Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Wasyl

Jaki zegarek vintage masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny VC - gratuluję :)  szczególnie "dupkę" ma ładną :D

Chyba serduszko! ;):D

Bo dupki to tak bardzo nie widać.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Szwed dziś dla mnie bardziej łaskawy. Chyba będę mógł dziś lepiej zasnąć...

Ja tam zawsze łaskawy jestem ;):D

I nie które bardzo ładne masz zegarki czego Ci gratuluje tylko osobiście malowanek nie lubię :P

Bo ja zboczony na tym punkcie jestem! :D

I wolę jak zegarek Orginalny jest i nawet może mieć 100% patyny zardzewiałej na tarczy! Bo ma swój charakter i coś przeżył.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi czasami towarzyszy taki pilot plesniaczek :) jeden z wielu :)

post-22413-0-25880900-1477595447_thumb.jpg

 

To czekam z niecierpliwością! ;):)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

My dziś z lamwoj imprezowo nasze pasiaki ;)

Taty vordmastarur i mój Recordmaster ;)

 

Super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jutro specjalnie dla Ciebie Szwed będzie Girard Perregaux z mega patyna.

To jeżeli jest "koncert życzeń" to ja poproszę o więcej zdjęć Ulysse Nardin dla "Polskiej Marynarki Wojennej".,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-68111-0-25658300-1477667850_thumb.jpg

"Co mi tam czas! Bywa, że i cały miesiąc odda się chętnie za pół rubla, a innym razem za żadne skarby nie sprzedałoby się nawet pół godzinki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę szczery do bólu - te sygnatury urągają firmie - w życiu Nardin by tego nie wypuścił - to Fake niestety


Napisy na mechanizmie i sygnatura na deklu krzywo niedbale poza tym dystans centrujący mechanizm - sam mechanizm za głęboko osadzony lub inaczej koperta za wysoka itd... 

Inne nabytki fajne ten też wizualnie fajny ale kolekcjonersko spalony - nosić się da 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę szczery do bólu - te sygnatury urągają firmie - w życiu Nardin by tego nie wypuścił - to Fake niestety

 

Napisy na mechanizmie i sygnatura na deklu krzywo niedbale poza tym dystans centrujący mechanizm - sam mechanizm za głęboko osadzony lub inaczej koperta za wysoka itd...

Inne nabytki fajne ten też wizualnie fajny ale kolekcjonersko spalony - nosić się da

To kupowanie zegarkow to czasami takie chodzenie po polu minowym. Czasami sa wtopy. To rowniez powód zeby zarejestrować sie na forum.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety czasem tak bywa - jeśli nie było dużo zapłacone to jest ok bo prezentuje się ciekawie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulysse "Polska Marynarka Wojenna" Nardin.,Możesz napisać do archiwum UN,a oni bezpłatnie potwierdzą pochodzenie zegarka,ewentualnie zawsze znajdą się "świadkowie",którzy odbywali służbę w MW i widzieli identyczny zegarek u swojego dowódcy,albo rzecznik MW napisze : "kupowalimy takie przez pośredników"   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-68111-0-01387400-1477727500_thumb.jpg

 

Mark 4,5


"Co mi tam czas! Bywa, że i cały miesiąc odda się chętnie za pół rubla, a innym razem za żadne skarby nie sprzedałoby się nawet pół godzinki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gregory, Twój też niczego sobie

Radek, jutro to sprawdzę i odpowiem, dziś cały dzień ( i noc) w pracy...


"Co mi tam czas! Bywa, że i cały miesiąc odda się chętnie za pół rubla, a innym razem za żadne skarby nie sprzedałoby się nawet pół godzinki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęliście rzucać takimi przykładami, że jestem mocno zawstydzony

 

Ale cóż... mam co mam i tylko to mogę pokazać. ;)

 

3b1b8bcc4578deff8f92496c49c9177f.jpg


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.