Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pilot353

Na rozstaju dróg........ Czyli diver do 2k

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to by wyglądało że warto, tylko nie wiem czemu zapala mi się czerwona lampka ;) Z odbiorem osobistym bym się nie zastanawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwarcie masz czy dodatkowe systemy radarowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gustaw von Sztalinger

Na to by wyglądało że warto, tylko nie wiem czemu zapala mi się czerwona lampka ;) Z odbiorem osobistym bym się nie zastanawiał.

Najgorzej jak klient kaprysi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki że bez edycji poprzedniego posta. Dziś chcę zegarek zamówić i dokonać wyboru z dwóch dostępnych ;)

 

Od kolegi z forum Helsona Sharka, tylko ciężko znaleźć jakieś opinie o tym zegarku. Wart jest ceny? (sprzedający jest chętny do negocjacji więc myślę że coś się z ceny uszczupli :) )

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/126647-helson-shark-diver-42mm-bulova-accutron-ii-lobster/?hl=%2Bhelson+%2Bshark+%2Bdiver

 

Oraz Sumo z Allegro z lekką obawą z Outletu for you

 

http://allegro.pl/zegarek-meski-seiko-sbdc001-diver-ciekawy-gwar-i5775198707.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot jak chcesz Sumo to ten z bazarku pewniejszy. No a i Helson Wojtka świetny. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda w porównaniu Sumo kontra Helson. Chodzi mi o mechanizmy bo wygląd to rzecz gustu a oba mi podchodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba mają bardzo dobre mechanizmy. W seiko sprawdzone 6R15.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/66458-mechanizm-6r15-stosowany-w-sumo-alpinist-i-innych/page-5

 

A i 9015 to dobry mechanizm i pewnie nie będziesz narzekał :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, dziękuję wszystkim za okazałą pomoc. Prześledziłem stronę Deep Blue, podniecałem się przy Steinhartach. Tyle by się chciało lecz niewiele moźna. Końcowy wybór padł na Sumo blue. Miałem przed chwilą na róźnych kartach otwarte róźne fotki zegarków, które brałem pod uwagę. Wspólną decyzją z małźonką wygrało Sumo oraz decyzja że musi być nowy. Nowy, poniewaź będzie to prezent pod choinkę od lubej a używanego nie chciała by pod nią umieszczać. Zegarek dziś będzie zamówiony lecz niestety, ja gozobaczę dopiero 24 XII. Chyba kolację zjemy o 7 rano ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamów w seiyajapan to będziesz go miał w tydzień, chyba że UC przetrzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna decyzja.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gustaw von Sztalinger

Outlet for you to porządna firma, można się postarać o rabat a i ze zwrotami kłopotu nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, spoko, spoko, zegarek wczoraj zamówiony i za co podziwiam Niemców, dziś juź mam maila że wysłany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.