Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Władek Meller

Błonie - Dywizjon 302

Rekomendowane odpowiedzi

Czy będzie to też przełom w przyjmowaniu (na forum) Błonia?

Na pewno dopracowany model, moim zdaniem ciekawy.

d7115f2e533cc8bcf91823021f4ba6a2_L.jpg

Na podstawie materiałów prasowych opublikowałem informację na Zegarki i Pasja

 

Władysław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wachnik ładny, ale co jest pod nim wygląda jak koszmar z tureckiego bazaru, nie swiss made.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mechanizm koszmarnie wygląda poza wahnikiem.

 

Poniżej materiał od firmy Błonie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydki nie jest, ale też jakoś mnie nie zachwyca.

Odsłonięty mechanizm to chyba średni pomysł bo brzydki jak noc.

Prawie 2k, nie wiem, w przedsprzedaży bym nie wziął, może na żywo nadrobi


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem przyzwoicie, ale wielka szkoda, że jak na "pilota" przystało nie ma porządnej, cebulastej koronki.

Byłoby 10/10...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jasna tarcza fajna, wskazówki super. Koperta mocno średnia, werk koszmarny.

 

PS

 

Czy tam w środku to nie jest jednak Miyota 8215 albo jakaś inna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna tarcza fajna, wskazówki super. Koperta mocno średnia, werk koszmarny.

 

PS

 

Czy tam w środku to nie jest jednak Miyota 8215 albo jakaś inna?

Claro...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To grubo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena pewnie tez powiazana z limitem sztuk - tylko 3x po 100 sztuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek za 2k PLN z mechanizmem Claro, nieznanej na zachodzie polskiej marki w limitacji 300 sztuk zejdzie szybko czy będzie długo leżakował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to ma być chyba jakieś zmodyfikowane Claro? Zapowiadano nie tylko mechanizm "szwajcarski", ale też specjalnie wykonany na potrzeby marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być znany na zachodzie żeby sprzedał się u nas?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot bez lumy .Trochę bezsens .Zapowiada się kolejny bubel a szkoda bo z wyglądu całkiem fajny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bigos tez nie jest znany na zachodzie, a u nas... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę tutaj chętnych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zegarek który sprzeda się na forum. Forum nie jest wyznacznikiem rynku.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę tutaj chętnych :D

Na bigos? zawsze! :D

Póki co wolę stare Błonie ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zegarek który sprzeda się na forum. Forum nie jest wyznacznikiem rynku.

Zgadzam się z tym w pełni,choć producent chcialby inaczej. Zapewne kilka osób go zakupi, ale target jest zupełnie inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli producent chciałby żeby targetem byli m.in. forumowicze, ale wyszło mu inaczej i target jest zupełnie inny? Kto jest tym targetem? :)

 

Ja lubię po prostu zegarki i nie mam pojęcia o polskim rynku, jestem po prostu ciekaw czy jest zbyt na taki produkt w takiej limitacji i czy to jest w stanie szybko zejść producentowi ze stanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd pomysł (Ziggi?) że producent chciałby aby targetem byli forumowicze?

 

To też nie jest produkt spożywczy, żeby schodził jak najszybciej ze stanu.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po prostu ciekaw czy jest zbyt na taki produkt w takiej limitacji i czy to jest w stanie szybko zejść producentowi ze stanu.

Czy szybko to nie wiem, ale zbyt na pewno jest. Po to właśnie producenci próbują się podpinać pod historyczne wydarzenia, postaci, miejsca, żeby zwiększyć zainteresowanie tych, którzy o zegarkach mają nikłe pojęcie.

Nie podoba mi się koncepcja prowadzenia tej marki od początku - najpierw promowanie się na oryginalnej nazwie, mimo że nic wspólnego z nią nie ma, a teraz wycieranie sobie gęby polskimi żołnierzami. Jeszcze brakuje okolicznościowego zegarka z okazji awansu na Euro / Mundial i już będzie komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Po to właśnie producenci próbują się podpinać pod historyczne wydarzenia, postaci, miejsca, żeby zwiększyć zainteresowanie tych, którzy o zegarkach mają nikłe pojęcie.

 

Popatrz na to inaczej:
Oni nie podpinają się pod historyczne fakty/osoby, ale oni przypominają Ci, że takie fakty i osoby istniały.
O dywizjonie 303 wiedzą wszyscy (oby!), o dywizjonie 302 niewielu - może warto?
Profesor Mrugalski stwierdził kiedyś, że geografii uczył się z filatelistyki, bo w szkołach (technikum) jej po prostu nie miał.

- warto i niech tak będzie!
 

 

 

Nie podoba mi się koncepcja prowadzenia tej marki od początku - najpierw promowanie się na oryginalnej nazwie, mimo że nic wspólnego z nią nie ma, a teraz wycieranie sobie gęby polskimi żołnierzami. Jeszcze brakuje okolicznościowego zegarka z okazji awansu na Euro / Mundial i już będzie komplet.

 

Oni tę oryginalną nawę przypominają. Premierę tego zegarka zrobili w Błoniu., mimo, że z komercyjnego punktu widzenie to nie ma sensu.

Jak może wiesz, mam zastrzeżenia do ich pierwszego modelu zegarka, ale trzeba widzieć też pozytywy.

Ja widzę.

 

Jeśli Polacy mieliby zdobyć mistrzostwo w kopanej piłce, to niech będzie też i zegarek.
- więcej razy może się to nie udać, a zegarek zostanie.

 

Władysław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie - jest lepszy od poprzedniego ale dalej taki jakiś nie trafiony 

Koperta razi najbardziej,szczególnie od dołu coś jak duży talerz na wojskowych noszach - nie trafia do mnie zupełnie

 

Jaki ja bym widział zegarek?

Ano powiększony do współcześnie akceptowanych rozmiarów (40mm - 42mm) np Zodiak, Błonie Super, Lech, Dukat  w kopercie podobnej do oryginału tylko w 316L  do tego wypukłe szkło jak w orient bambino - tarcze zostawione w oryginale tylko odpowiednio powiększone do rozmiarów koperty - zakręcany a nie wciskany dekiel (tak dla szczelności ) a wewnątrz ręcznie nakręcany lub nawet automat swiss lub japan bez znaczenia aby sprawdzony bez udziwnień. 

Zegarek prosty aby nie windować ceny max 1000-1200zł i chętni ustawiali by się w kolejce a pierwsi z tego forum

Dla czego VW nie zmienia linii golfa od tylu lat ??? bo się sprzedaje - to stary sprawdzony wzór po co więc zmieniać wystarczy ulepszyć zachowując tradycję do której ludzie przywykli 

Mimo wszystko trzymam kciuki za nowe Błonie niech się wiedzie a sprzedaż rośnie - może kiedyś doczekam się reedycji Zodiaka itp......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.