Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pharmacon

SARB033 poszukiwany

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest może ktoś z Poznania, kto ma sarba 033 lub 035 i chciałby mi się nim pochwalić? Zastanawiam się nad jego zakupem, mam kilka wątpliwości i chciałbym zobaczyć ten zegarek na żywca. Proszę o kontakt na PW w tej sprawie :) stawiam dobre piwo za pomoc w decyzji ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez RysiekOchodzki
      Na sprzedaż kultowy już Seiko SARB033. Od ponad roku leży nieużywany w pudełku, niech cieszy kogoś innego. Jestem drugim właścicielem, według poprzedniego zegarek jest z 2016 roku, na karcie gwarancyjnej nie ma wpisanej daty zakupu. 
      Stan zegarka oceniam na bezpieczne 8/10 - posiada niewielkie zarysowania na bransolecie i zapięciu powstałe przy normalnym użytkowaniu.
      Bransoleta skrócona na nadgarstek 17,5-18 cm - dwa dodatkowe ogniwa w zestawie. Sprzedaję zestaw, który jest widoczny na zdjęciu.
      Cena powiedzmy 2200 PLN. Za oferty typu "chłopie, przecież ten sikor jest wart max. 1k" z góry dziękuję .
      Preferowany odbiór osobisty w Warszawie lub okolicach. Opcjonalnie wysyłka do paczkomatu po przedpłacie na konto.
       
       





    • Przez kruka
      Poszukuję sprawadzonego serwisu - perypetie z trudno się nakręcającym SARBEM opisałem jakiś czas temu w wątku:
      Problem (w przeciwieństwie do wcześniejszego "zacieku") nie ustąpił - nawet po całodniowym intensywnym użyciu (cały dzień na nogach, w ruchu) zegarek osiąga maks. 30 h rezerwy. Podejrzewam, że może mieć za sucho. Kupowałem na na ebay: https://www.ebay.pl/itm/253552207028, nieby jest jeszcze na gwarancji, ale nie chcę odsyłać, a serwisu Zibi się obawiam (bazując na doświadczeniach sznownych kolegów).
      Może mógłby ktoś polecić jakiś zacny serwis / zegarmistrza, najchętniej z opcją korespondencyjnego dostarczenia zegarka (jeśli tylko stacjonarnie, to optymalnie byłoby z Lubelskiego lub Mazowieckiego)?
      Dzięki i pozdrawiam
    • Przez kruka
      Dzień dobry,
      W zakupionym na początku sierpnia br. zegarku pojawiło się coś w rodzaju zacieku (chyba) na spodniej str. szkiełka. Jakby ślad po wyschnięciu czy odparowaniu (przy krawędzi szkiełka, w okolicy indeksów 7-8). Postaram się po południu załączyć jakieś zdjęcia, choć nie wiem czy da się to pokazać przez szkło - ja na pierwszy rzut byłem przekonany, że to jakiś odblask albo ślad po kropli na zewnątrz. Mocno mnie to zaniepokoiło, bo żadnym aktywnościom wodnym go nie poddawałem, co najwyżej deszcz - tu niby WR100, a w wysłużonym Atlanticu Seabase (WR30) nic takiego mi się do tej pory nie przytrafiło. Czy ktoś miał takie przypadki z SARBem? Co może być przyczyną? Czy w ramach gwarancji (zegarek zakupiony z poleconego źródła: https://m.ebay.pl/it...BwAAOSwWLBaHNTP) da się z tym coś zrobić u nas?
      Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi w tym temacie, pozdrawiam,
    • Przez katarzyna50
      Witam Wszystkich.
      Ponowie swoje zapytanie odnośnie zegarków Kronos.
      Zaintrygowały mnie te zegarki bo wyglądają dość ładnie, Na tarczach logują swiss made i w niektórych modelach pracują ety 7750. W internecie niewiele można znaleźć na temat tej marki oprócz tego, że założona została w 1930 roku i jest to firma szwajcarsko-hiszpańska.
      Jeśli ktoś wie coś w tym temacie to prosiłbym o jakieś informacje.
      Pozdrawiam
       
      _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
       
      MOD
       
      Temat przeniosłem i proszę już nie zakładać kolejnych! 
    • Przez kruka
      Dzień dobry,
      Szukając Seiko SARB033 w korzystniejszej cenie niż obecnie na allegro (2 390,00 zł?), znalazłem sporo taniej na ebayu:
      https://www.ebay.co.uk/itm/SEIKO-SARB033-Mechanical-brand-new-Stainless-Steel-Bracelet/173950568273?epid=4025916433&hash=item2880430751:g:oyUAAOSw1NNdGhUs
      Czy ktoś z Szanownych Foriumowiczów kupował coś od tego sprzedawcy? Jest jeszcze ciut tańsza oferta, ale jakoś wątpliwie wygląda dla mnie:
      https://www.ebay.co.uk/itm/Seiko-SARB033-Mechanical-Automatic-Stainless-Steel-Wrist-Watch-w-1yr-Warranty/253946143119?epid=21031188139&hash=item3b205ea18f:g:l-YAAOSwuGhbzqdY
      Będę wdzięczny za wszelkie uwagi (czy np. jakieś opłaty mogą dojść, cło itp.) - a może ktoś wie, gdzie można kupić SARBa jeszcze taniej i przy tym bezpiecznie?
      Dziękuję i pozdrawiam,
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.