Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Ram83

Moje japońskie trio

Rekomendowane odpowiedzi

@dawid82 - podoba mi się Twoja koncepcja :)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tutaj pokazujemy tylko tria? Ja akurat mam japoński septet..... Rozumiem, że wybieram ulubioną  trójkę ze wszystkich japończyków, jakie mam?

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dawid82 - podoba mi się Twoja koncepcja :)

Dzięki :) w planach jest jeszcze jeden SKX.... ;) juz ostatni :D

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z punktualnością SKX-a 007 ? sprawdzałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo się zastanawiam nad zakupem a czytałem, że można trafić na bardzo punktualne egzemplarze 

 

 

Ciężko było wybrać 3 ale jakoś się udało :

 

gr0u5c1.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się na jedną trójkę zdecydować :o

 

Zestawiłem IMO dwie dość uniwersalne na różne okazje B)

 

555-IMG201604221843371461396702.jpg

 

 

555-IMG201604221845521461396699.jpg


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smakowita podwójna "trójeczka" Waldek :)

Wszystkie świetne ale jak miałbym korumpować to jednak ten PMX z czarnym bezelem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to 6, a nie 3, no ja nie wiem czy można to uznać :P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójeczka navihawków z okolic roku 2000. Kaliber 2 razy C651 i raz C650. Maszyny nie do zajeżdżenia :)

P1110318_zps1hcgu5gd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche zagubila sie idea tego tematu.

Nie chodzilo o chwalenie sie pierdyliardem zegarkow, w interwalach trzy sztukowych, tylko... Wlasnie, warto przeczytac pierwszy post.


----------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka idea Barristan litości, toć to forma luźnej zabawy a nie praca naukowa mająca na celu wyszczególnienie najbardziej uniwersalnej trójcy wszechświata  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzna zabawa, polegajaca na pokazaniu trzech zegarkow z podzialem na codzienny, sportowy i wizytowy. Ty pokazujesz wszystkie swoje japonczyki - po trzy sztuki, jak leci. Nie zrozumiales zasad? Niewazne, nie bede cie uswiadamial. Moze po prostu zaloz temat - moj pierdyliard zegarkow, patrzcie i podziwiajcie? ;) Pozdrawiam.


----------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa moje i 5 tka mojej Lepszej Połówki, liczy się? :)

e8e397433a91a11c4464d729eced391a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzna zabawa, polegajaca na pokazaniu trzech zegarkow z podzialem na codzienny, sportowy i wizytowy. Ty pokazujesz wszystkie swoje japonczyki - po trzy sztuki, jak leci. Nie zrozumiales zasad? Niewazne, nie bede cie uswiadamial. Moze po prostu zaloz temat - moj pierdyliard zegarkow, patrzcie i podziwiajcie? ;) Pozdrawiam.

O holender Ty faktycznie na serio..... Może jeszcze regulamin napiszesz?. Ale niech Ci będzie, licząc od lewej - pierwszego noszę na codzień, drugiego daje na rower, ząs trzeci tylko i wyłącznie pod smoking . Kryteria spełnione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzna zabawa, polegajaca na pokazaniu trzech zegarkow z podzialem na codzienny, sportowy i wizytowy. Ty pokazujesz wszystkie swoje japonczyki - po trzy sztuki, jak leci. Nie zrozumiales zasad? Niewazne, nie bede cie uswiadamial. Moze po prostu zaloz temat - moj pierdyliard zegarkow, patrzcie i podziwiajcie? ;) Pozdrawiam.

Zgłoś do moderatora, czekamy na efekty.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieknie, jak w zalozeniach :)

Jedyne które znalazłem w domu ale wątek przedni, fajnie się ogląda co koleżeństwo posiada w zbiorach i co pokazuje. Mi do idealnej japońskiej trójki brakuje Citizena lotniczego, chętnie bym np jakiegoś Hawka przygarnął :) byłby codzienny idealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzna zabawa, polegajaca na pokazaniu trzech zegarkow z podzialem na codzienny, sportowy i wizytowy. Ty pokazujesz wszystkie swoje japonczyki - po trzy sztuki, jak leci. Nie zrozumiales zasad? Niewazne, nie bede cie uswiadamial. Moze po prostu zaloz temat - moj pierdyliard zegarkow, patrzcie i podziwiajcie? ;) Pozdrawiam.

 

Mi się wydaje, że z pierwszego posta wynika, że chodzi o pokazanie swoich 3 ulubionych japończyków. Podział na "funkcje", to był opis autora pierwszego posta. Może jednak autor powinien się wypowiedzieć, o ile dla niego i innych forumowiczów, jest to istotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Pieknie, jak w zalozeniach :)

 

Pokażesz nam kolego jakieś zegarki spełniające zinterpretowane przez Ciebie założenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.