Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od początku na lego umoczyłem ze 4 tysie jak nie więcej.. Starszy syn teraz ma 17 jak był 3 latkiem uwielbiał Lego typu Bionicle i to zbierał.    Dbał o wszystkie nie rozbierał złożył i się bawił, a do tego inne jakiś zestawy typu City, Batman, Spiderman, i tematyczne jak wychodziły.

Młodszy teraz m 9 przejął po nim pałeczkę i  jego kolekcję i du..a wszystko rozebrane pomieszane zamiast ludzika Batman jest batmanospideropotwór co zamiast rąk ma jakieś widły i tak dalej z większością. Pewnie jak by się przyłożył to z 70% zestawów by złożył bo instrukcje są. Widzę, że i jemu już mija powoli Lego ja czasami z nim coś pobuduję tylko wyszukiwanie z sterty klocków mnie strasznie wkurza. Sam się będę zastanawiał czy trzymać dla wnuczków czy gonić, bo jest tego ze 20kg nie licząc złożonych.

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Ufffff..juz myslalem ze jestem odosobniony w swoim hobby

 

Lego to dobra inwestycja,ale tylko oryginalnie zapakowane zestawy.Obserwuje to juz od kilku lat na ebay.uk

 

 

.... Widzę, że i jemu już mija powoli Lego ja czasami z nim coś pobuduję tylko wyszukiwanie z sterty klocków mnie strasznie wkurza. Sam się będę zastanawiał czy trzymać dla wnuczków czy gonić, bo jest tego ze 20kg nie licząc złożonych.

 

Jak co to jestem chetny do odkupienia :)

Kolekcjonuje Lego na starte lata,co by miec zajecie..

Ja bylem/jestem zakochany w statkach kosmicznych i piratach - mimo ze statki zawsze przerabialem,a z zestawow pirackich zbudowalem jedna wielka wyspe-makiete z prawdziwymi kamieniami jako skaly hehehe :P

Jedyny model ktory zostal nie naruszony po zlozeniu to B-WING 10227 z seri Star Wars,ktory kupilem sobie na 35tke

 

PS. Odkupie wszelaka roslinnosc niskopienna i palmy oraz wszelkie rosliny naskalne i pnacza koloru zielonego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to jestem fan technic.

 

Posiadam:

 

10250498_42063-1.png

 

10250499_42042-1.png

 

10250500_42054-1.png

 

10250502_42043-1.png

 

10250503_42009-1.png

 

W 2017 nie podobał mi się żaden topowy set.

 

W 2018 na pewno kupię:

 

10250501_42078_WEB_SEC05_NOBG.jpg

 

W 2016 urodził mi się syn. Wszystkie modele obecnie rozłożone i posegregowane. Zajęło mi to z tydzień. Obecnie czeka na niego 9500 klocków o wadze 15kg.

 

Zestawy będą się oczywiście powiększać:D

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bije się z myślami czy kupić sobie Lego Technic 42056 Porsche GT3 RS  :rolleyes:  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zdecydowanie przereklamowany model. Płaci się za logo Porsche. Mało przekładni i mało skomplikowane.

 

Pneumatyka w tym moim arocs'ie wymiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwuletniego syna i bawimy się Duplo :) Mam dla niego obłożone pare zestawów, a to z Władcy Pierścieni a to z Gwiezdnych Wojen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych, ponownie można zamawiać rakietę Saturn V w sklepie LEGO. Przez wiele miesięcy była niedostępna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jade właśnie z wycieczka szkolna dyna na wystawę Lego do Wrocławia. I tak jakod przypadkowo przypomniał mi sie ten temat.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Sprawilem sobie prezent na Swieta.Kupilem sobie 4kg konstrukcyjnych klockow :)  Od polowy grudnia mam zajecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Kenwortha trzeba było zburzyć, bo dostałem nowe zadanie - zbudować "Jeepa-furgonetkę" (!). Widać szybkie tempo realizacji, ale zleceniodawca zadowolony z tej hybrydy Cherokee, Defendera, G-klasy i Opla Combo :)

 

post-64635-0-09752400-1514072905_thumb.jpg

 

post-64635-0-19869100-1514072920_thumb.jpg

 

post-64635-0-85247400-1514072927_thumb.jpg

 

post-64635-0-30819200-1514072936_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajny wypust! Ja mam w domu wielkego fana Lego z serii Star Wars. W związku z tym dostanie dziś pod choinkę m.in. wahadłowiec Kylo Rena, więc wieczór mamy z głowy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zaczęło się :-)

post-34987-0-39956200-1514132412_thumb.jpg

post-34987-0-77600000-1514132446_thumb.jpg

post-34987-0-11524200-1514132463_thumb.jpg

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Do kupy złożony :-)

post-34987-0-29109200-1514146095_thumb.jpg

post-34987-0-21046900-1514146120_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Niestety, św. Mikołaj się nie popisał i do zestawu z pociągiem, zamiast baterii AAA przyniósł baterie AA. Mina dziecka, ...bezcenna :-) Dziś będziemy szukać baterii na stacji benzynowej, po drodze do Łodzi. Miłego Świątecznego Dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u nas - 60148, czyli Ramopodobny czarny pick-up z przyczepą i dwoma quadami. Ogólnie - bardzo fajny. Postawiłem go sobie obok legendarnego 6660, którego dostałem na Gwiazdkę w 1989 czy 90 roku, jako moje trzecie Lego. I widać, jak bardzo zmieniły się rozmiary, jak wiele elementów się pojawiło. Ale trzy rzeczy w pick-upie są słabsze:

- ubogie wnętrze, które już zostało "zcustomowane",

- naklejki, które zostały w pudełku (nie cierpię naklejek we współczesnym Lego),

- i cecha charakterystyczna wielu dzisiejszych modeli - fatalnie zamocowany dach. Masywny, duży element w oryginale trzyma się zaledwie na dwóch punktach i odpada przy każdym dotknięciu, zwłaszcza w łapkach dziecka. Na szczęście wystarczy usunąć trzy płaskie elementy, przesunąć dach do tyłu i trzyma się już na ośmiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

U nas jutro próba złożenia pociągu - baterie kupione po drodze do domu. Chłopaki od razu po wejściu do domu rzucili się na Xboxa ;-) więc Lego poszło dziś w odstawkę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza dwu godzinna zabawa!

Ale patrząc na jakość plastiku nowych i starych to oczywiście stare wygrywa! ;):D

Może mniej efektowne ale jakość lepsza! :)

 

post-22413-0-21887900-1514241905_thumb.jpeg

 

A i tak bywa i to to tez drobna cześć tego co jest do złożenia! ;):D

 

post-22413-0-88946600-1514242344_thumb.jpeg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja to znam. Przypomnijcie od jakiego wieku chłopcy są w stanie trzymać wolne klocki jako tako posegregowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciężko! ;):D

Szczególnie przy ok 40kg nie jest to łatwe! :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój 5letni syn zbiera lego ninjago, gdy zaproponowałem mu kiedyś serię star wars, powiedział, że ta seria jest dla starszych i niech każdy z nas zbiera sobie własną :)

post-70887-0-92770000-1514284201.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu od kilku lat wśród męskiej strony rządzi Cobi. Wczoraj pięciolatek składał PZL 37 Łoś. ;-)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- i cecha charakterystyczna wielu dzisiejszych modeli - fatalnie zamocowany dach. Masywny, duży element w oryginale trzyma się zaledwie na dwóch punktach i odpada przy każdym dotknięciu, zwłaszcza w łapkach dziecka. Na szczęście wystarczy usunąć trzy płaskie elementy, przesunąć dach do tyłu i trzyma się już na ośmiu.

 

089.jpg

 

A no faktycznie. Aż się zdziwiłem. :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mną miły wieczór sylwestrowy. Wprawdzie kończyłem budowę już w pojedynkę, ale efekt chyba nie jest najgorszy (choć oczywiście, tu i ówdzie jeszcze będą poprawki, a celem nie była rywalizacja z Mackiem Anthem z serii Technic  ;)  ).

 

post-64635-0-99399300-1514764624_thumb.jpg

 

post-64635-0-61854100-1514764634_thumb.jpg

 

Oczywiście otwierany, a w środku silnik:

 

post-64635-0-13611500-1514764685_thumb.jpg

 

post-64635-0-51515500-1514764696_thumb.jpg

 

A w kabinie łóżko, kubek z kawą i telewizor:

 

post-64635-0-94181600-1514764725_thumb.jpg

 

post-64635-0-36563100-1514764741_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.