Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

emstel

Sevenfriday

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Ostatnio poluję na zegarki Sevenfriday. Dziś zobaczyłem aukcję jednego z nich: http://allegro.pl/nowy-zegarek-sevenfriday-p3-1-industrial-engines-i5891256058.html

 

Zastanawia mnie jego autentyczność. Wiem, że jest dużo podróbek na aliexpress i obawiam się, że to może być jedna z nich. 

Zwróćcie uwagę na napis RING. Na stronie producenta jest jedynie "RING: C5H8", tutaj mamy jakiś dłuższy ciąg. Sprawdzałem filmiki różnych recenzentów i u nich było podobnie jak na stronie producenta.

 

Czy dobrze mi się wydaje? :)

 

Pozdrawiam,

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematy związane z Sevenfriday są mało popularne na forum?  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz chlastawa
      Szanowni 
       
      Od lat pomagamy, jedną z naszych Podopiecznych jest Martynka Siemińska, dziewczynka od 2015 roku zmaga się z poważnym guzem mózgu, wyzwaniem które pokonałoby najtęższych z nas. Ona dzielnie, najdzielniej jak potrafi walczy z siłą, którą zadziwia nas - dorosłych !
       
      https://www.facebook...minska/?fref=ts
       
      Pomóżmy - na XIII dorocznym spotkaniu Klubu KMZiZ firma Sevenfriday przekazała nam zegarek ( model SF-V2 ) zdjęcia poniżej - specjalnie na ten cel - dla Martynki !!!!
      A więc zaczynamy licytację - cena wywoławcza poniżej ceny na chrono24 - 2 999 zł 
      Licytacja do ... powiedzmy do Dnia Ojca  
       
       
      Zdjęcia poniżej 
       

       

       

       

       

       
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.