Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cinek

EDC na bransolecie za ~1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Straszny mam dylemat. Szukam czegoś w stylach podobnych do:

-Victorinox Inox

-Fortis B-42

-Sinn UX/857

-Ball Engineer 

 

SKX ani Monstera raczej nie chcę. Chciałbym, żeby miał szafirowe szkiełko i jakby tarcza wpadała w granatowy kolor. Ktoś coś może polecić, zaproponować? Dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bym chętnie kupił to "hamerykańskie" Mako, tylko gdzie można je dostać poza oficjalnym sklepem (który nie wysyła poza USA)?


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Mako USA jest na mojej krótkiej liście. Też się zastanawiam jak to ściągnąć. Znalazłem póki co coś takiego http://www.taniestany.com/Firma Polamer to chyba ma spore tradycje w transporcie z USA jeśli dobrze kojarzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pytałem na tym forum gdzie można kupić, niestety nigdzie, pisałem do orientuhren, ale nie sprowadzą (oferują moda do zwykłego mako) oraz do orientwatchusa i nie planują dystrybucji na Europę... Nazwali to: exlusive sell in USA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oprócz Orienta? Ma ktoś jeszcze propozycje? Zastanawia mnie jeszcze Otago z czarną tarczą. Podobna jest do tej w Victorinoxie, ale nie jestem pewien jak taka koperta by leżała na moim nadgarstku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gerlach Otago? Ciekawy zegarek, robiony na vintage nurka, tyle że na chińskim SeaGull ST25. Patrząc na Twoje upodobania, ten Gerlach mógłby być strzałem w dziesiątkę. Osobiście kupiłbym w kolorze, a nie w czerni. Będzie dodatkowo przykuwał spojrzenia i cieszył oko właściciela.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citizen BJ7010 aka "Nighthawk" w różnorakich konfiguracjach pasek/bransoleta kolorach stali czarny/srebrny itd

Cudo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Raya z szafirem. Całość kosztowała 680 zł i dzieki temu ze wymiany dokonywałem w serwisie Poljot Euro czyli u dystrybutora nadal mam gwarancję.

 

post-60176-0-80005800-1449756554_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citizen BJ7010 aka "Nighthawk" w różnorakich konfiguracjach pasek/bransoleta kolorach stali czarny/srebrny itd

Cudo :)

Z Nighthawków podoba mi się taki model: Citizen Nighthawk CA0500-51H

 

albo nowa Vratislawia niebieska :)

 

Nill Satis Nisi Optimum

Jeśli chodzi o te bauhausy to na bransoletę się nie nadają

 

seiko snzh 53 plus zakup szafiru ,)

 

Nill Satis Nisi Optimum

Też mnie zastanawia, ale do tego bym musiał dokupić jeszcze tarczę FFF. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.