Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Reborn

Warszawa - kieszonka cylinderek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może wiecie gdzie w Warszawie mogę podejść ze starą kieszonką - cylinderkiem. Problem polega na tym, że zegarek działa jak leży na płasko na stole, po tym gdy się go podniesie przestaje działać. Pytałem 2 zegarmistrzów (raczej takich od bransolet i bateryjek) i nie chcieli się podjąć - nie chcieli nawet rzucić okiem na zegarek :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zegarku poszła oś balansu najprawdopodobniej - tych zegarków niewielu się podejmuje naprawiać bo często naprawa nie przynosi zamierzonego skutku (zegarek chodzi jak chce) szukaj zegarmistrza z pasją i najlepiej starej daty albo popytaj tu na forum może ktoś pomoże - fachowców jest tu kilku tylko czy będzie im się chciało? a jak chciało to czy tobie opłacało? 

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "cylinderkach" wystarczy wymienić tampon[y], ale trzeba je mieć, albo umieć dorobić, obecnie to już są rzeczy i umiejętności spotykane bardzo rzadko, ale jeszcze jest to możliwe. :)


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam gościa który ma bardzo dużo różnych oryginalnych tamponów i jest w stanie taki zegarek zrobić. Przed chwilą z nim rozmawiałem i może go zrobić, ale dopiero około połowy lutego.

Jeżeli wcześniej nie znajdziesz innego zegarmistrza, to przypomnij się około połowy lutego to Cię z nim skontaktuję.

Mieszka w Warszawie. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.