Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mayor

NBA 2015-16 Masters&Disasters

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno ruszył sezon zasadniczy NBA.Ciekawy jestem czy ktoś z forumowych koleżanek i kolegów też się pasjonuje tymi rozgrywkami,.             Z dzisiejszych jedenastu gier warto obejrzeć LA Clippers @Dallas Mavericks początek o 8 ET San Antonio Spurs @Portland Trail Blazers o10 ET. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibic Lakers od 27 lat :)

Ostatnimi czasy kiepsko "z nami" ale będzie lepiej... oby tylko pozbyć się Byrona Scott'a.

Co do dzisiejszych gier, to ciekawy jestem jak kibice Dallas przywitają DeAndre Jordana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo Lakers For Life od 30 lat,.Na drugim miejscu Knickerbockers - jak się nie ma tego co się kocha na miejscu to się kocha co się ma,.Chodzę także często na Nets ,ale tylko ze względu na ceny biletów i tanie drinki w Barclays.Byron Scott rzeczywiście szkodzi Lakers .Najbardziej dał d....y podczas tegorocznego draftu ,chyba nikt mu nie zapomni wypuszczenia Porzingisa,.Teraz niepotrzebnie kisi D'Angelo Russela na ławce.,ale taki ..jowy trener ma także dla Lakers duże plusy,gdyż pomoże utrzymać top 3 protected pick w przyszłorocznym drafcie.,Edit/Faktycznie DeAndre Jordan nie ma lekko w American Airlines Center każdy kontakt z piłką wybuczany ,a na dodatek banery na temat "ile warte jest jego słowo".,Podobnie będzie miał dzisiaj La Marcus Aldridge w Portland.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam

Rowniez jestem fanem Lakersow,

 

 

Przygode z kibicowaniem zaczalem od Orlando Magic kiedy to lejce trzymał Shaqille z Pennym Hardawey

 

O Chicago nawet nie wspominam bo nie wypada: Jordan, Pipen, Rodman, Kukocz:)

 

Za malolata nastawialem budzik na 3 w nocy bo w tvp 2 byly transmisje z meczy.

Wszystkie play offy byly nadawane, piekne czasy

 

Kto pamieta jak co sobota w tvp 2 lecialo nba action?

 

Duety takie jak Malone, Stockton z Utah Jazz

Gary Payton z Seatlle Supersonics

Charles Barkley z Slonecznego Phoenix

A pozniej z Houston

Cale NY Knicks z Patrickiem Ewingiem na czele

Pozniej mloda krew z draftow ktora namieszala mocno czyli Tim Duncan i

Kevin Garnett.

Jak sobie przypomne to buzia sie sama smieje.

 

Nie ma co wymieniac wszystkich zawodnikow ktorymi sie jaralem bo by czasu braklo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wieczór to doskonały Dirk Novitzki 31pts ,ale przebił go Kristas Porzingis i jego magiczny buzzer beater

.,Dzisiaj Jazz and Heat (7:30 p.m. ET)  Warriors-Wolves (8 p.m. ET)  Clippers-Suns (10:30 p.m. ET).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mayor, akurat Scott nie mial nic do gadania przy wyborze w drafcie bo decyzje podejmuje GM. Jax ponownie pokazal ze ma łeb do koszykowki gdy inni pukali sie w czoło i wzioł Łotysza. Szkoda ze jednak nie zaliczyli tego buzzera :(

 

Warriors nie zwalniaja tempa, dzisiaj zapewne ograja mlode wilczki i pojda po rekord. Curry jest fenomenalny, wszystko co robi wydaje sie dla niego takie proste.

 

Tez kibicuje NY , od czasu walki z 8 seedu do finalow Houston-Spreewell, niezapomniana 3+1 LJ i walczacy z kontuzjami Ewing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie to w Polsce oglądacie?

Ja kibicuję Houston Rockets.Przez przypadek.Taką koszulkę dostałem za małolata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje kibicowanie NBA zaczęło się od złych chłopców z Ditroit :)

Później po przejsciu Rodmana do Chicago podziwialem Bulls przez kilka lat.

Ogladalem wtedy mecze na żywo na TVN. Później nie było gdzie oglądać i tylko sledzilem wyniki. Teraz nie mam ulubionej drużyny ale kibicuje Czarodziejom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Knicks , Supersonics - Payton i Kemp, Portland - Drexler. Załapałem się też na końcówkę kariery Birda. To były czasy. Teraz fajnie grają Clippersi. Podoba mi się tez to co robi Kevin Durrant.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie to w Polsce oglądacie?

Ja kibicuję Houston Rockets.Przez przypadek.Taką koszulkę dostałem za małolata

 

Hehe, ja dostałem czapkę Utah Jazz.. to już będzie 20 lat...

 

Od kilku lat także NYK

 

Swoją drogą lepiej znam składy z lat 97-98 niż obecne ;)


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Porzingisem to bez zbytniej euforii... chłopak wygląda jakby każdy krok mógł by być jego ostatnim ;)

Pewnym numerem jeden był KAT. Lakers do ostatniej chwili zastanawiali się Russell czy Porzingis. Wzięli rozgrywajka i chyba dobrze. Wielu kibiców i analityków było pewnych, że z numerem drugim wybrany zostanie Okafor... a tak trafił do Philadelphi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko po kilku meczach oceniac, ale wyhdaje mi sie ze Okafor mimo ppsiadania Randla bylby lepszym wyborem, tym nardziej ze maja tez Clarksona.

 

kkwpk, Kemp to byl moj ulubiony zawodnik, szkoda ze Seattle nie ma juz druzyny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno powinni Clippers do Seattle przenieść ;)

Clarkson to bardziej 2 niż rozgrywający. Mogą z Russellem stworzyć przyzwoity duet. Na treningach przed draftem Okafor wyglądał podobno na mało zaangażowanego i to przypieczętowało jego los. Z resztą sam Logo, Jerry West stwierdził, że Russell to najbardziej utalentowany zawodnik tego draftu. Gość może okazać się średniakiem ale ma także potencjał na bycie kimś wyjątkowym. Narazie ciężko cokolwiek stwierdzić bo trener Lakers to imbecyl forsujący "Princetone ofense". Mając gościa jak Russell, powinni grać pick and roll aż do porzygu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kemp grał siłowo a Payton technicznie. Świetny duet. Z nowych Kempa przypomina mi trochę Griffin ale jest bardziej atletyczny i przez to mniej skoczny. I tak świetny gracz.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1977 dostałem koszulkę GS Warriors. Co to był za lans wtedy ! A teraz w końcu Zdobywcy Pierścieni :)  (Curry to geniusz)

 

Niesamowity jest !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj niewiele się działo tylko 3 mecze.Świetny Curry 46 pt. i gładka wygrana Warriors .,Blake Griffin wyleciał z parkietu w drugiej kwarcie(Ejection for abusive language and obscenic gesture),przez co przekreślił szanse Clippers w starciu z Suns.,.,.      Nie zawiódł za to Shaq O'Neal,który przyszedł do pracy bez spodni i nieco ożywił towarzystwo.,https://www.youtube.com/watch?v=6vJ4aYOIGHY Klip z Shaquille bez spodni został usunięty z YT,.W to miejsce wydarzenie z polskim akcentem Little Shaq i pierogi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygwizdany podczas draftu "człowiek szyna" Porzyngis zamienił wczoraj gwizdy i boosy w owacje na stojąco.https://www.youtube.com/watch?v=vyvGZJWBKfo Dzisiaj na wschodzie Bucks@Cavs 8 ET ,a na zachodzie Warriors @ Clippers 10/30ET.,Obydwa mecze transmitowane w TNT  czyli w studio najlepsza ekipa Shaq vs Barkley    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GS już 13-0, po pokonaniu Clippers'ów, mimo około 20pkt na minusie w pierwszej połowie. Czyżby 72-10 Bulls'ów zagrożone? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ominą ich kontuzje to rekord wydaje się być realnie zagrożony, myślałem że już żadna drużyna się do niego nie zbliży...

Steph wyglada jak z innej planety, zupełnie jak MJ23 w tamtym okresie.

 

Zauważyliście co wyprawia w ostatnich meczach Rajon ?  Cały czas blisko TD , a dziś 14-9-18 ! nie pomogło to jednak i przegrali z Heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myślę, że rekord Bulls jest zagrożony. Kontuzje, to raz. Dwa, że im dalej w sezon, zawodnicy dostaną "wolne" i kilka meczy po prostu bedą grać zmiennicy.

Co do Rondo... gra o nowy kontrakt ;). Jego statystyki wyglądają prawie jak Elgina Baylor'a przed laty. Co dziwne, "Queens" mają lepsze statsy z Rajonem na ławce ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekord Bull's jeszcze nie jest zagrożony,ale Warriors są blisko do pobicia rekordu Houston z 1993 roku "best start in leauge history" 15-0.,Wczorajszy mecz z Clippers niesamowity,szczególnie końcówka 4Q .W 2Q Clippers prowadzili  23 punktami.,Curry gra rzeczywiście kosmiczny basket i można go śmiało porównać do MJ23, zresztą Shaq ostatnio mówi o nim: "Michael Jordan without dunking",.Na dodatek GSW to nie tylko Steph wczoraj dobry mecz rozegrali Thompson,Barnes i Green szczególnie jego buzzer beater na koniec 3Q był przełomowym momentem.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem Warriors wpisali się do historii NBA .,"First team to start season16-0" pokonał  Lakers 111-77 .,Drugie wydarzenie wieczoru miało miejsce w Atlancie .,Dikembe Mutombo Jersey Retirement Ceremony., 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dikembe "Not in my house" Mutombo ;)

Tymczasem GS coraz bliżej 20-0 a na drugim końcu 76'ers coraz bliżej 0-20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.