Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Ram83

Moje japońskie trio

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuć więcej zdjęć SDGMa bo jest genialny :) bransoleta oryginalna była w zestawie czy przełożona z 001/003?

Edytowane przez Garbb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem coś gdzieś wrzucam, aktualnie prawie nie wychodząc z domu nie ma zbyt wielu okazji do robienia zdjęć ;)

2vcp1FZ.jpg

Bransoleta oczywiście od 001, mam cały oryginalny komplet, który zamiast bransolety zawiera 3 paski (podstawowy granatowy kroko i dodatkowe: brązowy i biały). Ale nie ma znaczenia od czego jest bransoleta bo koperta jest identyczna jak w 001/003.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pomarańczowa bransa w monsterze to plastik? Pokaż, jak to się układa na nadgarstku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe szaty Potwora ;) ... Hirsch Extreme 20mm

 

W tym temacie było trochę o tej gumie.

 

Dodam jeszcze fotki od strony klamerki, chociaż ta była zmieniana bo z paskiem była czarna.

e766525885728486gen.jpg

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

W tym temacie było trochę o tej gumie.

Było, było - co nie zmienia faktu, że ten zestaw to petarda  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapitalna jest ta tarcza.

Magiczna. Rzadko go nie noszę, ale często mu się po prostu przyglądam. Rewelacyjnie wygląda i w mocnym świetle dziennym i w słabym sztucznym.

A np. SDGM001 podoba mi się tylko w świetle dziennym. W słabym tarcza traci urok.

Ja zas tej tarczy nie trawie :)

Za każdym razem jak go będę wrzucać na forum to w ramach uspokojenia trawienia możesz zajrzeć do tematu M V albo B ;)

 

 

 

Dobra. Wiem, że 1 kwietnia już minął

 

Orient star na kanwasie najładniejszy.

No powiedzmy że to kanwas, chociaż bardziej mi wygląda na twardy, swojski parciak ;)

Póki co najbardziej podoba mi się na takim pasku. Próbowałem z różnymi - gładka skóra, skóra imitująca włókno węglowe, zamsz. No i na tym mu najlepiej. Ze skóry widziałbym chyba jeszcze delikatnego, grafitowego strusia.

Oryginalna bransoleta choć wygodna to niestety moim zdaniem odstaje od wykonania samego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie było trochę o tej gumie.

 

Dodam jeszcze fotki od strony klamerki, chociaż ta była zmieniana bo z paskiem była czarna.

Czemu masz odwrotnie pasek założony?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. a myślałem, że nikt się nie skuma :ph34r:  ... zegarek założyłem odwrotnie  :D, a że tylko na chwilę, to już tak zostało 

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pach przy żółwiu.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka firmowa trójca

 

 

 

Same nurki. Czemu wszystkie na jedno kopyto? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same nurki. Czemu wszystkie na jedno kopyto? 

Pokaż swoje trio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są wcale na jedno kopyto, żółw jest bardzo vintage, PADI na bransolecie to moim zdaniem najładniejszy nurek Seiko i chyba też najbardziej eleganckie wydanie (choć ja wolę z jednolitą granatową tarczą). I jest jeszcze sportowe pepsi na gumie. Trzy zupełnie inne wydania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie są wcale na jedno kopyto, żółw jest bardzo vintage, PADI na bransolecie to moim zdaniem najładniejszy nurek Seiko i chyba też najbardziej eleganckie wydanie (choć ja wolę z jednolitą granatową tarczą). I jest jeszcze sportowe pepsi na gumie. Trzy zupełnie inne wydania". 

 

Przecież chodzi o to, że (mimo estetycznych różnic) to jeden typ zegarka ―  nurek mianowicie.   W dodatku jednej firmy. Żadne tam trio, jest  przecież kilka innych  znanych firm japońskich,  nie tylko Seiko.  Nie będę żartował, że zegarki  o szczelności  30 atm. (jeden z nich) i 20 atm. (dwa dalsze)  pozwalają  bezstresowo, nawet brawurowo,  myć ręce w umywalce (teraz to atut), ale  świat zegarkowy jest bardzo różnorodny i warto w nim poszperać. Lepiej mieć różne doznania niż ciągle to samo. Bez urazy i bierz poprawkę, że ja nie lubię nurków,  ani zresztą pilotów,  choć gdybym koniecznie musiał  wybierać jednak  byłby to pilot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Euryk miał na myśli raczej moje zegarki :). Temat jest jaki jest, a więc należy się go trzymać i myślę, że zdjęcie te warunki spełnia. Na zdjęciu są trzy nurki, bo taką miałem wenę i tyle. Nie oznacza to, że mam tylko nurki i tylko Seiko, co z resztą widać na innych moich zdjęciach w tym dziale. Forum jest dla wszystkich, jedni lubią nurki inni piloty itd. nikomu z tego powodu nie robi się tu zarzutów. Co do klasy szczelności, to radzę doczytać (google nadal działa).

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popcorm2.gif

 

 

Tomku, czemu 4 takie same, a nie jakieś inne wersje?  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.