Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dariusz chlastawa

Walka z podróbkami

Rekomendowane odpowiedzi

W opisie jest: "Nomos

:P

Nom, jak go kupisz i przyjdzie paczuszka, to na usta ci się wciśnie niecenzuralne słowo, a twoja żona powie "NO i MOS co chciałeś ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy koledzy widzieli, ale Nomos ów posiada funkcję wysokościomierza. Tak, że ten, tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ukraiński gang fałszerzy zegarków (; jego koledzy z podobnym asortymentem to Aleksandr i Vlad.

Masz linki do tych kolegów?

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, przeglądałem kiedyś i rzuciło mi się w oczy. Teraz też ktoś wrzuca z roznych miejsc Polski miski ryżu opisane jako dania kuchni szwajcarskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni

 

Ponieważ dzięki współpracy z prawnikami SG udało się w miarę szybko zlikwidować podaną swego czasu przez Was stronę z podróbkami (http://www.watchpolska.pl/#/!kontakt/c1n3j ) , której właściciele próbowali się nawet zareklamować na forum :) wpadł mi do głowy pomysł stałych działań w tym zakresie.

Wszelkie przykłady proszę o wpisywanie w poniższym wątku, obiecuję że będziemy działać w tym zakresie.

Czy kupowanie zegarków na Chrono24 nie jest obarczone wysokim ryzykiem zakupu fałszywki, skoro ceny są tam często gęsto niemal dwukrotnie niższe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Są tam również autoryzowani sprzedawcy. Oczywiście oni nie oferują aż tak korzystnych cen.

 

Wysłane z mojego H8324 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupowanie zegarków na Chrono24 nie jest obarczone wysokim ryzykiem zakupu fałszywki, skoro ceny są tam często gęsto niemal dwukrotnie niższe?

 

Szukaj ofert od sprzedawców z Chrono24, którzy działają od dłuższego czasu, mają przynajmniej parędziesiąt pozytywnych opinii, są wysoko oceniani no i co najważniejsze, oferują sprzedaż w opcji Trusted Checkout. Przed zakupem warto oczywiście zadać sprzedawcy więcej pytań; czy zegarek mają na miejscu, co z dokumentami, od kiedy będzie obowiązywać gwarancja, poprosić o dodatkowe zdjęcia itp.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj ofert od sprzedawców z Chrono24, którzy działają od dłuższego czasu, mają przynajmniej parędziesiąt pozytywnych opinii, są wysoko oceniani no i co najważniejsze, oferują sprzedaż w opcji Trusted Checkout. Przed zakupem warto oczywiście zadać sprzedawcy więcej pytań; czy zegarek mają na miejscu, co z dokumentami, od kiedy będzie obowiązywać gwarancja, poprosić o dodatkowe zdjęcia itp.

Dziękuję za porady. Po namyśle zdecydowałem jednak kupić w dobrym sklepie w Polsce z opcją zwrotu itd. Prawdopodobnie kupuję zegarek na resztę życia, więc nie będę głupio oszczędzał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Nienawidze podrobek, niszcza to zacne hobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makaroniarzu, jeszcze jeden post i bazarek :D Dawaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo ban :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Makaroniarzu, jeszcze jeden post i bazarek :D Dawaj :)

 

Dokładnie o tym samym pomyślałem  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wielkie umysły myślą podobnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Eustachy

Są tacy co mają konto od lat i też nie mają 50 postów :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Są tacy co mają konto od lat i też nie mają 50 postów :)

 

Napisz do Administracji i poproś o ten bazarek i się nie wygłupiaj tymi wpisami które nie mają sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tacy co mają konto od lat i też nie mają 50 postów :)

 

-22 :D


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Eustachy

Wasz Bazarek  jest mi tak potrzebny jak psu kokardka :) Pozdrawiam nerwowych :) szeryfów :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.