Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Klod100

(mini)Spotkanie (mini)podstolika Trójmiejskiego

Rekomendowane odpowiedzi

No to jeszcze z innej perspektywy :)

 

189789dd36b7f44c295611e1460306ff.jpg

 

Dziękuje za spotkanie fajnie było Was poznać i do następnego mam nadzieje :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, również dziękuję za fajne spotkanie.

Miło było Was poznać! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że udało się spotkać. Moje pierwsze spotkanie zegarkowe, podziwiam Waszą wiedzę i referencje sypane jak z rękawa. Jedno jest pewne, pasja pozostaje, ale po spotkaniu mam taką dla siebie konkluzję, że nie chodzi o ilość, tylko jakość. Mnie urzekł szczególnie tytanowy Tudor. Pozdrawiam i do następnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, dla mnie to też było pierwsze spotkanie zegarkowe. I tu wcale nie chodzi o jakość, tylko o naszą wspólną pasję, która połączyła siedmiu nieznanych sobie facetów przy jednym stole i dyskusję, która mogła się toczyć jeszcze godzinami.

 

Ode mnie fora z jeszcze innej perspektywy do kolekcji d654ef4ec7c601d12c6e6fd6666120dd.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że udało się w trójmieście coś zorganizować - gratulacje dla pomysłodawcy/ów  :)

 

Mam nadzieje,że następnym razem uda mi się dotrzeć i też spotkać z Wami na żywo  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też żałuję, że nie mogłem być. W ostatniej chwili trafił mi się wyjazd służbowy. Fajna ta gromada na fotkach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przy okazji pytanie do bardziej doświadczonych kolegów. Czy na forum jest miejsce gdzie można wystawić zegarek na sprzedaż, bo nie mogę znaleźć i jeśli tak, to czy można tam wystawić taką śmieszną Myszkę Miki, czy tylko o wiele bardziej poważne zegarki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Bazar, ale musisz mieć chyba co najmniej 50 postów i to w merytorycznych działach, czytaj nie w po godzinach.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

P. S. Sprzedasz tam wszystko.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasu zleciało już od ostatniego podstolika sporo, zatem czas zacząć planować kolejny. W porozumieniu z @krisp1 ustaliliśmy, że pysznie by było się spotkać w wakacje, zatem padła propozycja terminu 10 lipca. Trochę się już poznaliśmy (co nie znaczy, że nie możemy lepiej), zatem trzeba kontynuować nową/starą tradycję i ożywić 3 miejskie towarzystwo.

 

Słucham Panie (jeśli takowe są) i Panowie propozycji miejsca, chyba, że Nonsens w Gdyni pasuje.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupa czasu do następnego, ale popieram :)

Może z lepszym oświetleniem, i trochę mniejszym kotłem, dużo ludzi do okola i za głośno  :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproponujcie jakiś pub na terenie 3miasta, ale tak, żeby było jednocześnie kameralnie i jasno. Fajnie by było po wszystkim móc na dworze pod jakimś parasolem usiąść po części wstępnej Tyle ode mnie w kwestii niewygórowanych wymagań.

 

P. S. Jak da się załatwić jakiś masaż z happyendem to już będę w 100% ukontentowany hje hje hje

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupa czasu do następnego, ale popieram :)

Może z lepszym oświetleniem, i trochę mniejszym kotłem, dużo ludzi do okola i za głośno  :(

 

Lepsze oswietlenie pewnie da rade zorganizowac natomiast watpie czy w srodku sezonu bedzie gdzies mniejszy kociol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi mi do głowy Browar Port Gdynia i taras na górze, ale może też być po sąsiedzku Contrast, Minga, Rucola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin wprawdzie odległy, ale jestem za. :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 lipca coraz bliżej, zatem proponuję coś już kombinować w sprawie podstolika 3miasto. Jak zawsze do dyspozycji będzie Nonsens, ale może wolicie coś w Sopocie lub Gdańsku? Może wtedy zjawi się więcej chorych na zegarkozę? Może ktoś ma znajomego z pubem, który zapewni wprost proporcjonalną intymność w stosunku do ilości światła w lokalu?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez pmborek

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dostosuję do każdej lokalizacji w obrębie 3 miasta

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie frekwencja marna, ale proponuję Browar na bulwarze w Gdyni. Po weekendzie zadzwonię lub podjadę i zarezerwuję stolik. Kto chętny, palec do budki.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będę  nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0230
 
Edytowane przez PiotrX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.