Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

"Hands-On" Oris Big Crown ProPilot "Żelazny" [zdjęcia live, video, cena]

Rekomendowane odpowiedzi

Szwajcarzy po raz kolejny pokusili się o przygotowanie zegarka z polskim akcentem. Limitowany do 50 egzemplarzy specjalny model firmy Oris z serii Big Crown ProPilot zadedykowano pilotom Grupy Akrobacyjnej 'Żelazny'.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysunek samolotu na dziewiątej, nadruk na deklu i czerwony pasek to trochę słabo. Do tego ten dekiel wygląda źle. Nie wysilili się projektanci moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Spodziewałaś się skrzydeł przyspawanych do koperty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałaś się skrzydeł przyspawanych do koperty?

Wyraziłem tylko moje zdanie. Jeśli masz inne to je napisz a nie wypowiadaj się bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wyraziłem tylko moje zdanie. Jeśli masz inne to je napisz a nie wypowiadaj się bez sensu.

 

Dlaczego uważasz, że wypowiadam się bez sensu? Zanegowałeś wszystko co w tym zegarku nawiązuje do Grupy Żelazny, stąd moje, może nieco kąśliwe pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebna ironia, nic to nie wniosło do wątku. Atakujesz mnie w jakim celu? Napisałem tylko moje zdanie i tyle. Naprawdę chcesz żebym Ci odpowiedział na Twoje pytanie? Bardzo proszę: Nie, nie oczekiwałem skrzydeł przy kopercie. Zadowolony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Polecam spacer na zimnym, bardzo zdrowym powietrzu. To pomaga.

PS

Nigdzie nie zaatakowałem, tylko zapytałem. I tak, nadal chciałbym wiedzieć, czego oczekiwałeś lub oczekiwałbyś od takiego zegarka, bo pozwól, że się powtórzę według Ciebie wszystko co nawiązuje do limitacji jest złe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spaceruj sobie sam i daruj sobie już te osobiste wycieczki, dobrze?

 

Bedziesz tak reagował na każdą krytyczną opinię? Nie podoba mi się ta limitacje i tyle. Sama idea fajna, to dobrze że polscy piloci zostali uhonorowani, tego nie neguję absolutnie. Ale można było zrobić coś bardziej wyjątkowego, a nie po najmniejszej linii oporu. Poza rysunkiem samolotu, napisem na deklu i paskiem, ta limitka niczym sie nie wyróżnia. Widzialem duzo ciekawszych limitacji. Ta wypada słabo.

Taki mam zdanie, przepraszam, jesli to dla Ciebie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epos przynajmniej nazwy dni dal po polsku. I to tyle jesli chodzi o limitke na polske.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysunek samolotu na dziewiątej, nadruk na deklu i czerwony pasek to trochę słabo. Do tego ten dekiel wygląda źle. Nie wysilili się projektanci moim zdaniem.

 

Fajnie, że zainteresowali się właśnie grupą z Polski ale o samym zegarku pomyślałem dokładnie to samo. Mogli się chociaż trochę wysilić i zaprojektować coś zdecydowanie ciekawszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Spaceruj sobie sam i daruj sobie już te osobiste wycieczki, dobrze?

 

Bedziesz tak reagował na każdą krytyczną opinię? Nie podoba mi się ta limitacje i tyle. Sama idea fajna, to dobrze że polscy piloci zostali uhonorowani, tego nie neguję absolutnie. Ale można było zrobić coś bardziej wyjątkowego, a nie po najmniejszej linii oporu. Poza rysunkiem samolotu, napisem na deklu i paskiem, ta limitka niczym sie nie wyróżnia. Widzialem duzo ciekawszych limitacji. Ta wypada słabo.

Taki mam zdanie, przepraszam, jesli to dla Ciebie problem.

 

To nie są osobiste wycieczki, ale najwidoczniej masz duży problem ze zrozumieniem słowa pisanego. Tak samo, jak nie reaguję krytycznie na wszystkie opinie. Rozumiem, że zegarek może się nie podobać. I bardzo dobrze, że Ci się nie podoba. Tylko jak pytam, co twoim zdaniem powinni zrobić inaczej Ty zamiast napisać swoje zdanie brniesz w wątek, który z pytaniem nie ma nic wspólnego. Nie mniej masz rację, dalsza dyskusja jest kompletnie bez sensu, bo poza krytyką z góry na dół nie masz nic więcej do powiedzenia.

Miłego wieczoru życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że zainteresowali się właśnie grupą z Polski ale o samym zegarku pomyślałem dokładnie to samo. Mogli się chociaż trochę wysilić i zaprojektować coś zdecydowanie ciekawszego.

 

Dokładnie. W sumie nie różni się prawie od wersji seryjnej.

Wersje limitowane potrafią być najróżniejsze, począwszy od całkowicie nowego projektu zegarka, poprzez inną tarczę, wskazówki itp.

Tu zmiany są tylko kosmetyczne. Niestety.

 

Oglądając film (skądinąd fajnie zrobiony:)) zauważyłem że ten biały samolocik może zaburzać odczyt godzin, ponieważ można go wziąć za dodatkową wskazówkę. Jakby był w kolorze czerwonym, byłoby lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czerwonym samolotem?! ptrk chyba masz rację!

Ale ogólnie ta seria propilotów bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mnie też się bardzo podobają, fajne, nowoczesne piloty. :) Bardzo w moim guście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej byłem napalony na Timera. Do czasu gdy zobaczyłem propilota gmt z małą sekundą.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

....zobaczyłem propilota gmt z małą sekundą.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Zdecydowanie najładniejszy ProPilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 2-3 miesiące świnka będzie na tyle spasiona by mogła mi kupić propilota :) choć depcze mu po piętach Alpina alpiner gmt !? Jash co sądzisz ?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam Ciebie bo pewno miałeś odczynienia z jednym i drugim !

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Oba fajne, ale z uwagi na rozmiar i wagę wybrałbym Orisa. Alpina to jednak kawał klocka :) No i Oris mi się bardziej podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że inne cechy niż wielkość są na tym samym poziomie !?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jakość wykonania podobnie bardzo dobra. Alpina ma więcej smaczków, ale ja wolę surową kopertę Orisa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.