Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Wasyl

Jaki zegarek vintage masz dziś na ręku?

Recommended Posts

9 minut temu, MasterMind napisał:

Super ten Atlantic!

Dziękuję 😊

Cóż, nie tak super jak na przykład pewien znany mi z widzenia Vulcain,😉 tudzież nie tak, jak piękny garniturowy Poljot, którego sobie dobrze zapamiętałem z Twoich zdjęć. Bardzo rzadko tego Poljota tu widuję, ale doskonale pamiętam ze względu na wyjątkowo piękny design i dokonały stan. Śmieszna sprawa, ale te dwa zegarki zrobiły na mnie nawet większe wrażenie niż ten absolutnie przecież wyjątkowy Rolex.

4 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał:

Dziękuję 😊

Cóż, nie tak super jak na przykład pewien znany mi z widzenia Vulcain,😉 tudzież nie tak, jak piękny garniturowy Poljot, którego sobie dobrze zapamiętałem z Twoich zdjęć. Bardzo rzadko tego Poljota tu widuję, ale doskonale pamiętam ze względu na wyjątkowo piękny design i dokonały stan. Śmieszna sprawa, ale te dwa zegarki zrobiły na mnie nawet większe wrażenie niż ten absolutnie przecież wyjątkowy Rolex.

Dzięki, Poljota noszę co niedzielę, będę musiał wysłać gdzieś na serwis, bo mocno spieszy, a demagnetyzer nic nie pomaga. Co do Vulcaina, to wyjątkowy zegarek - w hierarchii na pierwszym miejscu u mnie w kolekcji (no z wyłączeniem wspomnianego Poljota, z wiadomych względów).

3 godziny temu, bat73 napisał:

Vulcain istotnie jest świetny ale ten Rolex jest obłędny... 🤩🤩🤩

Oba inna bajka, oba czysta bajka :D

Z tej samej bajkowej kategorii mam jeszcze złotą Omegę Seamaster z końcówki lat 50-tych. Razem tworzą "niesprzedawalny kwartet" (Vulcain, Rolex, Omega, Poljot). Do pełni szczęścia potrzebowałbym jeszcze przedstawiciela z Japonii, jakiegoś wyjątkowego Grand Seiko.

ng6mnrm.png

Trafił mi się pasek oryginalny do poliota robiony jeszcze przez Condora. W końcu go odnalazłam w czeluściach szuflady.

😉 Ruski do ruska

IMG_20201205_115646.jpg

5 godzin temu, lejdipik napisał:

Trafił mi się pasek oryginalny do poliota robiony jeszcze przez Condora. W końcu go odnalazłam w czeluściach szuflady.

😉 Ruski do ruska

drugie

zdecydowanie pasuje jedno do drugiego.

zegareczek że hej.. 😊

6 godzin temu, lejdipik napisał:

6 godzin temu, lejdipik napisał:

zdublowany post- do usunięcia. 

Edited by zadra

Musiałeś być bardzo grzeczny. 😃

Ja ślinię się do tego zegarka już parę lat i nic...

W dniu 5.12.2020 o 11:59, lejdipik napisał:

😉 Ruski do ruska

IMG_20201205_115646.jpg

Ja z ruskimi zegarkami miałem zawsze ten problem że oni brali jakiśfajny zachodni design i partaczyli go po rusku.

Tutaj natomiast wszystko się zgadza. Nawet datownik. Jestem raczej zwolennikiem braku datownika ale tutaj asymetria jest konieczna. Byłoby zbyt nudno. Bardzo mi się podoba ten zegarek. No i kolejny ładny pasek.

👍

Na tym dedykowanym pasku w stylu militarnym też źle nie wygląda. Jednak.

IMG_20201209_102652.jpg