Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Ja i mój synek :)

Super :)

Ja się nie mogę doczekać aż moja córa z ferii wróci bo obiecałem, że poczekam z zestawem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotowania do skoku w nad-przestrzeń w toku ... 

 

 

 

post-24159-0-09737300-1551052174_thumb.jpg

post-24159-0-24538100-1551052200_thumb.jpeg

Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wnuczki kupię (niedrogo) Lego Friends, różne drobne (Emma, rondelek, kubeczki, aparat, gitara, serduszko, papuga, windsurfing, zwierzaki mikrofon, głośniki.itp..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Sokół jest w trakcie prób. Przy  prędkościach  pod-świetlnych części nie gubi ... :D  

post-24159-0-16270900-1554132387_thumb.jpeg

post-24159-0-81680000-1554132515_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygody wesołego OM-a

 

(w rolach głównych: Seiko SKX 781, Lego Creator 31090, Lego Creator 31088)

 

 

post-100708-0-27711200-1556792054_thumb.jpg

post-100708-0-93089700-1556792128_thumb.jpg

post-100708-0-92112800-1556792221_thumb.jpg

post-100708-0-64353200-1556792302_thumb.jpg

post-100708-0-76454200-1556792357_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Działamy z Synem od wczoraj :D

 

 

Ja nie mam syna, więc musiałem się sam męczyć :lol:

 

1.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja jestem na etapie Lego Ninjago.

Tzn byłem, bo w weekend młodemu się nudziło i w godzinę w pokoju rozłożył wszystko na części pierwsze i mam teraz wiadro zmieszanych klocków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieci poszły spać więc można się pobawić :D

Najfajniejszy zestaw jaki miałem :), znaczy dzieci miały :D

 

T4GwDod.jpg

u4nAA4T.jpg


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzieci poszły spać więc można się pobawić :D

Najfajniejszy zestaw jaki miałem :), znaczy dzieci miały :D

Fajny, fajny, u nas VW "ogórek"

 

post-33253-0-68428300-1558785732.jpg

post-33253-0-05198200-1558785743.jpg

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No cóż, mam takie pudło z zawartością o której marzyłem od dawna. Jeszcze nierozpakowane ...

post-24159-0-93747400-1558899185_thumb.jpg

post-24159-0-97419200-1558899203_thumb.jpg

Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 czerwca ma wyjść kolekcjonerski zestaw LEGO Stranger Things.

 

LEGO-Stranger-Things-75810-The-Upside-Do

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mam takie pudło z zawartością o której marzyłem od dawna. Jeszcze nierozpakowane ...

Warto złożyć aczkolwiek technicznie rozczarowuje. Chiron jest o klasę lepiej skonstruowany.

 

 

 

Btw. Dlaczego forum obraca zdjęcia?

 

Nie wiem , ale teraz jest już dobrze :)

post-24159-0-74010900-1560101545.jpeg

Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ? Masz jeden i drugi złożony ? 

Ile wieczorów poświęciłeś na Bugatti ?  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też coś tam się ostało. Chłopaki się już nie bawią. Pudeł i luzem i Bionicli nie liczę.60e7198503219e07cd07e9778e5a90b9.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie Bugatti zobaczymy kiedy przyjdzie ;) 

Jak to jest, że na allegro są zestawy nawet po 900zł, a sklep lego 1700zł? 

 

Warto kupić 911 gt3, na sklep lego juz nie ma ale na allegro sie pojawiaja jeszcze.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro uważać trzeba na podróbki. Lepin to już pikuś. Teraz potrafią przepakować w oryginalne kartony... A oryginalne też sie zdarzają. Nietrafione prezenty, zajumane zestawy, wykorzystane vip pointy...

Czyli co ? Masz jeden i drugi złożony ?

Ile wieczorów poświęciłeś na Bugatti ? :)

Tak. Obydwa. Wiesz, Porsche zaskakująco szybko złożyłem. W sumie jeden dzień, począwszy od rana z przerwami do wieczora ale bez zmęczenia czy zawalenia obowiązków. Przyjemnie sie składa. Instrukcja jest ciekawa, pokazuje etapy produkcji auta itp.

Natomiast Chiron jest dużo bardziej skomplikowany. Ma realną 8 biegową skrzynie z dwoma sprzęgłami. Porsche ma tylko 4 biegi. Czuć to w wadze. Chiron jest dużo cięższy i konstukcyjnie bardziej zbity. Solidniejszy. Bugatti ma też wiele więcej detali aczkolwiek przód, szczególnie błotniki osobiście inaczej bym zbudował. Te nadkola są identyczne jak w porsche i pod niektórymi kątami patrząc to Chiron wygląda jak Porsche, oczywiście wpatrując się w ten element. Niuansik ale można by lepiej. Ale poza tym chiron jest lepiej zrobionym zestawem. Dyski hamulców, fotele, deska rozdzielcza, silnik, zawieszenie, układ kierowniczy. To na plus Bugatti. Obydwa mają problem z masą i resorki nie odbijają w pełni zawieszenia. Trzeba pomóc palcem ;). Niemniej, najlepiej jest mieć obydwa, złożyć je i bawić się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(…)

Tak. Obydwa. Wiesz, Porsche zaskakująco szybko złożyłem. W sumie jeden dzień, począwszy od rana z przerwami do wieczora ale bez zmęczenia czy zawalenia obowiązków. Przyjemnie sie składa. Instrukcja jest ciekawa, pokazuje etapy produkcji auta itp.

Natomiast Chiron jest dużo bardziej skomplikowany. Ma realną 8 biegową skrzynie z dwoma sprzęgłami. Porsche ma tylko 4 biegi. Czuć to w wadze. Chiron jest dużo cięższy i konstukcyjnie bardziej zbity. Solidniejszy. Bugatti ma też wiele więcej detali aczkolwiek przód, szczególnie błotniki osobiście inaczej bym zbudował. Te nadkola są identyczne jak w porsche i pod niektórymi kątami patrząc to Chiron wygląda jak Porsche, oczywiście wpatrując się w ten element. Niuansik ale można by lepiej. Ale poza tym chiron jest lepiej zrobionym zestawem. Dyski hamulców, fotele, deska rozdzielcza, silnik, zawieszenie, układ kierowniczy. To na plus Bugatti. Obydwa mają problem z masą i resorki nie odbijają w pełni zawieszenia. Trzeba pomóc palcem ;). Niemniej, najlepiej jest mieć obydwa, złożyć je i bawić się :)

Chciałbym polemizować … dla mnie CHIRON jest aż nazbyt ciężki/skomplikowany - super wygląda na półce obok Porsche ale do zabawy nijak zresztą tak jak i Porsche.

o ile budowa Porsche miała "uproszczenia o tyle dla mnie Bugatti jest przekomplikowany/przekombinowany... a już gotowy tak usztywniony, tyle "zastrzałów" i łączeń, że na samą myśl o demontażu przechodzą mnie dreszcze więc stoi grzecznie na półce, w obydwu "całe piękno" jak skrzynia czy silnik są tak ukryte że tylko budując wiem, że są i działają

w pełni zgadzam się warto mieć obydwa bo to ta sama skala i dobrze wyglądają razem.

 

do zabawy mojej młodzieży (3 i 5lat) polecam coś mniejszego co ma sterowanie typu HOG, jakieś koparki, dźwigi a te czekają na dorośnięcie maluchów.

u mnie Porsche - 4 wieczoro-noce ok 20godzin a Bugatti czas choroby wiec dwa dni/doby w gorączce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizmy zegarowe z klocków Lego 

 


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mechanizmów zegarowych z Lego, może by tak coś wspólnymi siłami w Klubie ? Dla starszych byłaby to niesamowita frajda, a dzieci i młodzież mogłyby się wiele nauczyć  o pracy zegarów  :)

 

Dzisiaj przechodząc obok sklepu z klockami oczywiście wszedłem do środka i ... Nie mogłem się oprzeć  :D

post-24159-0-30356000-1566584529_thumb.jpg

Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Miałem od groma "kreatur" z Lego, zbierałem kiedyś tez UCSy (głównie SW).

Coś co mnie bardzo boli - że wiele lat temu za bezcen sprzedałem Black Cata z Model Team. Kto miał Model Teamy ten wie co to życie! :P

Spora kolekcja jaką jeszcze mam to lata od 81 do 95 więc full classic. Mało tego, zabrzmię jak heretyk ale miałem jedną figurkę z Galidora. Zbierałem przekrój od Castle po City i wszelkie kosmosy typu M-tron, Space Police, Ice Planet, Blacktron, etc.

Tęsknię za pneumatyką - mikrosilniki jako siłowniki - rozumiem zalety, tęsknie do kompresorów, airtanków i tego pssss :ph34r:

Coś co mi się nie podoba w niektórych setach Lego - patrze tu głównie na samoloty - to np dzioby z kabiną odlewane jako jedna całosc albo nie dzielone skrzydła. Albo wszedobylskie stickery.

Rant off. Pozdrawiam Lego maniaków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.