lobo82 3371 #7160 Posted June 2 Seiko WWII dla cesarskiej armii ( wojska lotnicze), podwójna koperta dustproof. W środku bida: moeris 7 kamieni 5 Share this post Link to post Share on other sites
hrabia 31187 #7165 Posted Wednesday at 07:11 PM 11 godzin temu, Paulus57 napisał(-a): w końcu jakaś delbana, która mi się podoba. zazwyczaj są strasznie mdłe. tu wzorek na tarczy robi robotę. u mnie jednorazówka, która z założenia dawno miała być już na śmietniku. ale dalej śmiga. 4 Share this post Link to post Share on other sites
Paulus57 153228 #7166 Posted Wednesday at 10:12 PM 2 godziny temu, hrabia napisał(-a): w końcu jakaś delbana, która mi się podoba. zazwyczaj są strasznie mdłe. tu wzorek na tarczy robi robotę. u mnie jednorazówka, która z założenia dawno miała być już na śmietniku. ale dalej śmiga. To tzw. duży rozmiar (37 mm). Ładny stan, a latek ma sporo. Sporo chyba za nią przepłaciłem, bo dałem za nią 500 zł w 2020 roku, ale spodobała mi się wyjątkowo i nawet nie targowałem. 1 Share this post Link to post Share on other sites
SLAWEK 01 88262 #7167 Posted Thursday at 05:15 AM 2 Share this post Link to post Share on other sites
MarcinEck2 3818 #7168 Posted Thursday at 06:05 AM W dniu 26.05.2026 o 21:24, hrabia napisał(-a): ok, przyjmuję opinię eksperta i w takim razie przepraszam za wprowadzanie w błąd. Wszystkim, którzy zabrali głos dyskusji i wnieśli cenne i ciekawe uwagi ((PP. @markol, @eye_lip i @hrabia) - bardzo dziękuję 1 Share this post Link to post Share on other sites
SLAWEK 01 88262 #7169 Posted Thursday at 12:17 PM 3 Share this post Link to post Share on other sites
SLAWEK 01 88262 #7170 Posted Saturday at 02:40 PM 3 Share this post Link to post Share on other sites