpisać nr seryjny to można samemu?Mam date zakupu i pieczatke sprzedawcy to chyba wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o wskazanie źródła, gdzie kupię zestaw wskazówek do zmodowania seiko SNZH5xxx w stylu Fifty Five Fathoms ? Podobno były na One Second Closer, ale tam ich nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Monsterwatches. Powłoka cerakote niekoniecznie potrzebna, ale kombinacją tarczy i wskazówek pozamiatał.

 

LJ7zK9U.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indeksy i wskazówki jak w Marinemasterze. Super to wygląda

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba

Coca najbardziej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Jako że jestem nowym użytkownikiem forum skorzystam po raz pierwszy z Waszej porady/pomocy.

A mianowicie, jakiś czas temu kupiłem zegarek Marki SEIKO SARB017 ze względu na to iż jest to ładny zegareczek postanowiłem dokupić do niego oryginalną bransoletę D3A7AB zegarek się prezentuje rewelacyjnie. (identyczną bransoletą jest model MOTZ11JO) Problem polega na tym iż troszeczkę jest przyciasna. Pisałem do serwisu zibi oficjalnego dystrybutora na Polskę jednak odpowiedź była negatywna. Rzecz w tym iż nie można za cholerę dostać jednego ogniwa do tej bransolety. Już trzymam się desperacko jednego posunięcia aby zakupić całą i sprowadzić z Japonii. Ale zanim się posunę dalej zapytam Was. Czy możecie mi coś doradzić w tej sprawie. Może ktoś z Was ma też taką i była za luźna i odjął ogniwo i teraz poniewiera się po szufladzie. Wiem iż posiadacie wiedzę której ja nie mam a może posiadacie część zamienną lub znacie sklep gdzie mogę zakupić. Z góry dziękuje za wszelka pomoc.

Pozdrawiam

Tomek_S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz w dziale kupie,wieksze prawdopodobienstwo ze ktos przeczyta ;)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez klepo
      Chciałbym zapytać czy to jest warte tych pieniędzy ..
      https://www.amazon.de/dp/B0084C2HJI?da_df=1&tag=dradisplay0b-21&ascsubtag=98a342c2094d034e304d07f19269eee0_CT&ref=dra_a_rv_mr_ho_xx_P600_100
    • Przez klepo
      Witam wszystkich
      Poszukuję bransolety Super Engineer II do Seiko SRP 637 Baby Tuna. Kupiłbym na stronie Strapcode ale jak podliczyć wszystkie koszty to niestety może być nawet 800zł. Szukam więc albo używanej w ładny stanie albo jakiegoś nowego zamiennika (nie wiem jak tam jest z jakością). Za każdą pomoc składam z góry podziękowanie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.