Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hubsey

Kupno zegarka w Tokio

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! W niedługim czasie wybieram się na tydzień do Tokio. Przy okazji stwierdziłem, że grzechem by było nie przywieźć sobie jakiegoś fajnego japońskiego czasomierza. W związku z tym moje pytanie (a właściwie pytania!) - po pierwsze, czy ktoś był i ma namiary na godne polecenia sklepy z zegarkami w tym mieście? I druga kwestia: skoro w Japonii to najlepiej było by kupić coś oryginalnego, trudno dostępnego w Europie. Czy macie jakieś typy? Przedział cenowy określił bym na 1000-1500zł.

Dzięki i pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko spirit Giugiaro limited model SCED035 SEIKO SPIRIT mens watch chronograph

 

sced035-b.jpg

Aliens009.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesujący model... Z jednej strony paskudny ;-) Ale ma to coś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywieź sobie jakiegoś seiko brightz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie za 1000-1500. Około tego tysiąca to sarby będą.

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie tak. Brightzowi bliżej do 2-2,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hubsey i jak byłeś, kupiłeś ?

 

podbijam temat, w czerwcu będę w Tokio

 

co polecacie ? jak z cenowo ?  obecnie jestem na etapie diverów, g shocki też wchodzą w rachubę, garniturowiec też by się jakiś przydał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z G to chyba ciężko będzie coś doradzić bo jakichś specjalnych wersji na JP mają od groma. Ogólnie ciężko powiedzieć "kup ten", ja bym zbierał kasę i pewnie ostrzył zęby na jakieś seiko chrono w automacie, przywożąc zegarek na ręce vatu nie zapłacisz więc cenowo tak czy inaczej wyjdzie atrakcyjne  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie myślę zrobić - jeden seiko i drugi g - każdy na jednej ręce  :D

 

a znacie jakieś japońskie sklepy, żeby się zapoznać z ofertą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Shijuku jeste sporo sklepow, zegarki znajdziesz najpewniej w ''Bic camera, Yodobashi i Sukaraya''. Jeslisz przedstawisz paszport to czesto odlicza Ci 5% podatku. Powodzenia w polowaniu i zazdroszcze wyjazdu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjazd w 100% potwierdzony, czas odkładać do skarpety ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yodobashi mogę polecić. 

 

Bardzo duży wybór.. tańsze -świetna cena na zielonego Alpinista..

 

droższe -Marinemastery i Grand Seiko w dobrych, jak na nasze realia cenach

 

warto rzucić okiem na Citizena Attesę i The Citizen- mnie powaliła jakość tej linii..

 

w Yodobashi dostałem zwolnienie z miejscowego Vat-u ,zniżkę związaną z odnowieniem kolekcji Prospex i jeszcze kilka % za płatność Visą..

 

wyszło naprawdę rozsądnie..;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moze na siebie w Tokio w sklepie z zegarkami wpadniemy;- też w czerwcu wybieram się na 8 dni do Korei Południowej a stamtad na 15 dni do Japonii. Ale wg mnie najlepiej robic zegarkowe zakupy w Hong Kongu.


zegarek> 1.000 $ =podatek od snobizmu;-)
Noszone m.in.GP,IWC,Zenith,SeikoGQ,GP,Movado,Omega,Longines,Eterna,Vulcain,Rado,Wittnauer,Bulova,Hamilton,Cyma,Doxa,Gruen,Tissot,Helvetia,Onsa, itd.,Polacy,Niemcy,sowieci itd..>200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w Yodobashi dali jeszcze jakis rabat, o dziwo - za platnosc karta. :)


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku tylko Tokyo. Tak właśnie myślę nad Yodobashi i tymi dodatkowymi rabatami. Przekonam się na miejscu. Mają alpinista 017 w przyjemnej dla mnie cenie no i muszę gshocka odnowić- na miejscu zdecyduje który, a i syn się domaga też g nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku tylko Tokyo. Tak właśnie myślę nad Yodobashi i tymi dodatkowymi rabatami. Przekonam się na miejscu. Mają alpinista 017 w przyjemnej dla mnie cenie no i muszę gshocka odnowić- na miejscu zdecyduje który, a i syn się domaga też g nowego

Hej,

 

Byłem ale nie kupiłem :-) Wpadło trochę innych, nie-zegarkowych wydatków. W każdym razie polecam, wybór jest ogromny, ciekawych G-Shocków cała masa, ceny przyzwoite. Jak już koledzy wyżej wspomnieli - w wielu sklepach za okazaniem paszportu można kupić taniej o podatek (bodajże 8%).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjazd się trochę przyśpieszył bo przełom marca i kwietnia

 

plany zakupowe zredukowane z ambitnych do realnych ( parę dni temu doszedł Aevig Huldra ) i mało czasu na odłożenie większej kupki i :

 

- sarb 017

- gulfmaster - nie wiem jeszcze jaki, okaże się już na miejscu

- dla syna jakiś g - koniecznie czerwony lub moro ( 3 lata męczenia GA-100A-9AER zrobiły swoje )

- .... iphone 6S - dla żony, oby cena była dobra to będę miał spokój na zakupy do końca roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Shijuku jeste sporo sklepow, zegarki znajdziesz najpewniej w ''Bic camera, Yodobashi i Sukaraya''. Jeslisz przedstawisz paszport to czesto odlicza Ci 5% podatku. Powodzenia w polowaniu i zazdroszcze wyjazdu !

Ja również mogę polecić BIC CAMERA, jest sporo tych sklepów w obrębie Tokio, ponadto mają spore działy z zegarkami. Sam kupowałem tam zegarek marki Orient.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie się wybieram z kolei ja. Zaledwie na tydzień, potem inne rejony Azji, ale grzechem nie kupić coś fajnego w Tokio :)

 

Pytanie - czy są MARKI (nie modele) które dostępne są tylko w Japonii ? Coś jak WIRED (chociaż to Seiko) a czego u nas tak łatwo się nie dostanie ? 


"Ten zegarek tak jak ja posiada serce które bije..."  B.H. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.