Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Lego nie informuje. Tak gdzieś kiedyś wyczytałem na jakichś forach. Równie dobrze może być to ściema. W każdym razie wziąłem teraz. W smyku dobra cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE DECYZJI

 

Mozesz porobic fotki podczas otwierania ?? Moze glupie,ale strasznie mnie ciekawi jak wyglada to pudelko w srodku z woreczkami.

Pochal sie pozniej jak dlugo go budowales

Swoja droga,mam nadzieje ze masz duzo miejsca na ten model...bo jest duzy hehehe

 

-jeszcze nie znalazlem zdjecia w sieci ktore by dobrze pokazywalo jego gabaryty,a mialem przyjemnosc go ogladac :)

Tutaj możesz zerknąć na zawartość pudła

 

https://youtu.be/8hiwECVfSHo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dostepnosci 75192 to premiera miala byc w pazdzierniku zeszlego roku ale ruszyla przedsprzedaz we wrzesniu dla klientow ze statusem vip w sklepie lego i wszystko sie sprzedalo tak ze na oficjalna premiere nie bylo nic. Byly jakies doniesienia ze sie czasami w jakichs sklepach pojawialo ale po paru godzinach znikalo. Oficjalne stanowisko firmy lego bylo takie ze doprodukuja ale nie maja terminu. Sledzilem temat do stycznia i nie bylo nigdzie w normalnych cenach, stracilem juz nadzieje. Nagle teraz w sklepach sie pojawilo w normalnych pieniadzach. Niewiem ile tego rzucili ale sadze ze sie wyprzeda w ciagu kilku miesiecy. To nie jest zestaw limitowowany do jakiejs konkretnej ilosci sztuk ale nie jest to tez zestaw z katalogu ktory bedzie w ofercie przez kilka lat. Jak ktos ma dylemat to lepiej brac bo moze niedlugo nie byc.

Edytowane przez siruspan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy się zapisać do newslettera star wars dzwoniąc do Lego. Ingormacje o dostępnościach zestawów specjalnych przychodzą 24h przed pojawieniem się na lego.shop. Mi pomimo tych maili udało się go kupić dopiero w styczniu.
Miałem też 10179. Gdy pojawiła się zapowiedź nowej wersji udało mi się jeszcze go odsprzedać na ebayu ale teraz przy 75192 jego wartość stopniała. To samo z Taj Mahal.
A wczoraj taki kolo dołączył do ekipy :)

 

IMG_4383.jpg

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy się zapisać do newslettera star wars dzwoniąc do Lego. Ingormacje o dostępnościach zestawów specjalnych przychodzą 24h przed pojawieniem się na lego.shop. Mi pomimo tych maili udało się go kupić dopiero w styczniu.

Miałem też 10179. Gdy pojawiła się zapowiedź nowej wersji udało mi się jeszcze go odsprzedać na ebayu ale teraz przy 75192 jego wartość stopniała. To samo z Taj Mahal.

A wczoraj taki kolo dołączył do ekipy :)

Pokaż resztę zestawów w gablotach. Please

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż resztę zestawów w gablotach. Please

 

Ale tylko kilka ok? ;)

 

IMG_4389.jpg

 

IMG_4387.jpg

 

IMG_4391.jpg

 

IMG_4392.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest problem z tymi klockami. Mam grubo ponad 300 zestawów - pora się wybudować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No jest moc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest jedna z większych kolekcji w PL czy największa?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosi mnie, żeby wyjąc z szaf wszystkie niezłożone zestawy i ustawić je na podłodze, zobaczyć ile tego jest. Większości nie składam własnie ze względu na brak miejsca :( A sokoła bym złożył chętnie a tak to zalega w kącie (ten wielki karton):

 

IMG_4394.jpg


Czy to jest jedna z większych kolekcji w PL czy największa? :P

 

Spotkałem się kiedyś z tym gościem co jeździ po galeriach handlowych i organizuje wystawy. On sam ma około 2000 zestawów, ale głównie City. Małe duże - niewiele wartościowych. Na wystawie wystawia głównie nie swoje zestawy. Wypożycza je od ludzi za w sumie nieduże pieniądze, ubezpiecza i kase tłucze na wejściówkach. Wielu zestawów z moich nie miał ale za to miał, niestety nie swoje a wypożyczone, takie zestawy za które dałbym się pokroić. Np całą kolekcję Pirates z lat 90'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sokół ponad 30h skladania. Jestem pod wrażeniem kolekcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składałem 10179 kilka lat temu - coś koło 24h. Po czy rozkładałem go... Zdecydowanie nudne rozkładanie to grubo ponad 10h ślęczenia nad nim i bolące paluchy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażam sobie, ja rozkladalem w zeszłym roku 5 zestawów Technics i takiej frustracji to ja jeszcze w życiu nie przeżyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Mikolaju N - wygrales wszelakie szranki i konkury :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha może na tym forum. Ale jakbyś poszperał na forach prawdziwich Afoli to można popaść w przekonanie że zaczęło się zbierać 30 lat za późno :(

 

Mi największą frajdę sprawia zbieranie zestawów gratisowych do wysyłek z lego shop :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Nawet nie wchodze na takie fora :) 

Kiedys w necie trafilem na dziela ludzi i wpadlem w kompleksy - zostane przy swojej prostej swiatyni hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj, czapki z głów :) piękna kolekcja :)

Edytowane przez dawid82

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena za millenium falcon 75192 w smyku była taka dobra że mi dzisiaj zamówienie anulowali "Produkt anulowany ze względu na brak dostępności w magazynie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W serwisie na a. Jest za 3350. Może jakbyś zagadał to poza allegro za pobraniem by przyszedł. Jeżeli plomby będą całe to będzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro w tej cenie uważajcie. Duzo jest cfaniaków sprzedających lekko ponizej oficjalnej ceny. Jak zamówisz to oni zamawiają na lego shop z dostawą do Ciebie i teoretycznie są na stracie ale dostają vip pointy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że tego zestawu nie ma na lego shop. Mają go w tym momencie tylko sprzedawcy na alle bo w smyku widać też wyszło i nie wróci skoro anulowali mi zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11185828_IMG_20180320_154031.jpg

 

OMG. W środku na szczęście było trochę mniejsze pudło, bo zastanawiałem się już gdzie to przetrzymywać..

 

Przyszły też bilety na reprezentację więc podwójne szczęście:p

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.